Dieta dojazdowa

skomentuj
Bero / 62.181.178.* / 2008-08-21 10:05
Mam pytanie czy jeśli pracownik otrzymał tzw. dietę dojazdowa a po powrocie przedstawia mi rachunki za taksówki (dojazd z lotniska do hotelu i hotelu na lotnisko) które przewyższają kwotę diety czy mogę/musze mu zwrócić różnice ?
Wyświetlaj:
aefgsagas / 62.181.178.* / 2008-08-22 14:47
ale dokladnie to chodzi mi o to ze (delegacja zagraniczna)

§10.1. Pracownikowi przysługuje ryczałt na pokrycie kosztów dojazdu z dworca i do dworca kolejowego, autobusowego, portu lotniczego lub morskiego w wysokosci jednej diety ...

A dalej

§13.4 Do rozliczenia kosztów podróży pracownik załącza dokumenty potwierdzajace poszczególne wydatki; nie dotyczy to dier oraz wydatkow objetych ryczałtami.

Wiec czy mam zwrocic roznice czy ten ryczalt nie podlega rozliczeniom ?
BASIA-260 / 164.144.123.* / 2008-08-22 14:16
Z TEGO CO MI WIADOMO, TO ALBO PRACOWNIK DOSTAJE DIETĘ ALBO PRZEDSTAWIA RACHUNKI.
cleome / 83.17.65.* / 2008-08-25 09:20
zgadza się
skomentuj

Najnowsze wpisy