Forum Polityka, aktualnościKraj

Działacze SLD pytają Polaków o ich problemy

Działacze SLD pytają Polaków o ich problemy

Money.pl / 2010-09-26 13:47
Wyświetlaj:
DudeOnHeels / 12.19.62.* / 2010-09-27 03:27
Nie wiem jaką mają intencje pytając sie nas o nasze problemy?! Jak byli u władzy to sie nie pytali, a teraz jak nie maja na nic wpływu to sie pytają. Ludzie mówią, żeby nie zwierzać się innym ze swoich problemów, bo 30% ludzi ma to głęboko w d... a reszta cieszy się z tego, że coś nam złego przytrafiło. Więc może oni chcą się z nas poprostu ponabijać za darmo:) ja im nie będe dawał darmowej satyswakcji ani lekcji, niech sobie zrobią jakąś prace dowmową z historii ze szkoły średniej to sie dowiedzą co zchrzanili i jakie teraz mamy tego konsekwencje. ot odpowiedz...

Naród sie wypowiedział, że nie chce ruskich parchów. I jeszcze ci 36 letni komuniści - smiech na sali - jak by im zapłacić trawe by koło bloku gryźli.
TC2 / 89.72.188.* / 2010-09-26 18:46
Moim problemem są działacze SLD ....... oraz PO, PIS i PSL.
Nie rozumię. / 81.219.160.* / 2010-09-26 15:37
Winnymi zbrodni zamordowania 4-letniego Jandre Botha uznał sąd parę LESBIJEK Engeline de Nysschen (33) oraz Hanelie Botha (31) – matkę dziecka. Chłopiec zginął z rąk kochanki matki za to, że nie chciał mówić do niej „tatusiu” .Po co wam to panowie i w czym hulajnogi przeszkadzają,że tak cyklistów kochacie?
buc_pucybut / 2010-09-26 13:47 / Tysiącznik na forum
Tak ja mam jeden problem po paru latach wracacie do polityki rozkradliście co lepsze czerwona pajęczyna
Natter / 2010-09-26 20:03 / Tysiącznik na forum
A może napiszesz kto nie rozkradał ?Od czerwonych do czarnych jak ćmy lecieli do światła czyli do kasy taka niestety jest natura ciem.sorry ludzka .

Najnowsze wpisy