Forum Polityka, aktualnościPolityka

Dziedziczak: Niech Tusk pokaże dokumenty

Dziedziczak: Niech Tusk pokaże dokumenty

Money.pl / 2007-10-08 10:21
Komentarze do wiadomości: Dziedziczak: Niech Tusk pokaże dokumenty.
Wyświetlaj:
errarel / 2007-10-08 21:55
nie ma dowodów bo zostały zniszczone - to oczywista oczywistość jak mawia Jarosław Wielki. jeśli Dziedziczak nie wie jak się niszczy dowody niech zapyta Zbigniewa Esencję Sprawiedliwości.
el commendante / 79.187.37.* / 2007-10-08 10:54
to jest histeria Tuska do którego powoli dociera, że po raz trzeci przegra starcie wyborcze. Ja jestem przerażony wczorajszymi wspólnymi deklaracjami Julii Pitery i Szymanek Deresz o konieczności odsunięcia od władzy PiS-u. Po złamaniu projektu Hel cała ta libero komuna wściekła się, ponieważ oni sobie wyobrażali, że walka z korupocja będzie taka jak przez 16 lat. Tylko telewizyjne ględzenie i żadnych efektów. A PiS pokazuje, że faktycznie walczy z korupcja, która niszczy polska gospodarkę i społeczna inicjatywę.
Chca z tym skończyc przyjaciele Po i LiD.
Przecież idzie taka kasa na infrastrukturę z UE i mamona budżetowa na Euro 2012.
W latach 90 jak włosi walczyli z korupcja u siebie to wyliczyli że jednoroczny koszt "podatku" korupcyjnego wynosi 5 miliardów euro. Wówczas budowa metra w Mediolanie , jego 1 kilometra trasy wynosiła 92 miliony euro podczas gdy w tym samym czasie w niemczech ok 22 milionów euro. Jak będzie rządził LiD z PO to stadion narodowy bedzie pewno kosztował 2 miliardy złotych lub jeszcze więcej, a kilometr autorstarady będzie najdroższy na świecie.
PiS musi wygrać i niedopuścić do szwindli bo taki Hel to tylko maleńka malutka macka osmiornicy.
Snake-Eyes / 83.16.144.* / 2007-10-08 11:34
Rozpocznijmy od tego, gdzie widzisz walkę z korupcją. Chciałbym zobaczyć choć 3 dowody. Jest to walka tylko i wyłącznie z wymyślonym przez siebie "układem". Żaden wielki łapówkarz do więzienia jeszcze nie trafił . To są po prostu zwykłe słowa, że walczą....

Po drugie, polecam poczytać o kilku sprawach związanych tylko z PiSem i byłymi koalicjantami. Takie przeczytane tylko z ostatniej chwili to między innymi : sprawa oczyszczalni w Hryniewicach, działalność prokuratury w Opolu, SKOK-i czy PFRON. Możnaby się długo rozwodzić, ale Ci Twoi wybrańcy , niemalże pomazańcy Boży nie są tak idealni, jak Ci się wydaje.
MaturzystkaAA / 2007-10-08 20:42
haha, no jesli Ty nie widzisz, to widocznei malo wiesz o polityce:] moze podam Ci prosty przyklad: jakis czas temu zatrzymano dzialaczke PO, ktora przyjmowala lapowki za bodajze przetarg(?) w sprawie dzialki (wybacz,jesli sa jakies niescislosci). Jesli nie wiesz o tej sprawie, to bardzo mi przykro.
Gall Anonim / 212.2.100.* / 2007-10-08 20:38
haha, no jesli Ty nie widzisz, to widocznei malo wiesz o polityce:] moze podam Ci prosty przyklad: jakis czas temu zatrzymano dzialaczke PO, ktora przyjmowala lapowki za bodajze przetarg(?) w sprawie dzialki (wybacz,jesli sa jakies niescislosci). Jesli nie wiesz o tej sprawie, to bardzo mi przykro.
el commendante / 79.187.37.* / 2007-10-08 11:46
te historie z pomyj wyborczych daruj sobie, Więcej zobaczysz jak władza sądownicza wkońcu sie zlustruje. Jako światły człowiek platformy powinienes wiedzieć, że przynajmniej dwa ostatnie raporty o stanie korupcji w Polsce Transparency International Globalny Barometr Korupcji 2006 i 2007 w którym Polska znajduje sie na 61 miejscu z 4,3 pkt (w 2005 było 3,6pkt na 10 możliwych), że te raporty stawiaja na drugim miejscu po środowisku lekarskim władzę sądowniczą jako najbardziej skorumpowaną. Wnioski sam wyciągaj mam nadzieję, że potrafisz robić to samodzielnie. Dania i Finlandia są praktycznie bez korupcji z punktacja 9,7. A Anglia do której tak chętnie wyjeżdżaja młodzi Polacy zajmuje 5 lokate na świecie z 8,7 punktów. Dlatego tak łatwo tam sie zyje !
Eliminator / 200.83.4.* / 2007-10-08 15:18
Swieta prawda. Ale czerwoni i rozowi beda pazurami sie trzymali aby nie stracic stolkow, ukladow i ukladzikow. Juz PiS zabral sie np. za prokuratorw we Wroclawiu. Trzesa portkami te kanalie, ze az strach.
yaro33 / 213.199.196.* / 2007-10-08 11:16
Pewnie masz rację. Pewnie Tusk i PO przegrają. Ale ja.. jestem przerazony wygraną PIS ! Do czego zmierza nieomylny ?! Do tego, aby rzadziła JEDNA partia ! Bo TYLKO ta partia wie co robić, jest uczciwa i gwarantuje spokój. O taaaak... Jedna partia ! Co Ci to mówi ?? Ale Tobie.. "el commendante" to chyba na ręke co ?? Jeden kraj, jeden naród, jedna partia !!! Sięgnbij po podręczniki historii - to juz było !! BYŁO !! I...nie sprawdziło się ! :-((
pantagruel / 2007-10-08 11:33 / OJOS DE BRUJO
okolo 30% poparcia dla pis do wyznacznik glupoty tego narodu, ktorego czescia tez jestem ja :( Na szczescie jestem tez czescia Europy czy Ziemii. I to mi daje sile. Moj ojciec mawia: w tym kraju nie jest, nie bylo, i nie bedzie dobrze. Cos w tym jest.

Na tym forum wielokrotnie prosilem aby ktorys z tych piso krzykaczy tutaj sie ujawnil i przedstawil, i co i nic. Dzialaja w ukryciu. Wstydza sie miedzy ludzmi przyznac, ze glosowali na pis!
marek 19.53 / 83.24.14.* / 2007-10-09 00:01
Nigdy się nie chowałem. Nie wstydziłem . Mówię wszem i wobec. Na imię mi Marek. Mam lat 54, jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej. Uprawnienia budowlane. Mała prywatna firma. Głosowałem i głosował będę na PiS.

Do tego dodaję z najbliższej rodziny zwolenników PiS: lek. med. , dr n. med., prof. n. med. ( w USA), 2 x historyk sztuki, spec. d/s żywienia (matura).

Jestem zatem wyznacznikiem głupoty ?, piso krzykaczem ?

Różnica między nami przynajmniej jedna - nie rzucam obelg.
el commendante / 79.187.37.* / 2007-10-08 11:49
ja głosuje na PiS będę głosował dalej
Polonia sempre fidelis !
askaray / 2007-10-08 12:08 / Bywalec forum
też głosuję na pis 39 lat Mieszkam w Warszawie mgr ekonomii UW WNE
Maturzystka / 212.2.100.* / 2007-10-08 20:32
ja tez jestem za PiS, mam 18 lat i zamierzam swoje prawo wyborcze wykorzystac:] chodze do liceum, czyli nie tak zle ze mna, skro wszyscy zarzucaja,ze za PiS sa jedynie niewyksztalceni,starzy ludzie (nie ublizajac im ofc)
pantagruel / 2007-10-08 11:59 / OJOS DE BRUJO
ja to znaczy kto, skinie? Ile masz lat? Wyksztalcenie? Pochodzenie?
Elendir / 2007-10-08 10:45 / Łowca czarownic

"Jeżeli Donald Tusk ma zamiar mydlić oczy wyborcom, do końca kampanii mówić, że na pewno coś jest, ale tego nie pokaże, to jest pytanie o uczciwość wobec wyborców i pytanie dlaczego nie chce pokazać tego w tej chwili" - dodał.

Byłoby to podobne do walki z Układem, nieprawdaż?

Ale nie sądzę. Założę się, że jeszcze przed wyborami Tusk ogłosi o co mu chodzi.
man13 / 2007-10-08 10:21 / Tysiącznik na forum
Panie Dziedziczak, to ze Kaczynscy to "karakany" to widac. Co tu pokazywac?

Najnowsze wpisy