dom tanszy niz mieszkanie!

dzidek67 / 2010-08-24 13:27
trafilem wlasnie na super rzecz. od jakiegos czasu nosze sie z zamierem kupna mieszkania. razem z zona szukamy, patrzymy przegladamy oferty. mieszkamy niedaleko krosna, ale tutaj nie ma tylu ofet do w warszwie czy krakowie. ostatnio jednak trafilem na oferte domkow jednorodzinnych! okolica nam sie podoba, spokoj( bo ma ich byc chyba tylko 5 czy 6) i cena oczywiscie! niecale 3 tysiace za metr! to tysiac albo wiecej taniej niz za mieszkanie, a mam dom, a nie mieszkanie.
Wyświetlaj:
kicker / 2013-04-23 14:13
Sprawdź, jak stamtąd z dojazdem do większej miesjcowości czy do miasta. Niby fajnie mieszkać na wsi, ale zalezy, gdzie pracujesz, gdzie będziesz musiał dojeżdżać.
ania986 / 89.77.206.* / 2013-04-22 20:25
też widziałem nieraz domy tańsze od mieszkań. wszystko zależy od lokalizacji i standardu. dobre oferty można znaleźć na http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10 ale domy zazwyczaj na obrzeżu lub z dala od wielkich miast
Ikonkami / 109.243.145.* / 2010-08-28 12:47
zobacz tu:

http://kredyt-na-mieszkanie.blogspot.com/
stasiek_kros / 2010-08-25 21:40
to w takiej sytuacji ja bym sie nawet nie zastanawial i bram domek. jeski tak czy siak chcecie znalesc jakies lokum dla siebie to domek wydaje sie byc lepsza inwestycja. teraz tak to czasem bywa, ze mieszkanie jest duzo drozsze niz domek albo nawet czasem dom(zalezy od rejonu w ktorym sie mieszka,rzecz jasna). mieszkania w krakowie nadal sa drogie, nie mowiac o domu. jak masz okazje to kupuj!
dzidek67 / 2010-08-26 13:18
szczerze powiedziawszy to tez bardziej sklaniamy sie z zona w strone domku a nie mieszkania. a dwa domki wygladaja super. tj narazie tylko sama wizualizacja. bedzie ich niewiele, poza tym ogrodek;)
malomowny / 2010-08-28 12:50
no ja widzialem bilbordy jak jechalem samochodem. to te ktore na dlugiej maja byc?? tez uwazam,ze fajnie ze cos takiego robia, a nie kolejne mieszkania czy bloki. jesli chodzi o lokum dla rodziny to ja tez bym na twoim miejscu optowal za domikami. maly domek, ale caly swoj;)
AlbercikK / 2010-08-28 15:05
tak to te na dlugiej. osiedle sie nazywa perla turaszowki i ztego co ja slyszalem ma byc bardzo ladne, przytulne. z rzutow i generalnego opisu na stronie wnioskuje, ze jest to dobrze przemyslany projekt. nie ma jednego domku na drugim tylko duzo przestrzeni. ogrodki, miejsce na samochody, wszystko co ma byc tylko nie "nawciskane". strasznie denerwuje mnie jak cos takiego robia. bylem kiedys u znajomego w krakowie. mieszka w dzielnicy ruczaj i tam strasznie duzo sie ostatnio buduje. mowil mi,ze co chwile cos nowego powstaje i ze duzo ludzi chce tam mieszkac. niby fajnie, bo nowe oseidla, ale mi sie strasznie nie podobalo,ze jest tak duzo tych blokow, a tak malo miejsca! zgrozxa bylo zaparkowanie tam samochodu! z reszta te pierwsze bloki maja tak male miejsca parkingowe, ze glowa boli! cos okropnego...
stasiek_kros / 2010-08-31 19:58
uwierz mi wiem o czym mowisz. w moim bloku wszystko wygladalo niby fajnie jak widzialem projekty, a pozniej sie okazalo,ze niby jest ok, ale autem juz nie idzie swobodnie stanac. jesli to osiedle o ktorym piszesz jest faktycznie takie fajne i przewidziano w nim odpowiednie odleglosci i przestrzenie to super! uwazam, ze jest to bardzo istotne. do tego, jak juz mowilem wczesniej, zawsze jest to domek a nie mieszkanie. nie ma o czym mowic;)
wiemcomowie / 2010-09-11 19:44
nie ma nawet co dyskutowac! moge miec albo male mieszkanko albo domek, ale zdecydowanie duzo wiekszy... nie wiem nad czym sier tutaj zastanawiac;) a to,ze nie bede mieszkac w super scislym centrum tyko troszke dalej to nic w porownaniu z komfortem jaki mi da dom. czy ktos jest innego zdania?;)

Najnowsze wpisy