Forum Polityka, aktualnościPolityka

Droździel: Strategia Jarosława Kaczyńskiego

Droździel: Strategia Jarosława Kaczyńskiego

Money.pl / 2007-07-10 07:59
Wyświetlaj:
pchelek / 2007-07-13 15:30 / Tysiącznik na forum
UBekom pastowac kaczory powinny - takie prowokacje schrzanic toz to idioci by lepiej to poprowadzili
kpiarz / 83.7.170.* / 2007-07-13 19:06
Pasowałoby, żeby Jarek zafundował im szkolenie w ośrodku dla szpiegów KGB, to by takiej maniany nie odstawiali:)
historyk / 87.207.229.* / 2007-07-13 15:02
Kaczory wywaliły Leppera żeby ośmieszyć i osłabić swój rząd i jeszcze obalić koalicje dzieki której powołały do życia CBA takie wnioski z tego artykułu a i jeszcze żeby dać możliwość zrobienia przez SLD z Leppera męczennika lewicowego a może panie Drożdziel Kaczory porozumiały się z Tuskiem i będzie rząd mniejszościowy a Po będzie go popierac pod warunkiem że bedzie bez Leppera
Kupowanie wyroków / 83.21.54.* / 2007-07-10 15:48
Obecny Jarusiowy TKM robi wszystko aby Lepper został premierem albo nawet prezydentem
Lepper i jego ludzie maja juz doswiadczenie z prokuratorami i sądami. Trudno bedzie uzyskac od nich samooskarzenie tym bardziej ze prawnicy z SLD pomogą ludziom SO.
Fałszywe lub głupie oskarzenie uszyte przez Ziobre na polecenie Jarusia zrobi z buraka Leppera Męczennika !
Wyborcy juz poprzednio pokazali ze sa bardzo czuli na męczennictwo Leppera.
Spokojnie moze wygrac wybory tym bardziej ze teraz Lepper przejdzie do destruktywnej opozycji zbijajac punkty na nieudolnosci kaczego rzadu.
pchelek / 2007-07-10 14:31 / Tysiącznik na forum
lub w latach 50-tych w Polsce. Teraz sa nieco inne czasy. kaczyński czyta złe podręczniki. Jest pewne ze to ich koniec, koniec IV RP czyli koniec IV Rzeszy Sowieckiej. I chwala. Wystarczy
kpiarz / 83.7.162.* / 2007-07-10 20:52
Niech się stanie, wystarczy już tego Kaczego łajna:)
piinokio / 83.27.206.* / 2007-07-10 16:47
Niestety. Podobny "układ" działa w obecnej Rosji. Tzw. "familia" rządzi.
cheapczad / 2007-07-10 13:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przegladalem Onet.pl i znalazlem cos takiego na forum:

CO BYS ZROBIL GDYBY SKLAD RZADU WYGLADAL TAK?

Premier - M.Jurek
Prezydent-R.Giertych
Edukacja- A.Sobecka
Rodzina - M.Pilka
Finanse - A.Zawisza
Rolnictwo-G.Janowski
Obrona - Z.Wrzodak
Transport-H.Goryszewski
Policja - A.Macierewicz
Sluzby - W.Wierzejski


~Truther, 10.07.2007 12:26
R.K. / 2007-07-10 14:02 / Tysiącznik na forum
niezle,ale niemozliwe.Bo wtedy prezydentem bylby Rydzyk.
.......... / 213.158.197.* / 2007-07-10 13:54
zmieniłbym lekarza, bo ten oszukuje
ŁowcaWykształciuchów / 2007-07-10 11:14 / NiePOsPOlity Intelekt
"Rokita: Premier robi błędy, ale jest wybitny

Jest uważany za polityka, który choć należy do PO, bliski jest PiS. Wygląda na to, że ta opinia nie jest bezpodstawna. Jan Rokita w wywiadzie dla "Wprost" przyznał, że uważa Jarosława Kaczyńskiego za wybitnego polityka. "Nawet jeśli
dostrzegam mnóstwo błędów, które popełnia" - dodał.

"Wysłałem urodzinowe życzenia Jarosławowi Kaczyńskiemu, bo uważam go za wybitnego polityka" - przyznał Rokita w rozmowie z "Wprost". Pytany, jakim jego zdaniem szefem rządu jest Kaczyński, odpowiedział: "Silnym i to bardzo dobrze".

Ale tu komplementy się kończą. Polityk PO wytknął premierowi, że nie ma już żadnej wizji swoich rządów. "Właśnie doszedł do ściany. Utracił misję, nie wie już, po co ma rządzić" - wyliczał lider Platformy. I zarzucał partii Kaczyńskiego, że tak naprawdę wiele mówi, ale nic nie robi. "Prawdziwy problem w tym, że Kaczyńscy ani nic nie burzą, ani niczego nie budują. Tak naprawdę zmian jest mało" - ocenił Rokita.

Zganił także przeciwników rządu, których nazwał politycznymi histerykami."
R.K. / 2007-07-10 14:05 / Tysiącznik na forum
niestety Rokita wciaz nie wie,po ktorej chce byc stronie.
Mowienie,ze Kaczynski niczego nie zepsul,to idiotyzm.
Sklocil ze soba wszystkie srodowiska,wpuscil do Sejmu i rzadu przestepcow i zwykle chamstwo.Obnizyl poziom kultury do podlogi,spowodowal,ze opuszczaja kraj wszyscy najlepsi i najbardziej przedsiebiorczy.
itd. itp.szkoda nawet wyliczac,bo to niemozliwe.
KAP / 162.27.160.* / 2007-07-10 10:21
NIestety nie zgadzam sie z optymistyczna teza o tak pragmatyzmie JK. W moim przekonaniu chodzi przede wszystkiem o realna wladze, czyli mozliwosc sprawowania realnej kontroli nad wszystkim. A pelnia wladzy nad resortami silowymi i kontrolnymi w realizacji celu w rekach czlowieka pelnego obsesji i nienawisci oraz rzadzy wladzy i poczucia absolutnej misji raczej sie kojarzy bardziej z inkwizycja, dyktatura, konkwista czy krucjata niz z pragmatyzmem rozwiazan.
KAP / 162.27.160.* / 2007-07-10 13:07
zapomnialem dodac ze ma tez duze narzedzie nacisku na sady:

http://biznes.interia.pl/news/blokada-zawodow-nadchodzi,941246

wiec wszystko sie uklada. Liczy sie realna wladza. bez ograniczen i jakichstam mzonek o tym ze MY nie mamy racji. Witamy w przedsiaonku bantustaniku - przedmurza chrzescijanstwa.
wernyzdrowa / 84.234.10.* / 2007-07-10 09:59
Autor artykuliku pisze, że w kancelarii prezydenta Bolka Jarek starał się skupić władzę w swoich rękach. Czyżby autor nie wiedział, że Bolka z ramienia SB pilnował oficer SB Wachowski? Czy SB sterująca Bolkiem pozwoliłaby sterować Bolkiem Jarkowi?. Doprawdy zero znajomości historii najnowszej przez pana Droździela albo zła wola. Jarosław Kaczyński to Polityk, wybitny, który zdarza się Narodowi niezwykle rzadko. Gdyby Europa i Polska nie byłaby ubezwłasnowolniona przez lewactwo to Kaczyński zrobiłby w Polsce porządek w pozytywnym sensie. Media opanowane przez wrogie Polsce lewactwo nie pomaga Polsce i Kaczyńskim w porządkowaniu Polski. To te właśnie media wykreowały PO. A PO to bezideowy twór cwaniaków utworzony przez razwiedkę do ochrony pookrągłowostołowego nieporządku czyli ochrony postkomunistów i żydokomuny, kiedyś "opozycji". Czapa PO z kolei (kilku ludzi) to V kolumna zachodniego, wrogiego Polsce lewactwa. Wspomnianym mediom udało się oszukać wykształciuchów (wykształciuch to wykształcony głupiec z dyplomem), że tylko PO stanowi pomost do Raju. Do tego samego Raju gdzie pomostem był kiedyś Hitler, Stalin, Mao i inni aniołowie, którzy miast skrzydeł ogony i kopyta mieli. Trzeba się Polakom skupić wokół Kaczyńskich i wspólnie naprawiać i budować Polskę wbrew europejskiemu i rodzimemu obłąkanemu lewactwu.
~kazek / 83.29.53.* / 2007-07-10 10:18
Dla mnie Kaczyński jest po prostu wspaniałym strategiem. Nie ma drugiego takiego polityka stratega w Polsce. Tusk przy nim jest wręcz beznadziejny. Pewien zmysł (niestety) ma Michnik, ale on z właściwej polityki odszedł. Jestem pewien, że Kaczyński jeszcze wiele razy wszystkich zaskoczy. Jestem przekonany, że Lepper miał sporo za uszami i chyba solidnie za to odpowie.
...* / 83.12.60.* / 2007-07-10 14:51
To może lepiej niech Polskę reprezentuje w szachach lub brydżu.
Ja jako obywatel nie chcę być manipulowany w imię jakiejś wyimaginowanej strategii.
Czy to Wielki Wódz ma decydować od jakiego momentu Lepper jest przestępcą ?
KAP / 162.27.160.* / 2007-07-10 10:10
-"Autor artykuliku pisze, że w kancelarii prezydenta Bolka Jarek starał się skupić władzę w swoich rękach"- - Mysle ze po tym wstepiku juz wiadomo pisekskrement pisal powyzsze. Dyskusja zbedna.
Sabre / 2007-07-10 08:51 / Tysiącznik na forum
Cała sprawa z Lepperem miała zapewne wyjść po wakacjach. Niestety kokainista w kancelarii prezydenta, strajkujące pielęgniarki i lekarze, wreszcie ojciec dyrektor plujący prezydentowi w twarz, trochę to przyśpieszyli. Mówiąc krótko, rewolucja moralna zbytnio zaszalała.
"Sprawa Leppera" przykryje te niefortunne dla PiS wydarzenia. Dealer zostanie zapomniany, pielęgniarki wrócą do domów, a plwocina Rydzyka okaże się wodą święconą.
Celne spostrzeżenie z tym chwilowym oddaniem władzy przez Kaczyńskiego - jak chwalił się ze wzrostu gospodarczego który nie był jego zasługą, tak będzie obarczał winą następny rząd za zaniechania gospodarcze które akurat są jego "osiągnięciami".
Jednak pamiętajmy że premier jest bardzo "elastyczny", już raz mielismy rozróbę w stylu "chamstwo versus warcholstwo". Premier zawsze może ponownie powołać Leppera do rządu, a brat nominację zatwierdzić.
konio_kp / 83.29.30.* / 2007-07-10 10:12
Jeszcze jedno. Czy zdajesz sobie sprawę jaki majątek ma Kwaśniewski (bada to aktualnie katowicka prokuratura). I co, można to było poprzednio ruszyć?
Sabre / 2007-07-10 10:40 / Tysiącznik na forum
Nie zdaję sobie sprawy i nie wiem czy można to było poprzednio ruszyć. Czy badanie przez prokuraturę jest już wyrokiem? Nie należę do zwolenników byłego prezydenta, ale nawet Kwaśniewski zasługuje na to, by traktować go jako niewinnego do chwili udowodnienia mu winy.
Bez odbioru / 83.22.208.* / 2007-07-10 11:41
Słowa "ale nawet Kwaśniewski zasługuje na to , by traktować go jako niewinnego do chwili udowodnienia mu winy" brzmią idiotycznie. Kwaśniewski bowiem nie ma tu nic do rzeczy. Zasada domniemania niewinności powinna bowiem być stosowana wobec każdego obywatela , nie "ale nawet Kwaśniewskiego".
P.S. Dodaję ,że również nie jestem ( ani nie byłem) fanem A. Kwaśniewskiego.
Sabre / 2007-07-10 12:01 / Tysiącznik na forum
Powinna ale nie jest. Minister Ziobro zrobił tu "dobrą robotę".
konio_kp / 83.29.30.* / 2007-07-10 10:09
Bardzo dziwne zdanie:
„Cała sprawa z Lepperem miała zapewne wyjść po wakacjach.”
Po prostu doszły informacje o niecnych sprawach Leppera i trzeba było działać. Po co takie niestworzone domysły?

Kokaina – to bardzo dobrze świadczy o aparacie władzy, Nie ma już świętych krów. Nie ma już Pęczaków itp. W poprzednich ekipach wszystko było tuszowane, teraz już tego nie ma!
Jaka „plwocina”? Zastanów się jakie jest stanowisko Kościoła w sprawach eutanazji i zabijania dzieci nienarodzonych. Czy słyszałeś kiedyś człowieku homilię? Bardzo często możesz tam usłyszeć mocniejsze stwierdzenia. Swoją drogą ciekawe jest to, że praktycznie codziennie w pewnej stacji (zob. Szkło kontaktowe) wyśmiewają Prezydenta, Prezydentową – i co? I nic!
Bez odbioru / 83.22.208.* / 2007-07-10 11:35
Geriavit sobie zażyj zanim zaczniesz pisać. Przypominam ,że sprawa Pęczaka "rypła się " gdy u władzy było SLD.O jakim więc tuszowaniu majaczysz? SLD przygotował sobie piękny pogrzeb wyrażając zgodę na powstanie sejmowej komisji d/s Rywina.
To co pszesz nie trzyma się kupy. Nie potrafisz rozróżnić satyry od znieważenia głowy państwa. To drugie jest przestępstwem podlegającym ściganiu z urządu. Satyra może byc co najwyżej przejawem złego ( czy też dobrego smaku).
Sabre / 2007-07-10 14:34 / Tysiącznik na forum
Faktycznie, SLD wyrażając zgodę na komisję ds Rywina popełniła samobójstwo. Sądzili że ten "gest" zaskarbi im zwolenników w myśl zasady: tropimy przestępców nawet w naszych szeregach.
Tymczasem u nas trzeba o tym mówić, ale nigdy tego nie robić - PiS daje doskonały przykład.
PiS w ogóle daje doskonały przykład jak się rządzi, bez żadnych zasad, gdy cel uświęca najpodlejsze środki. Myślę że tym "sposobem" pójdą w przyszłości inne partie - nauka nie idzie w las.
Sabre / 2007-07-10 10:32 / Tysiącznik na forum
W którym "szkle" nazywali pierwszą damę czarownicą i wzywali do jej eutanazji? Ciekawe że to ja, przeciwnik obecnej władzy, staję w obronie prezydentowej. Podczas gdy ty, jej zwolennik, uważasz że to jest w porządku ... .
Lepper przestepcą - to dopiero niespodzianka!
Nie jestem zwolennikiem SLD, czy jakielkowiek lewicy, ale to właśnie za poprzedniej ekipy wyszła sprawa Pęczaka. A co z panem Putrą i sprawą oczyszczalni ścieków, Bielanem i Kamińskim (sprawa ich finansowania), wreszcie bankowym LPR? Świete krowy są i są jeszcze świętsze.
Kokaina - jeśli ktoś zażywa ją od paru lat, nie jest w stanie tego ukryć. Objawy są naprawdę wyraźne, przynajmniej borowiki powinny to wykryć. To zwykła kompromitacja kancelarii prezydenta.
Czy kościół zaleca też antysemityzm?
Słyszałem już coś w rodzaju "homilii" w wykonaniu ojca dyrektora, przypominało to wykład Goebelsa.
konio_kp / 83.29.77.* / 2007-07-10 11:06
„W którym "szkle" nazywali pierwszą damę czarownicą i
wzywali do jej eutanazji?”
Czytaj uważnie:
Napisałem, że wyśmiewają - bardzo często.

Uważam, że bardzo naturalnym jest zwrócenie się do osoby popierającej eutanazję w stylu:
„Jeśli popierasz eutanazję, to sam powinieneś dać przykład i się jej poddać.”
Jest to tak naturalne (i wręcz piękny argument) w dyskusji nad poważnymi problemami!
Jest natomiast czymś niesamowitym zorganizowana nagonka za głoszenie treści o nienaruszalności życia. Zorganizowana, bo wszystkie brukowce od razu atakują:
Polityka, Wprost, Nie, GW, Dziennik, TVN-y, WSI24, Gazeta Polska i wiele innych. To wszystko taki przypadek?

„…to właśnie za poprzedniej ekipy wyszła sprawa Pęczaka” – śmieszny jesteś! Kto do tego doprowadził?
Sprawę Rywina wyjaśniało też SLD – śmiech na sali!

…Słyszałem już coś w rodzaju "homilii" – Zdarza się, że słyszę kogoś kto mówi, że RM jest antysemickie i mówi że nie słucha! To jest paradoks.
Ty jesteś pierwszym, który mówi, że coś słyszał – zastanawiające.
Wiele razy słyszałem jak mówiono o różnych wspaniałych Żydach zarówno z czasów wojny jak i z czasów obecnych. Zarzut zupełnie bez sensu. Niekiedy osoby środowiska żydowskiego są krytykowane np. za domaganie się od Polski 60 mld. dolarów odszkodowań za wojnę. Krytyka słuszna. Czy miałaby być zabroniona? Kto wywołał wojnę? Itd…
Sabre / 2007-07-10 11:58 / Tysiącznik na forum
Wyśmiewają? w Jaki sposób? Poprzez nagrane i emitowane powszechnie scenki? Jak to się ma do obrzucania obelgami? Rozumiem że zgadzasz się z ojcem dyrektorem, uważasz że pierwsza dama to czarownica i należy ją poddać eutanazji.
Idąc tropem tych "pięknych argumentów", zwolenników kary śmierci należy poddać tej karze, zwolenników mundurków szkolnych w nie ubrać, zwolennikom rowerów zabronić korzystania z samochodów. Tylko wtedy dyskusja staje się mało poważna - "trzeba się znać na retoryce", prawda?

I czy mógłbyś mi powiedzieć, które "osoby środowiska żydowskiego" domagaja się 60 mld dolarów? Przyznam się że bardzo mnie to zaciekawiło.
Antysemityzm Radia Maryja jest tajemnicą poliszynela, nagrania jedynie dostarczyły na to dowodu.
P.S.
"Ty jesteś pierwszym, który mówi, że coś słyszał
– zastanawiające."
To znaczy co? Jestem jakimś agentem, który ma zaszkodzić tej wspaniałej rozgłośni? Może od razu szatanem?
konio_kp / 83.29.53.* / 2007-07-10 16:41
Oj trzeba z tobą wszystko od podstaw.
Israel Singer przewodniczący (były) Światowego Kongresu Żydów w sposób chamski i bezczelny stawiał bardzo ostre żądania. Mało. Stwierdził, że jeśli Polska nie spełni żądań, to będzie upokarzana wobec świata. Były rozmowy nawet z obecnym rządem. Poczytaj trochę innej literatury a nie tylko GW, bo ona na takie tematy ma szlaban. Nie pisz jednocześnie, że czytasz inne typu Wprost, Polityka, bo to ta sama stajnia.
Nie chcę Ci nic polecać, wybór nie jest duży ale jest!
Polecam również „Przedsiębiorstwo Holocaust” – abyś nie wmawiał mi antysemityzmu to podpowiem, że napisał to Żyd. Po przeczytaniu raczej nie będziesz zadawał takich pytań. W każdym narodzie są ludzie szlachetni i bezczelni. W naszej historii spotkaliśmy sporo drani narodowości niemieckiej, rosyjskiej, polskich zdrajców. Wolno o tym mówić rzeczowo. Nie może być jednak tak, że ktoś powie, że jakiś Żyd jest nieuczciwy i od razu wyzywany jest od antysemitów. To jest całkowity bezsens!

Co do ostatniego fragmentu. Nie, nie oznacza to że jesteś agentem. Po prostu różni ludzie mówią, że antysemickie, niesprawiedliwe itd., a na pytanie „czy słuchałeś?” odpowiadają „nie, ale tak piszą w gazetach” – czy to nie jest śmieszne ale i zatrważające?
Sabre / 2007-07-11 08:37 / Tysiącznik na forum
Te swoje podstawy to zachowaj dla siebie. Singer został wyrzucony z Kongresu za przestepstwa, więc powoływanie się na niego jest błędem. A te odszkodowania nie są za wojnę (skąd to wziąłeś?), tylko za mienie zagarnięte po wojnie przez władze komunistyczne. Gratuluję zorientowania w temacie. Czy to ta "inna literatura" daje ci taka wiedzę.
Czytałem już "przedsiebiorstwo", tylko nie wiem o czym miałoby to świadczyć? Autor przyznaje że największym złem jest to, że nieżydowskie ofiary otrzymywały nieproporcjonalnie mniejsze odszkodowania - to chyba dobrze ze mają taki głos krytyki?
obserwator / 2007-07-10 08:13 / Tysiącznik na forum
zgadzam się z tezami komentarza i jest mi smutno na sercu bo walka o wladzę przemienia ludzi na gorsze, mam nadzieję że Premier ktory od wielu miesięcy dostaje porzadnie w kość , pozostanie dobrym czlowiekiem, Osobiście wolę drogę pokoju spolecznego ale w dzisiejszym świecie jest to niemozliwe. Komercjalizacja zabija człowieczeństwo w człowieku, w każdym człowieku chociaz maleńka cząsteczkę. Dotyczy to biedakow a szczegolnie bogatych, zyjących obecnie jak w baśni przy stoliczku samonakryj sie, gdzie wielu traci zdrowie wskutek braku zywności. Wyrażałem w postach , ze isnieje potrzeba wladzy jednolitej, silne, praworządnej, wzmacniającej klase średnią, starająca się splaszczać bieguny biedy i bogactwa. Prawda jest że bogacze udają że pomagaja, ale przez gromadzenie bogactwa które nie słuzy ludziom a służy bankierom, nic dobrego dla ludzi nie wynika. Man nadzieje że PIS ktory co chwile obijany jest na kwaśne jablko, wyjdzie z tego wzmocniony i Polacy zaglosują w przypadku wcześniejszych wyborow na PIS i nie zrobią blędu jak w wyborach samorzadowych. Samorzągu są w stagnacji bo nie potrafią rządzić, bo dzialaja na przekór rzadowi bo tak nakazuje polityka dietetyczna na wszystkich szczeblach władzy.
konio_kp / 83.29.30.* / 2007-07-10 10:00
"Osobiście wolę drogę pokoju
spolecznego ale w dzisiejszym świecie jest to niemozliwe.
Komercjalizacja zabija człowieczeństwo w człowieku, w każdym
człowieku chociaz maleńka cząsteczkę. "

Słusznie. Zgadzam się. Jednak powoli, powoli dobro będzie się przebijać. Wiele już zrobiono i z tego miejsca nie ma już powrotu do gangu Rywina i Michnika.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
gojat / 83.13.62.* / 2007-07-10 08:26
Drogi obserwatorze a jaką klasę średnią wspiera ten rząd ? może lekarzy , pracowników naukowych , nauczycieli , ludzi wykształconych i znających sie na rzeczy patrz - Zalewski ? zejdź na ziemię ponieważ niestety nie można być prawicowcem i jedniocześnie realizować program lewicowy na krótką metę to może sie to udać. A którym biednym w Polsce pomógł ten rząd ? więcej konkretów a nie snów na jawie ............. ambicje tego człowieczka to jedno a Polska potrzebuje reform a nie rozdawnictwa bez sensu czego ten niby wybitny polityk ( który niewiele się zna na rządzeniu tylko na walce z demonami przeszłości ) nie rozumie
obserwator / 2007-07-10 14:10 / Tysiącznik na forum
podam jeden przykład: pozyskiwanie pieniędzy dodatkowych bez pracy a z tytułu być w miejscu ktorym się jest: dziennikarze pisza przedruki, czynia świństwa, maja za placone za wilekkrotne powielania, warto to robić mając w tle 50% koszty uzyskania przychody > obligatoryjne, Panowie Profesorowie pisza to co pisza , powielaja w nieskończoność, tez maja 50% koszty uzyskania przychodu. lekarze w swoich gabinetach nie mają kas fiskalnych rejestrujących, adwokaci nie maja kas fiskalnych rejestrujących i tak dalej. Reforma finansów juz dawno miała być a nie jest, tak długo jak jej nie bedzie nie ma warunków do powstania klasy średniej , to co teraz jest to namiastaka powstała z zamąconej wody. Sa grupy ludzi ktore stworzyły dla siebie super warunki placowe, emerytalne, sa to setki tysięcy nauczycieli ktorzy zostali funkcjonariuszami a mimo to strajkuja. Pacjenci i pracodawcy placą skladki na NFZ ale art 68 Konstytucji nie pozwala sprawdzić pacjentom czy szpitale i lekarze zgodnie z prawda materialna rozliczaja usługi związane z leczeniem pacjenta. Zatem jest wiele rzeczy ktore zainteresowane środowiska beda bronić do utraty krwi, nawet dopuszcza do tego żeby obecna władza odeszla w niebyt polityczny, i wrociły czasy znamienne, korzystne dla wybrańcow a nie dla tzw. lupenproletariatu.
ŁowcaWykształciuchów / 2007-07-10 07:59 / NiePOsPOlity Intelekt
Coraz więcej osób dostrzega, że (niezależnie od mniej lub bardziej racjonalnych sympatii lub antypatii) Jarosław Kaczyński jest on politykiem wybitnym (i wybitnym taktykiem). Nawet Rokita niedawno to zrozumiał. A ja najczęściej zgadzam się z tym, co mówi Rokita.

Najnowsze wpisy