Forum Forum prawneKarne

Dostalem mandat za brakmi w Norwegii!!!

Dostalem mandat za brakmi w Norwegii!!!

Marcin3 / 2008-05-27 18:28
Witam wszystkich na forum!Mam problem,wlasnie dzisiaj dostalem do Polski mandat za niezaplacone bramki w Norwegii(ktore placilem),Ale to jest jakies oszustwo,ja za wszytkie bamki placilem i to jest dziwne,ze termin tych nieplaconych bramek jest od czerwca az do pazdziernika 2007 roku,to jest dziwne ja za wszystkie bramki placilem:(i podali mi ta strone aby wejsc i sie odwolac ale ja niewiem jak i gdzie to???moze ktos z was mial podobny lub taki sam problem,przypadek???prosilbym o najszybszy kontakt!termin do zaplaty mam do 13 czerwca.a ne mam pokwitowan bo wszystkie wyrzucam po paru dniach.
T. / 217.172.236.* / 2008-05-28 20:21
Jeśli płaciłeś , to odwołaj się niezwłocznie , nawet pisemnie ! Niech udokumentują Tobie to niepłacenie . Zweryfikuj wszystkie swoje przejazdy i opisz dokladnie :gdzie co i ile . Pomyłki się zdarzają . Zdarza się (uwaga !) , że celowo giną dokumenty !!! Jak termin minie to "po ptakach" . - Na przyszlośc , zachowuj wszystie dowody wpłat ( rachunki , mandaty kredyt. i.tp.) przez okres co najmniej 5 lat . Teraz miałbyś pożytek .

Najnowsze wpisy