Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Duże spółki bardziej interesujące dla inwestorów

Duże spółki bardziej interesujące dla inwestorów

Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2005-02-14 18:25
a mowilem brac optimuska wiedzialem ze bedzie mial super wyniki wkrotce 11pln (kurs zlotowki mu pomaga no i jak zwykle 4 kwartal udany) tylko cos ze stalowka kreca bo nie mozliwe ze takie kiepskie wyniki chyba cos ukryli zeby miec lepsze wniki w Ikwartale2005 wkrotce info o autostradzie kat-wroc oczywiscie pozytywne da zarobic na tym trupku (aha wyniki sa bez autostrady malopolskiej wiec moze tam ukryli super info :) ) Wyglada na to jakby Wsip mial urosnąć niewazne w czwartek i piatek polowe go zamienilem na optka tylko gdzie te wyniki MSX'a Czy myslicie ze jutro sesja bedzie udana???? Orzełu czekam na jedno cieple słowo
mike / .* / 2005-02-14 17:10
ENP nowy kontrakt, do konca tygodnia bedzie rosl, mam nadzieje ze przekroczy 20 zl....proponuje przyjrzec sie piastowi oraz kpx...
irenka / .* / 2005-02-14 12:28
mam na imię Irena i rosnę :)i jeszcze będę rosła
orzech / .* / 2005-02-14 15:40
Oj, Irenko... Rośnij dalej w spokoju ale... już jesteś za droga dla mnie dziewczyno. Dzisiaj miałaś tylu starających się o Twą rękę bo Walentynki. Zobaczymy gdzie Ci zalotnicy będą jutro ;-))
Irenka / .* / 2005-02-14 16:28
nie martw się o mnie jestem od niedawna samowystarczalna i będę rosła i rosła i rosła i latała i latała :)
Rybakk / .* / 2005-02-14 00:06
rybko rybko dobrze gadasz wiec dam ci spokoj :D za 3 zyczenia: 1 - orzelek musi wrocic, 2 - orzelek musi wrocic, 3 - (nie bede sie juz powtarzal bo to nie ma sensu) - orzelek musi wrocic :DD, jesli je spelnisz to ci powiem ze tez jestem p***** amatorem :D ale ciiii nikomu nie mow :D dziaaa
rybka / .* / 2005-02-14 13:32
Wielkie twe serce Rybakku. Mam nadzieje ze kolega Orzel nie uniesie sie dumą i jednak powroci. Cenne te jego uwagi były. Ja coprawda jestem tu nowy, ale może zrobimy jakis zlot "forumowców". Mam nadzieje ze mimo mojego amatorstwa na cos wam sie tu przydam. Swarzedz to naprawde taka kiepska teraz inwestycja? Są co prawda w dolku, ale wszystko wskazuje na to ze z niego wyjda....przynajmniej ja w to wierze :-)
rybka / .* / 2005-02-13 23:32
Witam! jestem juz z wami tutaj juz dobre dwa miesiace, ale nie biorę udziału w czynnej konwersacji na tematy giełdowe, bo poprostu pieprz..y ze mnie amator i oprocz półśredniego mózgu i intuicji nie posiadam zadnych racjonalnych narzedzi. Gielda to dla mnie hobby i ucze sie dzieki wam ludzie, ale skladajac kazdorazowo zlecenie jedynie biore pod uwage (a nie kieruje sie) wasze komentarze, a jesli nawet bym sie nimi calkowicie pokierowal, to jak moge obarczac wina za niepowodzenie ktoregos z was - bez sensu. Nie chce tu nikogo obrazic, ale jak dorosly, niby myslacy czlowiek moze winic kogos za to ze ma tylko pol mozgu. Nikt z nas nie jest jasnowidzem!!!! Wracaj ORLE, nie badz wiejska baba co sie przejmuje tym co mowia inni!!!
hajdi / .* / 2005-02-13 18:36
naprawde sprobójcie a akcje na bank kupicie
strokuś / .* / 2005-02-14 12:51
gratuluje wyczucia chwili z Optimusem!ale kasy to chyba produkuje Optimus IC, który z Optimusem nie ma już nic wspólnego poza nazwą?
hajdi / .* / 2005-02-13 18:34
Jesli orzeł odejdzie tzn ze czas bessy nadchodzi i ratuj sie kto może a tak na powaznie to dzisiaj jadlem Mieszkowe cukierki (K****************) mam nadzieje (wy pewnie nie) ze w poniedzialek jeszcze poleci w dol bo chce kupic troche miecha
orzech / .* / 2005-02-13 15:32
Cześć Ziuta. Przeczytałem form z wczoraj i wiesz... chyba jestem powodem całej zadymy z odejściem Orła. Czuję, że całe towarzystwo mnie za to obarcza winą, moje komentarze. Nie napiszę Ci dziś o Mieszku. Może w poniedziałek. Smutny jekiś jestem wogóle...
ziuta / .* / 2005-02-13 14:39
Penie Orzech co się sstanie z MIeszko 18.02 Niedawno odkryłam to forum a lubię słodkości i orzeszki :) czy można prosic o jakąś informację:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy