Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Debata prezydencka: Czy polscy emigranci uciekali przed PiS?

Wyświetlaj:
serce calusek / 37.248.255.* / 2015-05-18 12:46
Ciekawi mnie kto wygra wybory walczyli wczoraj ostro jak dwa koguty..hmmmm morze jednak by kobietę wybrac.. na prezydenta...ha ha
Zedan / 77.205.57.* / 2015-05-18 12:53
Morze jest szerokie i głębokie.
Może nie wiecie ale jak macie czerwone podkreślenie to znaczy że w wyrazie jest błąd :)
Polak, patriota / 5.172.232.* / 2015-05-18 12:46
Głosowałem wcześniej na Tuska, na Komora, na PO. Mieli dać nam oprócz tej upragnionej wolności również gospodarczą. Zdziałali tyle, że Polska ze strefy wpływów rosyjskich weszła w strefę wpływów niemieckich i zachodniego kapitału. Nie cierpię PiS-u jako takiego, ale i tak oddam głos na Dudę. Inaczej nasze dzieci będą żyły jak nasi rodzice: niby w wolnym kraju, ale na prawach parobka, nie gospodarza.
łapacz gnid / 84.10.2.* / 2015-05-18 12:55
Dziwny jesteś... Skoro gardzisz pisokomuchachami czemu chcesz dać "głos" na Kaczora ? Chyba lekko ściemniasz mały oszuście. Normalny człowiek nie głosowałby na nikogo.A ty namawiasz na Dudę...
Polak, patriota / 5.172.239.* / 2015-05-18 14:54
Absolutnie nie namawiam na Dudę - ani Ciebie, ani nikogo. Mówię, co ja zrobię. W pierwszej turze oddałem głos na Kukiza żeby pokazać, że mam dość i jednych, i drugich. A idę na wybory bo chcę mieć pewność, że ktoś powstrzyma piątą kolumnę PO przed rozkradaniem kraju - Ty możesz zostać w domu, jeśli Ci to obojętne. Choć akurat pobudki, które kierują PiS-em nie trafiają do mnie zupełnie, a ich zianie nienawiścią na każdym kroku jest odrażające. Chciałbym naprawdę móc głosować na kogoś, w kogo wierzę. Myślałem, że kimś takim jest Tusk, ale okazał się zwykłym cwaniaczkiem. Jako jego wyborca czuję się oszukany i okradziony. Ale nie widzę godnych kandydatów na naszej scenie politycznej, więc robię co mogę.
ajwaj / 31.42.21.* / 2015-05-18 13:08
"normalny", to znaczy, że w polsce może rządzić kto chce, czyli nikt a najlepiej żyd, ruski, niemiec. wkrótce nawet ukrainiec.
phi687 / 94.40.75.* / 2015-05-18 12:44
Komorowski ma rację. Tusk tez uciekł przed PiS bo bał się ze POstawia go przed Trybunałem Stanu
młodzi / 77.253.223.* / 2015-05-18 12:43
Nie chcemy pana Komorowskiego!!! Po co pan się pchasz nachalnie?! I tak obłudników ,łgarzy co lżą Polsce i Polakom nie chcemy!!! Panie Komorowski z PSL-em sprzedajesz nam lasy, ziemię i to co polskie, dla nas nie masz pracy po doktoratach!!! Nie chcemy pana!!!
kibic-emigrant / 84.101.101.* / 2015-05-18 12:43
Witam,
Po latach spedzonych w Europie - ostatnio glownie we Francji - chcialem, wraz z Zona wrocic (jestem juz emerytem) do Polski.
Napisalem do Prezydenta miasta, z ktorego pochodze i w ktorym zostawilem rodzinie mieszkanie, z zapytaniem w jaki sposob moge uzayskac przydzial na czynszowe/lokatorskie mieszkanie.
Odpisal vice-prezydent, ze przydzialu nie moge otrzymac bo takowe przysluguja tylko tym, ktorzy...JUZ W MIESCIE MIESZKAJA (!).
Co za absurd!!!
We Francji taki przydzial, omal w kazdym miescie, otrzymuje w kilka tygodni. Wyjatek stanowi Paryz gdzie moze przyjsc czekac kilka lat.
A w Polscez...PO PROSTU NIEM%OZLIWE OTRZYMANIE CZYNSZOWEGO MIESZKANIA.
To tak, wedlug Platformy ma wygladac godne i wygodne zycie?!?
boom535 / 194.88.245.* / 2015-05-18 12:49
to po co gamoniu wyjezdzales z Polski jak nawet Cie nie stac na zakup mieszkania, trzeba bylo tu zostac to mialbys juz wlasnosciowe :P
romek777 / 83.7.186.* / 2015-05-18 12:42
wtedy chcieli zasmakować czegos nowego, innego, a dzisiaj po prostu MUSZA i to jest ta roznica.
13raczek / 178.36.157.* / 2015-05-18 12:42
Moim zdaniem jedna wielka manipulacja. To co mówił Komorowski ni jak ma się do rzeczywistości. To było naturalne bo weszliśmy do UE i otworzyli granice. Za nic tak naprawdę PiS nie odpowiada. Kto był u władzy? Kto ma większość w parlamencie? Poza tym Komorowski zachował się nieładnie i był w pewnym sensie agresywny. Duda grzecznie i spokojnie odpowiadał. Na koniec też przemówił ładnie. Nie wiem dlaczego dziś wszyscy mówią, że Komorowski wygrał debatę. To jakaś bzdura. Nie jestem zwolenniczką PiS i boję się bardzo co będzie jak wygra Duda.Ale kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje.
Kamilla 623 / 46.239.142.* / 2015-05-18 12:42
Tylko Komorowski gwarantuje europejski poziom Polski i polityki.Duda to bezwolna marionetka Prezesa
gd / 77.252.229.* / 2015-05-18 12:46
przepraszam, czego??? chyba europejski poziom, ale bulu i obciachu, który towarzyszył Bronkowi przez 5 lat darmozjadztwa i nic nie robienia...
Polak2015 / 83.238.15.* / 2015-05-18 12:41
co robią teraz członkowie PO i PSL z p. Kopacz na czele? myślą co jeszcze jest do sprzedania, może jeszcze podatki podnieść, więcej fotoradarów nastawiać, chorym podnieść ceny za leki, firmom podnieść ZUS, abonament RTV, a może podnieść wiek emerytalny do 80 lat dla kobiet i mężczyzn? p. Kopacz - szacun dla P. Kukiza - podlizywanie czas zacząć, bo koryto ucieka, VAT obniżymy w 2017 roku z 23% do 22% (chyba powrócimy do tego, który był) ha ha CZY P. KOMOROWSKI WIE, ŻE OD 8 LAT RZĄDZI po-psl, A ON OD 5 LAT JEST PREZYDENTEM, KTÓRY WSZYSTKIE USTAWY PODPISYWAŁ.
val / 81.229.123.* / 2015-05-18 12:41
Tonący Komorowski i partja PO, brzytwy się chwytaja, aby przy korycie ostać.
W życiorysie politycznym Bronisława Komorowskiego są tematy wywołujące szczególnie nerwową reakcję polityka PO, tak polityka PO bo z tej "bandy" się ON wywodzi i oni opłacili jego kompanie HAŃBY.
W ciągu niespełna pięciu lat prezydentury Bronisław Komorowski ani razu nie zwołał konferencji prasowej, prezydent B. Komorowski nie dał wyborcom i dziennikarzom szansy, by zobaczyli, jak prezydent RP. mierzy się z niewygodnymi pytaniami, jak udziela wywiadów dziennikarzom krytykującym jego politykę i jego wybory personalne.
Jeżeli Komorowski podejmuje się jakiegoś działania, to często to działanie wgląda tragikomicznie i są wysoce kompromitujące a nawet katastrofalne dyplomatycznie gdy wypowie jakaś własną myśl, to nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać, natomiast, gdy duka z kartki napisany dla niego tekst to nie odczytuje go należycie, myli nazwiska ludzi, o których mówi powołuje się na fakty, których faktycznie nie ma. Sceny jak z PRL-owskiej komedii Barei przypominające lata towarzysz „pomożecie” oczywiście Gierka, dziś to Komorowski żebrz o glosy Polaków, dlaczego BO nie dotrzymał obietnic danych Narodowi w poprzednich wyborach.
MY SIĘ NA TE NUMERY JUŻ KOMOROASKI NIE NABIERZEMY !
Myślę, że każdy gołym okiem każdy obiektywny obserwator poczynań Komorowskiego odczuwa i widzi to, że Bronisław Komorowski po prostu nie nadaje do tego, żeby być prezydentem 40-milionowego Narodu o wielowiekowych tradycjach i Honoru Narodowego.
Owy prostaczek Komorowski czy jak mu tam w sposób bezczelny ośmiesza Polskę i Polaków.
crys / 158.75.36.* / 2015-05-18 12:41
Bronisław Komorowski próbując - podczas wczorajszej debaty - nieudolnie zaatakować Andrzeja Dudę, przy okazji co najmniej dwukrotnie zareklamował serwis mamprawowiedziec.pl Tymczasem we władzach spółki zasiada Zofia Komorowska. Identycznie nazywa się córka prezydenta. Przypadek?
mat87 / 194.93.208.* / 2015-05-18 12:41
to co powinni zrobic ;

- zmniejszyc podatek VAT do 18%
- emerytury od 60 roku zycia
- zwieszkyc wojsko o 20 000 żołnierzy
- wszystkie inwestycje obrone itp powinny zostac w polsce zmontowane .
- rozwijac polski przemysl ( czyli nie kupowac np pociagow pendolino tylko nasze polskie taboty )
Polak rdzenny / 178.181.98.* / 2015-05-18 12:40
OGLĄDAJĄC DEBATĘ odniosłem wrażenie, że Bul-komoroski znał wcześniej pytania dziennikarzy. Sądzę tak dlatego, że jego odpowiedzi na te pytania idealnie korelowały z limitem czasu na każdą odpowiedź, a Bul recytował jakby wyuczył się ich na pamięć ze stoperem w ręku !!!
Polak2015 / 83.238.15.* / 2015-05-18 12:58
Chyba wielu miało takie odczucie. Znam osobiście wiele osób, które tak to oceniło.
Polak z krwi / 83.13.123.* / 2015-05-18 12:57
Też tak sądzę!!!! przecież tv jest we władaniu PO
stawo / 62.233.204.* / 2015-05-18 12:40
W czasie tej debaty Komorowski manipulował wiele razy - np. kiedy wymieniał wydatki na wojsko: PiS 2 mld, PO 4 mld. Zapomniał tylko dodać, że PiS rządził 2 lata a PO 8.
donl / 77.253.223.* / 2015-05-18 12:39
Łgarza Komorowskiego w odstawkę!!!!1

Najnowsze wpisy