Forum Polityka, aktualnościŚwiat

DHL - reklama, która podoba się wszystkim

DHL - reklama, która podoba się wszystkim

Money.pl / 2008-06-11 02:06
Komentarze do wiadomości: DHL - reklama, która podoba się wszystkim.
Wyświetlaj:
victorO / 89.228.234.* / 2011-10-21 10:59
mnie też sie podoba ta reklama i też nie mam nic do zarzucenia tej firmie. Jak dla mnie reklama jest w 100% zgodna z rzeczywistością. Jakość usług jest jest na najwyższym poziomie. Tego nie można powiedzieć o konkurencji na literę D :P
kimkirek / 89.75.162.* / 2011-10-21 18:55
Ja co prawda nie miała do "bezposredniego" kontaktu z DHL'em,ale jeśli chodzi o reklamę to jak najbardziej pozytywna.Jedna z najlepszych reklam ostatnich czasów..jak dla mnie. M.in.dlatego,że muzyka w tle rewelacyjna..Ain'€™t no Mountain High Enough polecam:-)
Miecio Barszczowy / 83.24.234.* / 2008-07-02 18:49
A mnie jak kurier zapomniał przywieść przesyłkę do domu po napisaniu skargi oddali pieniazki za przesyłkę i nawet dojazd osobisty do rozdzielni. W związku z tym uważam ze sa OK. Za to precz ze STOLICĄ!!! haha
JRX / 85.222.86.* / 2008-06-12 18:23
Reklama super - mi się podoba. DHL , 100 razy NIE.
A oto dlaczego :
Miałem do nadanie przesyłkę – strasznie zależało mi na dostarczeniu jej szybko i bez ŻADNYCH problemów.
Zamówiłem Kuriera po odbiór sporej (gabarytowo)przesyłki, dodam, że nie zrobiłem tego z godziny na godzinę czy z dnia na dzień - złożyłem zamówienie kilka (3)DNI wcześniej. DHL odbiera przesyłki w okienkach czasowych. Myślę Ok, niech będzie - 17-20 czy jakoś tak. Siedziałem w domu cały wieczór jak idiota czekając na Kuriera. Przyszła 19:50, dzwonię do DHL z pytaniem gdzie jest Kurier, czy czasem o mnie nie zapomniał, czy nie przyjedzie zbyt późno (znam życie, nie oczekiwałem że jak się umówię na np. 17:34 to o tej będzie) - ale ...Pani po drugiej stronie kabla telefonicznego w zamian zadała mi pytanie : "A jeszcze nie był?" i zaraz później na nie sama odpowiedziała "To dziś już na pewno nie przyjedzie."


Tak więc sobie pomyślałem , narobię szumu może to ich nauczy traktować Klientów poważnie. Jednak moje próby zakończyły się… niczym. 1) w/w Pani nie mogła połączyć mnie z żadnym pracownikiem z którym mógłbym sprawę wyjaśnić 2) Przesyłka nie nadana - nie ma co reklamować.

Wcześniej zachwycałem się statystykami czasów dostarczenia przesyłek przez operatorów innych niż Poczta Polska, procentem dostarczonych w terminie, ilością zaginionych itp. Czekałem tylko na moment w którym inni operatorzy zastąpią PP w tym obszarze usług.


Teraz już nie czekam …

PS.
1. Przesyłkę nadałem następnego dnia Pocztą Polską (PRIORYTRT). Na miejsce dotarła następnego dnia.
2. NIE JESTEM pracownikiem Poczty, ani nikt z mojej rodziny czy znajomych NIE jest związany z Pocztą Polską
alejandrofernando / 83.26.15.* / 2011-05-30 21:58
a co ty pajacu myslisz ze kurier przyjedzie miedzy 17 a 20 a, a co to kurier nie ma zycia rodziny i bedzie zapier,, od godziny 6 do 20 bo jakis osiol ktory nie pomysli tym mozdzkiem ze kurierzy tez ludzie i wysle sobie zlecenie po 17 i zadowolony jeszcze z fochem nikt ci nie karze wysylac idz na poczte bo nie dosc ze ci sie pod same drzwi przyjedza to placze idz stoj przed okienkiem i troche wyrozumialosci dzlowieku!!
nowy kurier / 95.49.68.* / 2011-03-19 18:02
nie rób se jaj ze poczta dostal ktos nastepnego dnia, takie bajki to dzieciom opowiadaj, jak dhl dostarczal przesylki to ty na ksiedza zorro wolales
Sqbunny / 83.19.154.* / 2008-06-12 09:57
Ostatnio na przesyłkę z DHL czekałem ponad tydzień (paczkał leżała sobie w magazynie i czakała nie wiadomo na co) i żadna interwencja nie pomagała. Wykonywałem 3-5 telefonów dziennie i słyszałem tylko - przykro nam ale .... ble ble ble.
Mam nadzieję, że więcej nie będę miał "przyjemności" współpracy z tą firmą.
WWwXxxX / 192.229.17.* / 2008-06-11 13:11
Popieram wypowiedz - dno i Bombelki !!!
lukaszwych / 2008-06-11 02:07 / portfel / "Demon rynków"
Juz naprawde nie ma glupszych problemow do opisywania? juz piszemy o reklamach i je reklamujemy
juz doszlismy do takiego dna?
/ 79.188.113.* / 2008-06-21 15:58
Ostatnio czekałem na przesyłkę i co! awizo widmo.Dzwonię do firmy w By i co nikt sie nie odzywa.Tumacza sie ze sa nowe osoby ha ha ha
pracownik dhl / 95.49.68.* / 2011-03-19 18:00
haha, trzeba bylo siedziec na dupie i czekac

Najnowsze wpisy