Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Dwie firmy pod jednym adresem

Dwie firmy pod jednym adresem

przerre / 109.199.1.* / 2010-02-21 21:40
Witam. Mój ojciec prowadzi działalność gospodarczą i ma ją zarejestrowaną pod adresem domowym. Adres domowy jest "jego"tzn,ze jest właścicielem domu. Ja teraz chciałbym założyć swoją działalność w podobnej branży też zarejestrowaną pod tym adresem.I związku z tym mam pytanie. Czy to jest prawnie możliwe ?
Wyświetlaj:
Euro Office / 2010-02-23 15:17
Witam,
Euro-Office PMNW oferuje możliwość podnajmu Adresu Siedziby dla Firm, mamy do dyspozycji dwa prestiżowe warszawskie adresy do rejestracji: Foksal 18 oraz Św. Barbary1. Umowa może być zawarta na czas nieokreślony z pewnym okresem wypowiedzenia. Koszt podnajmu adresu to tylko 100zł/netto/mc+50zł/netto/mc Obsługa Korespondencji Przychodzącej, którą Klient może odebrać osobiście lub prześlemy ją na wskazany adres. Jeśli zainteresowała Pana nasza oferta prosimy o kontakt (22)556-82-70.
wiwan / 2010-02-22 10:08
Jest możliwe. Obecnie- "jedno okienko" w momencie rejestracji po prostu oświadcza się, gdzie jest siedziba firmy i gdzie będzie miejsce prowadzenia jej fizycznej działalności. Może zdarzyć się jednak, że US zechce w czasie kontroli mieć wgląd w "umowę nieodpłatnego użyczenia lokalu" Tobie przez Ojca. Nie wymaga ona formy notarialnej. Wzór np. tu:
http://msp.money.pl/dokumenty_i_formularze/wzory_umow/.

Siłą rzeczy powinna być spisana przed założeniem działalności.

Najnowsze wpisy