Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dom w cenie mieszkania. W stolicy to możliwe

Dom w cenie mieszkania. W stolicy to możliwe

Money.pl / 2009-03-24 14:31
Wyświetlaj:
Kwachs / 91.198.194.* / 2009-03-24 14:31
Jeżeli Chotomów, to jest stolica, to ja coś przegapiłem.

Powinno być "dom na zadupiu w cenie mieszkania w Warszawie". Wtedy miałoby to coś wspólnego z prawdą.

Inna sprawa to koszty mieszkania w takim domu na zadupiu - posiadanie samochodu to jest mus. I to lepiej nie jednego, tylko co najmniej dwóch, najlepiej tylu samochodów, ilu osób w rodzinie z prawem jazdy. To już jest miesięczny koszt przekraczającyc wielkość raty za mieszkanie w Warszawie. Do tego koszty ogrzewania, naprawy dachu, płotu i innych remontów są nieporównanie większe niż w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym. Na razie pomińmy czas stracony na dojazdy. Rozwiązanie może być dobre dla osób, które nie muszą codziennie dojeżdżać do Warszawy do pracy, tylko pracują w okolicy lub w domu i do Warszawy wybierają się okazjonalnie do teatru raz w roku.
ireneusz h / 188.33.127.* / 2009-07-06 21:36
ja dom domu na zadupiu wyprowadzę sie choćby zaraz oddam 3pokojowe mieszkanie w warszawie 56m2
jr / 193.138.110.* / 2009-03-24 17:42
Hm Chotomów to nie Warszawa ale też nie zadupie ..no i nie prawda że ci co tam mieszkają nie bywają w teatrach czy kinach ..
residenzpalast / 83.5.156.* / 2009-03-24 15:03
Pan E Szweda mistrz "bajeru i podawania cwierc i polprawd" jak zwykle jawi sie jako ŁEKSPERT..
A moze by tak czytelnicy ktorym sie oczywiscie chce sprwawdzic coz ow uczony "maz w pismie i w mowie" pisal na ten temat - kwartal, pol roku temu, rok..jak wygladaja ekspertyzy tego speca a dzisiejsza rzeczywistosc..Podobnie jak obecnie jego dywagacje.. Panie Szweda czy Pan naprawde jest takim szalencem czy tylko mowiac jezykiem naszych poslow.."rznie glupa"?
651+ / 194.181.2.* / 2009-03-24 14:59
Mieszkanie a dom to jak autobus miejski a własny samochód. Plusy i minusy.
A propos: Konstancin to też nie Warszawa

Najnowsze wpisy