Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Dopłata do odszkodowań OC i AC

Dopłata do odszkodowań OC i AC

doplatanfo / 188.146.98.* / 2018-11-09 15:27
Dzień dobry.

Miałeś stłuczkę z OC lub AC? Sprawdź czy nie przysługuje ci dopłata do odszkodowania!

Narodowy Fundusz Odszkodowań zajmuje się dopłatą do zaniżonych odszkodowań w wypadkach komunikacyjnych. W 95% odszkodowania są zaniżone, nawet jeżeli wydaje się teraz, że "w miarę dobrze wypłacili". Praktycznie w każdym przypadku da się coś ugrać. Czasami mniej czasami więcej w zależności od sprawy. Jeżeli chodzi o samą analizę - jest bezpłatna. W przypadku sprawy z OC na odpowiedź przychodzi w max 24h, w przypadku sprawy z AC na ogół kilka dni więcej.

Do wstępnej wyceny będą mi potrzebne akta szkodowe, czyli sam kosztorys (kosztorys i polisa w przypadku sprawy z AC). Ogólnie - zero ryzyka. Nawet jak dostanie pojawi się info o dopłacie to nie ma obowiązku, żeby podpisać z nami umowę - w każdej chwili do czasu podpisania ręcznie umowy - mona zrezygnować bez konsekwencji.

Masz już firmę zajmującą się tym tematem? Sprawdź ile zaoferujemy my!
Kosztorys można wysyłać na maila: jakub.borowczyk@nfo.com.pl

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Jakub Borowczyk
Specjalista d/s Odszkodowań
Narodowy Fundusz Odszkodowań
ul. Wysoka 12/17 61-810 Poznań
nr tel. 530612830
http://www.nfo.com.pl/
Wyświetlaj:
Freczkowk / 46.174.2.* / 2023-02-06 17:56
W Gdyni możesz się skontaktować z Markiem Wasilewskim. Prawnik z powołania i obsługuje sporo specjalizacji, w tym odzyskiwanie odszkodowań, jeżeli miałeś zaniżone kwoty od ubezpieczyciela lub inne perypetie. Wiadomo, co się teraz dzieje.
Darek R / 46.204.4.* / 2020-11-26 11:38
Niestety oszukali mnie, wzięli pieniądze za sprawę i nic nie robią, minęły już prawie 2 lata, zero odpowiedzi na maile, nie odbierają telefonu. Nie przedstawili dokumentów w sprawie. UWAGA!!!
NIEPOLECAM NFO Z POZNANIA!!
Beta odszkodowania / 37.47.8.* / 2020-09-01 15:38
Ja polecam siebie. Pomogę w uzyskaniu odszkodowania https://www.facebook.com/betaodszkodowania/ lub 514 455 736
Oliwier / 176.221.113.* / 2019-11-29 15:01
Ja mam natomiast doświadczenie z Funduszem Odszkodowań Komunikacyjnych (polisa plus), którzy zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, ale co najważniejsze pomogli odzyskać blisko 3500 zł! Można zapoznać się z nimi pod adresem: funduszodszkodowan.pl
blue21 / 195.189.52.* / 2019-09-05 10:30
A ja polecam Kancelarię Odszkodowawczą Automobile Expert w tej sprawie. Sama miałam stłuczkę,a ubezpieczyciel nie chciał mi wypłacić całego odszkodowania, zwróciłam się do nich i to była najlepsza decyzka. Dostałam należne mi pieniądze i mogłam spoojnie naprawić auto.
agnieszkalazarczyk123 / 89.64.62.* / 2019-09-04 21:52
Miałeś wypadek lub kolizję w ciągu ostatnich 3 lat?
Uważasz, że przyznane odszkodowanie jest zbyt niskie? Zgłoś się do mnie, a sprawdzę dla Ciebie ZA DARMO czy należy Ci się dopłata do odszkodowania! Kwota dopłaty to od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych!
Korzystając z tej możliwości nie tracisz nic z sumy odszkodowania, którą już otrzymałeś. Nie ponosisz żadnych kosztów ani nie musisz fatygować się po sądach walcząc o SWOJE pieniądze.
Nie pozwól, aby Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżało i zabierało Twoje odszkodowanie!!!
PISZ NA MAILA! Odezwę się do Ciebie i wszystko wyjaśnię.
OEPolisaPlus / 176.221.122.* / 2018-11-16 00:50
Witam, zachęcam do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez naszych ekspertów. Chętnie pomożemy Państwu w odzyskaniu należnych pieniędzy. Roszczeń, które dotyczą odszkodowań z OC i AC można dochodzić nawet do 3 lat wstecz od zdarzenia. Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
W razie pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus

Najnowsze wpisy