Forum Forum prawneBudowlane

Działka prywatna- ogrodzenia i oznaczenia

Działka prywatna- ogrodzenia i oznaczenia

Sonusiowa / 83.29.227.* / 2009-04-05 12:44
Mieszkam na obrzeżach. Tuż za domem ma dużo wolnych terenów, po których codziennie spaceruje z psem.
Jednak nie moze być tak pięknie. Od pewnego czasu czepia sie nas rzekoma właścicielka łąk.
Generalnie zarzuty,które m istawia to: pies załatwia sie na jej terenie, zbiera po nas tony patyków(mniejsza z tym,ze pies patyków do pyska nie bierze), tarasimy jej trawe(cokolwiek to znaczy) itd,itd. Generalnie każdy powód jest dobry.

Wykłócałam sie z nią wielokrotnie,że duchem świętym nie jestem i nie wiem co i do kogo należy. Jeśli nie chce nas na swojej działce to niech ja czytelnie oznaczy.
Dzisiaj groziła mi SM.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda prawne rozstrzygniecie tej sytuacji? Czy mam prawo dostać mandat za chodzenie po tych łąkach? Czy jest jakiś artykuł, który moge sobie wydrukować i pokazać jej go następnym razem?

I na wszelki wypadek-pies jest pod kontrolą, nie załatwia się tam, nie zaśmiecamy ani patykami ani innymi śmieciami. Nie chodzimy po zaoranych polach czy ogrodzonym/oznaczonym terenie.

Prosze o możliwie szybką odpowiedź.
Wyświetlaj:
sase / 83.24.70.* / 2020-12-16 19:37
a czy ktoś z was ma ogrodzenie od www.interwomo.pl?
n... / 188.33.82.* / 2011-03-31 11:25
tez mam taki sam problem jak Ty, zekomy wlasciciel laki takze ma do mnie pretensje gdy spaceruje po niej z psem, powiedzialam mu ze bede chodzic po "jego" polu gdyz nie ma tam zadnej tabliczki czy ogrodzenia jednak nie wiem czy do konca moge to robic. Czy jest jakis przepis stwierdzajacy ze aby dany teren byl czyjas wlasnoscia trzeba go oznaczyc lub ogrodzic? prosze o odpowiedz
danto / 178.183.6.* / 2023-05-08 10:10
Kupiłem http://noble-fs.pl/wybor-siatek-oraz-innych-ogrodzen/ bardzo dobry wybór.

Najnowsze wpisy