Forum Polityka, aktualnościKraj

Dorn ostro krytykuje PiS

Dorn ostro krytykuje PiS

Money.pl / 2008-01-13 12:15
Komentarze do wiadomości: Dorn ostro krytykuje PiS.
Wyświetlaj:
Bilunia / 83.20.65.* / 2008-01-13 20:20
Panie Dorn.
Zachowuje się Pan jak dziecko, które gdy czegoś nie dostanie, to tupie nuziami. Jarek potraktował Pana tak, jak Pan na to zasłużył - sam się Pan o to prosił. Zrezygnował Pan z funkcji wice...., argumentując swoją decyzję koniecznością zmian w PiS-ie, pociągnął Pan za sobą naiwnych, których następnie Pan zdradził - łasząc się ponownie do Jarka. Teraz, kiedy wypada Pan za polityczną burtę, z metką człowieka bez honoru, bez zasad, ale z dużymi ambicjami, ma Pan pretensje do wszystkich, oprócz siebie.
Trzeba było od początku powiedzięć, że zmiany w PiS-ie wg. Pana wizji miały polegać na wysadzeniu z siodełka Jarka i zajęciu jego miejsca.
Teraz powoli przestaję się dziwić sposobowi sprawowania władzy w PiS-ie przez Jarka. Jakie ma wyjście, gdy zdradzają go najbliźsi - zaliczani prawie do rodziny.
Mam tylko nadzieję, że chociaż Sabie nie jest obce pojęcie honoru, czy godności.
Elendir / 2008-01-14 21:38 / Łowca czarownic
Pod latarnią jest zawsze najciemniej, nieprawdaż Bilunio?
idący z torbami / 84.10.193.* / 2008-01-13 19:54
Mam 57 lat i pamiętam "członków komitetu, zastępców członków (wibratorów wtedy nie było) i sekretarzy generalnych". Mam nadzieję, że ci skończą tak samo, tylko szybciej.
leiho / 2008-01-13 12:15 / "Tu Ne Cede Malis"
spoko jest. Za rok Marcinkiewicz albo Ujazdowski z Dornem załoza nową partię, Stronnictwo Narodowo Ludowe czy inne, pogadaja z Plandeką Obywatelska, zdobędą 48 % . Po wyborach Jarek załozy jakiś Wolnosci I Dobrobyt, po 6 latach wygra 58 % głosów. Do interesu dołączy sięLiD który bedzie juz występował jako Lewica, Dobrobyt i Pomyslnosc, moze ugrają parę głosów. Za 10 lat jak wsyscy dożyją, załozy się nową partię, obieca pare bzdur i sie zrobi wybory, bedzie szafa grała.
bydle / 83.18.204.* / 2008-01-13 16:46
To jest sprawa polityczna.No nie.
Facet przegrał i uważa,że jest jedynym sprawiedliwym( tylko nie wiem czy przed czy za Panem
Donaldem Europejczykiem) ale z pewnościa coś ugra jako jeden z tych co wiedzą.
errarel / 2008-01-13 14:42
celne i smutne podsumowanie historii polskiej sceny politycznej...

Najnowsze wpisy