Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Doradca Biznesowy Play-Częstochowa

Doradca Biznesowy Play-Częstochowa

coldly / 2009-08-05 20:49
Doradca Klientów Biznesowych zajmuje się aktywnym pozyskiwaniem klientów biznesowych dla sieci komórkowych. Jeśli jesteś osobą solidną, otwartą na nowe wyzwania, pełną zapału, posiadasz własny samochód. Jeżeli masz również doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i dobrze znasz branżę telekomunikacyjną to możesz być pewien, że szukamy właśnie Ciebie! Ze swojej strony oferujemy pracę w młodym, ambitnym i radosnym zespole oraz motywacyjne i wysokie stawki prowizyjne. Wymagamy sumienności i aktywności bo tylko takie działanie pozwoli na zarobienie niezłej kasy. Osoby realizujące plany sprzedażowe i pozyskujące nowych klientów mogą liczyć na naprawdę wysokie wypłaty.

Wymagane jest posiadanie własnego samochodu aby można było w miarę szybko dotrzeć do tej rzeszy klientów chcących skorzystać z naszych usług. My oferujemy telefon i stanowisko pracy. Gwarantujemy też uczciwość z naszej strony zwłaszcza w kwestii wypłaty wynagrodzeń.
Nie obiecujemy gruszek na wierzbie i nie czarujemy. Kto efektywnie pracuje ten ma kasę, kto się obija, ten zarabia grosze.

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu nadal jesteś zainteresowana/y pracą to czekamy na CV (najlepiej ze zdjęciem).

Najnowsze wpisy