Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Dekalog defensywnego kierowcy

Dekalog defensywnego kierowcy

Money.pl / 2009-06-30 23:44
Komentarze do wiadomości: Dekalog defensywnego kierowcy.
Wyświetlaj:
GPP / 85.237.177.* / 2009-07-02 13:29

Rząd nie będzie mi mówił, co mam robić. Żyjemy w wolnym kraju!. Zgadza się, ale co z prawami innych podatników?
Oni nie chcą płacić za Twoją lekkomyślność.

Kto to są "Oni"??? Składkę ubezpieczeniową i zdrowotną płacę od lat, więc koszty mojego ewentualnego leczenia zostaną pokryte z MOICH pieniędzy! Nie interesuje mnie co robią inni. W takim razie może niech obowiązek zapinania pasów dotyczy tylko osób nieubezpieczonych? Ja chcę mieć wolność wyboru
jazda bez pasow / 89.79.192.* / 2009-06-30 23:44
zapewne autor artykulu chcialby aby tresc jego wypocin stala sie dekalogiem. niestety trzeba kilu tysiecy lat by na cos takiego zasluzyc. twierdzenie ze pasazer bez pasow jest jak latajacy pocisk jest tak samo uprawnione jak opinia innych ludzi, ze dzieki nie zapietym pasom uratowali swoje zycie wylatujac z samochodu podczas gdy on dachowal i dach wgniutl sie az do oparc foteli. wolnosc i mozliwosc podejmowania decyzji za swoje zycie i zdrowie jest zapewnionym w konstytucji prawem. Uwazanie,ze inni placa za moja lekkomyslnosc jest naduzyciem, gdyz kazdy kierowca placi ubezpieczenie za siebie. zapinanie pasow nie ma wplywu na bezpieczenstwo na drogach. lapcie pijakow i innych wariatow, a od moich pasow sie od......cie.

Najnowsze wpisy