Forum Archiwum tematów giełdowych

DM Millenium - prosba o pomoc

DM Millenium - prosba o pomoc

Cansas_ / 2006-02-25 10:33
Mam kilka pytan do osob, ktore uzywaja tego BM, niestety na ich stronie informacje sa niekompletne, a o d 1 lutego sa nowe prowizje

1. Czy jest jakas minimalna kwota prowizji za transakcje (zalozmy w BDM PKO BP mam 2 zl)?
Jest to dosc uciazliwe w przypadku zlecen PKC za akcje typu Sanwill :)

2. Jak mniej wiecej sprawuje sie program internetowy do skladania zlecen (w Millenium to e-promak?)

3. Czy oplata za 5 notowan w czasie rzeczywistym w internecie wynosi 15 zl miesiecznie? (napisane jest na przenośnych urządzeniach małoekranowych)

4. Jaka jest oplata za prowadzenie rachunku?

5. Jak jest ze stabilnoscia systemu?

W BDM PKO BP:
- place 80 zeta za 5 notowan (w Millenium 15 zl)
- 2 zl minimalna kwota transakcji a po ostatnim pocieciu mojego zlecenia akcji Sanwilu na 7 transz po kilka akcji troszke sie zdenerwowalem na swoje BM.
- place 18 zl za dostep do serwisu PAP (w Millenium PAP za darmo + Reuters za 5 zl/miech)

Dzieki wielkie za pomoc :)
Cansas_ / 2006-02-25 10:49 / Bywalec forum
Aha - jeszcze jedna rzecz. Doczytalem, ze:

"Pełne analizy udostępniane są Klientom Millennium DM S.A. , którzy spełniają warunek odpowiedniego obrotu na rachunku. Wysokość realizowanego obrotu ustalana jest przez Prezesa Millennium DM S.A. i podawana do wiadomości w formie komunikatu."

Jako, ze pracuje tam jako analityk Materna (nr. 1 anlityk wg Forbes) ciekaw jestem ile wynosi ten "odpowiedni obrot na rachunku"?
Dzieki :)

Najnowsze wpisy