Forum Forum prawneZmiany w prawie

Dowody w sądzie. Jakich używać by wygrać proces?

Dowody w sądzie. Jakich używać by wygrać proces?

Wyświetlaj:
antonirela / 178.37.236.* / 2020-03-27 11:28
Doświadczony adwokat z pewnością nie zadaje sobie takich pytań, tylko od razu wie, co robić. Do takich należy adwokat Cejrowski. Na szczęście otwiera też siedzibę w Gdańsku.
vitoma / 89.64.40.* / 2019-06-19 19:26
To już jest rola adwokata. Jak się ma dobrego, oszczędzamy sobie wiele stresów. Na pewno do takich należy zaliczyć adwokata Cejrowskiego z jednej z tczewskich kancelarii.
natanlic / 5.173.184.* / 2020-01-18 16:26
Przychylam się do opinii na temat adwokata Cejrowskiego. Reprezentował mnie w sądzie w sprawie karnej i naprawdę pokazał klasę. Zaufałem odpowiedniemu człowiekowi.
tymonkru / 91.223.167.* / 2018-11-06 08:41
Dowody muszą być mocne i niepodważalne.. tak właśnie było jak moim adwokatem byłam Pani mecenas Justyna z jwc kancelaria.. szybko i skutecznie doprowadziła moją sprawę do końca
Macko 986 / 194.150.251.* / 2017-11-21 00:14
Na to pytanie chyba nie da się odpowiedzieć w sposób ogólny. Wszystko zależy od sprawy, od tego czy atakujesz czy się bronisz (bo inaczej rozkłada się wtedy ciężar inicjatywy dowodowej...). Zawsze na pewno trzeba kierować się logiką. Zawsze na pewno trzeba uważać żeby nie przegapić terminu na zgłaszanie dowodów (prekluzja!). Jeżeli zatrudniasz adwokata - musi być dobra współpraca, oparta na pełnej szczerości ze strony klienta (bo inaczej mogą pojawić się przykre niespodzianki w sądzie). Polecam wpis na swoim blogu, jest co prawda o rozwodzie ale większa część tekstu jest uniwersalna. http://notatkizprawa.blog.pl/dowody-w-sprawie-o-rozwod-co-wiedziec-warto/
letbe32 / 2017-10-05 11:53
Ja mojemu prawnikowi tylko przedstawiłam dowody. On doskonale wiedział, co z nimi zrobić. Wydaje mi się, że tylko dzięki niemu wygrałam sprawę. Trafiłam na naprawdę doświadczonego prawnika, który wiedział, co ma robić. Korzystałam z usług Kancelarii Grzybkowski Guzek.

Najnowsze wpisy