Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

DOMY MAKLERSKIE - DIBRE

DOMY MAKLERSKIE - DIBRE

dimel / 2008-02-13 23:53
Chciałbym zapoczątkować dyskusję na temat jakości usług świadczonych przez biura maklerskie. Sam jestem od czterech lat klientem DIBRE i muszę przyznać, że byłem w miarę zadowolony. Jedna jakieś dwa, trzy tygodnie temu pojawił się komunikat o usprawnieniach w sysemie i od tego czasu jet tylko .... gorzej - z każdym dniem coraz bardziej. Na wysyłane zapytania otzrymuję zdziwioną odpowiedź, że u nich wszystko pracuje w najlepszym porządku i jest OK. A wogóle, to jestem pierwszym klientem, który ma jakieś zastrzeżenia , a w domyśle, żebym nie zawracał im głowy, bo mają poważniejsze problemy w pracy. Sugerują mi, że albo mam zapchany komputer, albo mój provider ma malą przepustowość łączy, a w ostateczności, że przekażą moje uwagi dostawcy oprogramowania. OOOczywiście wszystkie te zastrzeżenia nie mają sensu, bo zanim do nich napisałem wszystko sprawdziłem pod tym kątem.
Chciałbym się dowiedzieć od Was, czy macie podobne problemy do moich, a także Waszych opinii na temat innych biur maklerskich, bo zaczynam poważnie się zastanawiać nad zmianą maklera.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy