Forum Forum dla firmDotacje

Dotacja dla jednoosobowej firmy

Dotacja dla jednoosobowej firmy

aaiwoncia / 2009-01-21 21:59
Witam. Chciałbym zapytać cz przysługuje mi jakaś dotacja. Sprzedaje różnego rodzaju towary przez internet i przydałoby się troche grosza na nowy sprzęt, oraz zamierzam wynająć lokal i w nim również sprzedawać. Czy przysługuje mi jakaś dotacja z UE?
Wyświetlaj:
Michal.B / 83.175.152.* / 2012-02-02 10:30
Witam mam takie pytanie czy są szanse na dotacje dla firmy która zajmuje się handlem usługami różnych firm od internetu po energie elektryczną
Krzysztof W / 212.244.248.* / 2009-02-27 22:19
Witam
Od czego mam zacząć aby założyć mikroprzedsiębiorstwo zajmujące się produkcją brykietu/peletek i dostać dotacje z UE.
Prosze o wszelkie informację najlepiej na Maila Krzysiu@interia.pl

Z góry serdecznie dziękuje
EMG / 62.233.249.* / 2009-01-23 08:09
Oczywiście!! Firma jednoosobowa może starać się o dofinansowanie z funduszy europejskich. Sam otrzymałem taką dotację w grudniu ub.r. Szczegóły można znaleźć na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości: www.parp.gov.pl . Są tam szczegółowo opisane programy i działania pomocowe oraz warunki i zasady udzielania dofinansowania. Naprawdę warto się zakręcić, bo np. w moim przypadku UE finansuje aż 85% kosztów projektu!! Ale trzeba mieć dobry pomysł i złożyć prawidłowo wypełniony wniosek, a tu może być rzeczywiście niezbędna pomoc firmy, która ma jakieś doświadczenie w opracowywaniu wniosków - no a to niestety kosztuje...

Najnowsze wpisy