Forum Polityka, aktualnościKraj

Doniesienie na Lecha Wałęsę już w prokuraturze

Doniesienie na Lecha Wałęsę już w prokuraturze

Wyświetlaj:
prl.com / 188.33.47.* / 2013-03-02 19:38
Leszku jak cie nie lubiłem to teraz Cie szanuję - masz swoje zdanie i nie boisz się mówić.
L_W / 83.5.90.* / 2013-03-02 19:29
Tylko dlaczego mają siedzieć ww Sejmie, nawet w ostaniej ławce?
W ogóle ich tam nie powinno być!
Dziwię się ludziom, którzy głosują na partię pedziów i innych dewiantów, posiadając wiedzę, że własnie na takich głosują.
dgen / 2013-03-02 19:18 / Tysiącznik na forum
Pierwszy raz od wielu lat zgadzam się z tw bolkiem...........
dawno temu, jeszcze w czasie studiów ( tych 5-letnich, gdzie aby uzyskać magistra trzeba było przesiedzieć w bibliotece setki godzin) uczono mnie, że demokracja może sie łatwo przekształcić w totalitaryzm albo w tyranię mniejszości - właśnie z tym drugim zjawiskiem mamy obecnie do czynienia.
Niewielkie grupy homoseksualnych aktywistów , wspierane przez "postępowe" media i tzw. "elity" starają się narzucić większości swój punkt widzenia. Uporczywie wmawiają nam koniecznośc akceptacji ich zboczeń oraz zarzucją tzw. homofobię.
Czasami argumenty te trafiaja na podatny grunt - współczesny leminb łyka wszystko co zobaczy w telewizorze, szczególnie jak tezy wygłasza ładnie opalony pan w dobrze skrojonym garniturze - fajnie taki gośc wygląda na tle zaniedbanego emeryta, pomstującego na dewiantów.
Tymczasem , słowo "homo" - znaczy człowiek a nie pederasta - dlaczego więc wmawiają nam, że tzw. homofobia to awersja do pederstaów ?
Po drugie: tolerancja (z łaciny: tolerare) nie oznacza akceptacji (z łaciny: acceptare). Już starożytni wiedzieli, że tolerare oznacza: znosić, ścierpieć - znosimy więc obecność gejów, pedałów czy jak ich tam nazywają - ale nie ma to nic wsopólnego z tym, że powinniśmy im nadawać szczególne prawa.
mahavish1972 / 83.4.244.* / 2013-03-02 20:21
BRAVO,BRAVO!!! Komentarz napisany przez "dgen"jest DOSKONAŁYM wyrażeniem tego co ja tej sytuacji pewnie myśli ogromna ale niema większość społeczeństwa. Dziękuje za głos rozsądku Prezydentowi Lechowi Wałęsie.
JanuszPOlikot / 2013-03-02 19:28 / Tysiącznik na forum
Szacun że trochę POsiedziałeś w bibliotekach.....ale przedrostek "homo" to znaczy jednorodny,jednakowy itp....np. homogeniczny....homonim....itp.......Słowo" homo" jest tutaj użyte w kontekście jednakowej płci........Nie należy tego kojarzyć z homo sapiens........Resztę poglądów które przedstawiłeś jak najbardziej popieram....... Gonić pedalstwo!!!!!!!!!
gość741 / 178.37.141.* / 2013-03-02 19:13
Prezydencie. Jestem z Ciebie dumny.
JanuszPOlikot / 2013-03-02 19:11 / Tysiącznik na forum
Bolek masz moje POparcie.......:):)
A.K. / 83.6.89.* / 2013-03-02 18:54
A co na To Słóńce peru, czyli obecny kandydat na szefa Pederastów, próbuje przejac pałeczkę POlikota.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy