Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Dwie nowe rekomendacje (13.03.2008r.)

Dwie nowe rekomendacje (13.03.2008r.)

Prokurator / 2008-03-13 19:58
Witam wszystkich wieczorem. dziś mam dla Państwa dwie rekomendacje, które podaję poniżej:.

,,P.P.W.K." sprzedaj z limitem ceny 2,82 zł.
,,Alma" kupuj z limitem ceny 77,08 zł.

Wszystkie zlecenia na podstawie powyższych rekomendacji proponuję złożyć z terminem ich ważności do dnia 19.03.2008r.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
jdz / 83.10.232.* / 2008-03-14 12:17
Do Prokuratora. Czy sa jakies sygnaly dla spolki IGroup? Rekomendacja kupna ukazala sie jakis czas temu. Spolka zyskala, ale od kilku dni traci na wartosci... Pozdrawiam
Prokurator / 2008-03-17 12:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,jdz".
Obecnie nie otrzymuję żadnych sygnałów dla akcji spółki ,,I Group". O ile jakiś sygnał dla tych akcji się pojawi wieczorem w dniu jego pojawienia się stosowną rekomendację podam w dziale ,,Opinie o spółkach" portalu ,,Money.pl".

Prokurator.
wasiek5 / 2008-03-18 20:28
Do "prokurator"
a co powiesz o optimusie warto kupić ??????????
Prokurator / 2008-03-20 13:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,wasiek5".
Obecnie odradzałbym zkup akcji ,,Optimusa". Każdy jednak podejmuje własną, suwerenną decyzję na podstawie własnego zdania.Ja odradzam zakup tych akcji. Uważam, że jest na to jeszcze zawcześnie. Kiedy otrzymam sygnał do ich zakupu, natychmiast rekomendację podam na forum.

Prokurator.
wasiek5 / 2008-03-20 19:07
Do "prokurator"
Dziekuje bardzo za odpowiedz szczerze powiedziawszy mialem srednia wiare ze ktos zechce odpowiedziec ale jestem milo zaskoczony .
Optimusa niestety posiadam i to w znacznych ilosciach niestety tez dla mnie musze go trzymac poniewaz mam nna nim niezly dól czekam az sie odbije byc moze po korzystnych informacjach ta temat ABC Daty i Optimusa .
Innego pomysły na odzyskannie pieniedzy nie mam moze doradzilbys jakis sensowny pomysl -wasiek5@wp.pl
pytanie bylo kierowane raczej aby wyczuc sytuacje i byc moze jakies przecieki jezeli tak owe wogule sa
!!!! / 77.114.176.* / 2008-03-20 20:35
przecieki w informacjach o spółkach to chyba przestępstwo? nie uważasz?
wasiek5 / 2008-03-20 21:53
oczywiscie ze tak , nie mialem nic zlego na mysli .
Jestem laikiem nie mam duzej wiedzy w zakresie gry na gieldzie zainwestowalem pieniadze bo troche lubie ryzyko a i mam sentyment do spolki .
Niektorzy maja durzo wieksza wiedze niz ja i w tym sensie bylo moje pytanie za uzycie zlego slowa przepraszam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy