Forum Forum finansoweBanki

De Vito zgarnął 4,3 mld złotych

De Vito zgarnął 4,3 mld złotych

Money.pl / 2009-07-24 13:02
Komentarze do wiadomości: De Vito zgarnął 4,3 mld złotych .
Wyświetlaj:
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-07-31 14:02
To pieniądze wyrzucone w błoto bo ludzie i tak korzystają z usług doradców finansowych lub porównywarek internetowych przy wyborze lokaty.Nikt niep oleci do BZ WBK ze względu na udział DeVito w reklamie
...
www.tnij.org/snot2009
beal27 / 2009-07-28 21:30
Tez mam wrażenie, że ten bank nie dba o starych klientów, mam u nich konto od 10lat, kartę kredytową też, nigdy nie spóźniłem się ze spłatą tejże karty, nie brałem kredytu. Ileż to mecei było jak zachciało mi się ubiegać o większy limit na karcie kr.(miałem 2500, a chciałem 5000zł), wszystkie wymagane zaświadczenia dostarczyłem, czekałem cierpliwie na decyzję i co? odmowa, bo utrzymuję się z działalności rolniczej) zaznaczam,że srednie obroty na koncie to 10-30tys. miesięcznie, tokena też nie mogłem zakupić ( bo się należy tylko klientom biznesowym) w oddziale w Brzegu, pojechałem do Wrocławia i proszę token od ręki załatwiony i tam za niego zapłaciłem, jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem ponowne potrącenie za niego z mojego konta, musiałem jechać do Brzegu, wyjaśniać i składać reklamację, potem czekałem 2 tyg. na rozpatrzenie i wreszcie mi oddali pieniądze. Mam jeszcze kilka podobnych przeżyć związanych z tym oddziałem ale nie chce nudzić. Zastanawiam się nad napisaniem skargi do centrali w Poznaniu, tylko czy to ma sens? Czy miał ktoś podobne przeboje z tym bankiem? Usługi elektroniczne mają super, r-k maklerski zarąbisty, i tylko to mnie trzyma przy tym banku
Zespol_BZWBK / 2009-08-03 10:31
Jeśli nie jest Pan zadowolony z jakości obsługi pracowników oddziału w Brzegu to powinien się Pan skontaktować z dyrektorem tego oddziału i przedstawić mu swoje zastrzeżenia. Gdyby Pan jednak dalej nie był usatysfakcjonowany otrzymaną formą pomocy, wówczas proszę zgłosić reklamację do Rzecznika Klienta BZ WBK (http://indywidualni.bzwbk.pl/kontakt/rzecznik-klienta/rzecznik-klienta.html)

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na: http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obecnosci-bz-wbk-na-forach.html

Zespół Banku Zachodniego WBK S.A.
Teraźniejszy fan / 193.22.252.* / 2010-03-12 11:41
Szanowny Zespole Banku Zachodzniego WBK S.A.
Proszę o odpowiedź jakim sposobem wydajecie na reklame ponad 1 mln złotych, a swoim pracownikom nie wypłacacie premii, obicnacie etaty w ramach solidarnego przymusu oszczędzania ? Na reklamach wyglądacie pięnkie, z tym że w środku korporacja gnije. Gnije od osób na pozycjach syrektorskich i managerskich dbających tylko o swój interes i ilość $ na koncie. Flustracja pracowników zaczyna przenosić się do ludzi z ulicy a prowadząc dalej taką politykę wewnętrzyną w firmie daleko nie zajedziecie, więcej dobry aktor z Hollywood nie pomoże. Firma z układamu wewnętrzynymi jeśli chcesz tam pracować przygotuj się na podworzenie swojego szefa do pracy i gotowanie obiadków - wtedy jesteś gość.

Pozdrawiam (nie)serdecznie
Doświadczony
szron / 83.17.191.* / 2009-07-31 07:29
W moim oddziale jest git. nie mam sie co skarzyc a korzystam juz z uslug wiele lat. Ale wiadomo wszystko zalezy od ludzi ktorzy pracuja w oddziale
wpk / 83.25.16.* / 2009-07-28 13:43
a mi wieloletniemu stałemu klientowi obniżyli kilka m-cy temu oprocentowanie lokaty do 3,75%, zastanawiam się nad rezygnacją ze wszystkich produktów banku, czuje się w pewnym sensie oszukana, zwłaszcza w kontekście konkursu ;( , ale to taka dziwna logika dużych firm, jak już się klienta złapie, to traktuje się jak złapanego-zaliczonego, przestaje się liczyć :(
Elendir / 2009-07-31 09:07 / Łowca czarownic
Masz pewnie lokatę ze zmiennym oprocentowaniem o dłuższym terminie zapadalności. Ta musi zmieniać się tak jak WIBOR (i być od niego niższa). A za 3 miesiące zobaczymy jakie będzie oprocentowanie nowych lokat. Jak wciąż bank będzie miał problemy z finansowaniem to będzie wysokie. Jeżeli skończą się one to oprocentowanie będzie niższe.
skeptik / 81.219.77.* / 2009-07-28 08:46
Ale i tak te 4,3 mld nie sprawią, ze BZ będzie dobrym bankiem. To kiepski bank ze słabą ofertą
Kecaj35 / 89.77.239.* / 2009-07-24 13:02
Dlaczego nie ma dopisku "Tekst sponsorowany"???
Medialnie niepoprawny / 88.220.181.* / 2009-07-27 12:57
Bo ten napis musialby zostac dodany do wszystkich artykulow na tym portalu.
milena123456 / 83.11.112.* / 2009-07-29 10:54
pracuje w banku zachodnim WBK SA i jako pracownik nie jestem zadowolona. Co do oferty, to faktycznie nie jest najlepsza, ale tez nie najgorsza...niestety lokaty spadają "na łeb na szyje" wszędzie
rozbawilas_mnie_do_lez / 83.29.112.* / 2009-07-30 13:19
Nie osłabiaj mnie. BZWBK ma jedną z najgorszych lokat na rynku (liczę pierwszą piątkę najlepszych ofert). Jeśli ten bank jest gorszy od ING bank lub PKO (względem rozpoznawalności marki) to powinien mieć od nich większe oprocentowanie. Co do innych banków (najlepsze lokaty są oprocentowane ok. 6-8%. Przykład: Getinbank lub eurobank na lokacie dziennej ok 6% (czystego zysku). AliorBank 7% (ale brutto), a Noblebank ok. 8% (brutto, ale musisz mieć min. 200 000 pln). I nie pisz, że lokaty spadają na łeb na szyję, bo to nie jest prawdą (oprocentowanie ok. 6-7% ciągnie się co namniej przez 6 m-cy, wiem bo sam patzrę na rynek)
Elendir / 2009-07-31 09:12 / Łowca czarownic
Lokaty spadną. Gdyż inaczej w jakim celu bank miałby się finansować płacąc wyższe oprocentowanie niż WIBOR oferowany na rynku międzybankowym (alternatywnie WIBOR wzrośnie). Tego rodzaju programy mają na celu łatanie chwilowych problemów z finansowaniem plus zachęcanie ludzi do oszczędzania - w końcu nie wszyscy zlikwidują lokatę po 3 miesiącach promocji. A jak będzie więcej pieniądza, to oprocentowanie spadnie.
tak, ale... / 84.10.246.* / 2009-07-31 09:25
Otóż oprocentowanie nie spadnie w najbliższym czasie (czyt. w okresie 6-12 m-cy). Dlaczego? Bo banki nie mają zaufania do siebie w pseudo-kryzysie (niby kryzys jest wydmuchany przez pseudospecjalistów po to, żeby zakończyć upominania pracowników o wyższe pensje). A przedstawiona sytuacja jest tylko wtedy, gdy banki sobie ufają.
Elendir / 2009-07-31 09:47 / Łowca czarownic
Banki zaadaptowały się już do kryzysu. A zatem ich wyniki finansowe się poprawiają (co zresztą już widać). Lepsze wyniki finansowe oznaczają większe zaufanie. Moim zdanie już w ciągu 6-12 miesięcy.

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: