Forum Forum podatkoweOdliczenia

Czy ulga budowlana pozostanie?

Czy ulga budowlana pozostanie?

boleslaw / .* / 2003-03-07 15:29
Komentarze do wiadomości: Czy ulga budowlana pozostanie?.
Wyświetlaj:
niezadowolony / .* / 2003-03-07 15:52
Panowie wicepremierzy to maja takie pomysły, że w niedługim czasie wszyscy pójdziemy z torbami :(
seth / .* / 2003-03-07 16:02
ja to juz sie zastanawiam gdzie spieprzac z tego kraju - chyba wybiore Irlandie - mentalnosc tego narodu podobna troche do nas - nie sa sztywniakami - lubia sie pobawic i popic od czasu do czasu. A tak powaznie to: kraj juz od dobrych kilku lat ma wzorst PKB w okolicach 5%, niskie podatki, wysoki stopien rozwoju technologii - teraz chyba to najlepsze miejsce na przeczekanie - do momentu az w Polsce ktoremus ministrowi finansow urosna jaja zeby dokonac takich zmian jak w Irlandii
Leszek / .* / 2003-03-10 07:23
Wogóle spieprzajmy z tego bagna... w tej chwili to dosłownie wszystko mnie wk....ia dookoła, jeszcze 5-6 lat temu wmawiałem sobie, że jeszcze tu będzie fajnie i h... Irlandia jest naprawdę OK, co prawda teraz odrobinę żałuję, że nie mam żadnego związku z IT ale tam też będę próbował coś tam znaleźć, a poza Irlandią będę szukał co nieco w Hiszpanii i Szwecji. Czasem się zastanawiam czy tu taki pzygłup jak Lepper nie ma najwięcej rozumu?! Cześć! Serdecznie pozdrawiam.
młody człowiek / .* / 2003-03-07 21:54
Całkowicie się z Tobą zgadzam !!!W naszym pięknym kraju perspektywy dla młodych ludzi (i nie tylko) są raczej marne ... smutne jest to, że sytuacja nie zmieni się najprawdopodobniej przez najbliższe lata ...Zastanawiam się tak jak i Ty czy opłaca się klepać biedę, gdy przy odrobinie odwagi można pojechać chociażby do takiej Irlandii, gdzie potrzebują młodych zdolnych ludzi i atmosfera jest zgoła inna niż u nas :)
boleslaw / .* / 2003-03-07 15:29
ten sam scenariusz sie powtarza zawsze w momencie kiedy proboje sie zrobic z ta ulga porzadek i dokaladnie z takimi samymi argumentami - wspierania budownictwa. Prawda jest jednak inna - budownictwo lezy i zadne proby "pseudopodatkowej reanimacji" tego segmentu gospodarki sa albo malo skuteczne albo ida w zupelnie innym kierunku. Czy wobec tego nie lepiej faktycznie dac sobie spokoj z takimi partackimi probami wspierania "mieszkaniowki" a zamiast tego probowac opracowac innych mechanizmow. Moze ktos w koncu pomysli o ludziach ktorzy nie zarabiaja min. 5000 netto ?!!!
nostradamus / .* / 2003-03-07 15:43
Swiete slowa :)Zgadzam sie calkowiecie.

Najnowsze wpisy