Doradca finansowy

NickSloter / 81.190.223.* / 2006-12-06 06:05
Witam. Mam jakies oszczędności oraz zastanawiam sie nad kredytem na dom. Najlepiej chyba bedzie jak pojde do doradcy finansowego, ktory mi doradzi co i jak zrobic. Moje pytania:
1. Na czym dokladnie polega rola doradcy finansowego? Mowie mu co mam, co chce i on mi przedstawia optymalne rozwiazanie?
2. Ile sie placi za uslugi doradcy?
3. Jak znalezc dobrego doradce
Wyświetlaj:
drew / 83.25.218.* / 2006-12-20 22:31
Witam,
1. Optymalne rozwiązanie - dobrze powiedziane. Zgadza się jak najleosze finsowo-ekonomiczne rozwiązanie sytuacji.
2. Doradca finasowy (nie myl z agentem który zawyży prowizję!!!) nie pobiera opłat bezpośrednio - tyllko ma płacone od wniosku i wypłąty kredytu.
3. Ja korzystam z Opena - jestem bardzo zadowolony - jak chcesz podeślę Ci namiary na Trójmiasto.
POzdrawiam,
ari547 / 178.183.6.* / 2022-10-17 11:31
Umów się na spotkanie http://www.grytomy.pl/jak-zostac-niezaleznym-doradca-finansowym/ fachowa obsługa.
sts / 83.11.239.* / 2006-12-21 08:18
drew - przecieź pracujesz w Open Financen to dlaczego piszesz że kogoś polecasz bo faktycznie chodzi o o ciebie chyba że się mylę , po drugie nie mieszaj w głowach bo doradca finansowy a agent to jedna osoba tulko się różnie zwią , a niektórzy to nawet nazywają się brokarami mimo że nie powinni, po trzecie od czego płaci Open Finanse jeśli ni od wniosku to od czego?
kisti / 178.183.6.* / 2023-02-02 10:11
Zadzwoń do http://uart.pl/sprawdzony-doradca-kredytowy/ super obsługa.
mick / 2006-12-14 16:36 / Uznany Gracz Giełdowy
1. doradcy dziela sie na agentow i brokerow. agent dziala na rzecz jednej instytucji i dziala w jej imieniu. broker dziala na rzecz klienta, ma w ofercie produkty wielu firm
2. placisz posrednio - tzn agent ma prowizje od Twojej wplaty, kredytu. broker z reguly bieze prowizje od instytucji ktorej produkt sprzedal (ale to juz wczesniej wliczone jest w Twoj produkt)
3. przecietniacy (tacy z tysiacami a nie milionami zł) sa traktowani schematycznie - krotka ankietka (wywiadzik) co chcesz osiagnac i doradca ma schemacik ktorym cie obsluzy.
ragas / 2006-12-14 12:47 / portfel
1.Doradca finansowy przeważnie współpracuje z jedną, kilkoma firmami i przedstawi Ci raczej ofertę z nimi związaną. Mówisz mu co chcesz osiągnąć, ile możesz inwestować, a on przedstawi Ci najkorzystniejsze rozwiązanie spośród tych, którymi się zajmuje.
2. Nic się nie płaci, doradca dostaje prowizję od firmy, w której otworzysz sobie polisę.
3. To zależy, co rozumiesz pod pojęciem dobry doradca :).

Jeśli chodzi o kredyty mieszkaniowe, to kolega przysłał mi jakiś czas temu skan z porównaniem kredytów w różnych bankach z gazety wyborczej. Gdybyś potrzebował coś takiego, to daj znać.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy