Forum Spółki giełdowe Delko SA

DELKO - dywidenda, dobre wyniki, niskie C/WK - kupować !

DELKO - dywidenda, dobre wyniki, niskie C/WK - kupować !

ja484 / 178.42.74.* / 2020-05-21 14:56
Chciałbym zwrócić uwagę inwestorów na firmę DELKO. Firma ma dobre wyniki, dywidenda prawie 4% kursu, niskie C/WK - 0.82, nowe inwestycje.
Zajmuje się szeroko pojętą chemią, w tym płyny do dezynfekcji, które będą szły jak woda, a dokładnie:
"Zajmuje się dystrybucją hurtową produktów chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higieny osobistej w tradycyjnym handlu, pozostając jedynym podmiotem oferującym tego typu usługi w całej Polsce."
Firma ma też sporo inwestycji i przejmuje kolejne firmy. Jej kurs nie wzrósł jak innych o 500%, praktycznie nie drgnął, myślę, że warto.
PB300 / 83.16.15.* / 2020-05-24 11:13
Popieram. Jestem nowy w temacie, jestem generalnie fotografem z zawodu ale od paru lat sie przebranzowalem, aktualnie pracuje w hurtowni kosmetycz-chemicznej jako magazynier i spolka DELKO jest jednym z wiekszych dostawcow produktow u mnie co z miejsca mnie zainteresowalo aby sprawdzic jak sie powodzi jej na gieldzie i nie bylo wogole dla mnie zaskoczeniem ze jest z nia wszystko w porzadku. Polecam w ciemno

Sprawdzcie to :

www.spymail.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy