Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dzik: Bo każdy pijak to złodziej...

Dzik: Bo każdy pijak to złodziej...

Money.pl / 2009-02-18 07:43
Komentarze do wiadomości: Dzik: Bo każdy pijak to złodziej....
Wyświetlaj:
maxymili / 2009-02-25 11:42 / Tysiącznik na forum
Wg mnie Czuma może zostać jednym z najlepszych ministrów. Zobaczymy czy wykorzysta szansę.
Jak na razie atak na niego uprawdopodobnia powyższą tezę, ponieważ grupy które mogą stracić na jego niewielkich reformach są bardzo mocne finansowo i poprzez wpływy nieformalne, to prokuratorzy i sędziowie.
Tantaloc / 130.34.173.* / 2009-02-19 04:24
Jak zwykle, nagonka na autorow money.pl. I to ludzi podpisujacych sie imieniem i nazwiskiem, wielce zasluzonych dla spolecznstwa i piszacych sama prawde. Tak dalej panowie.

Ale na marginesie to nagonka jest niezla, tylko jakos elity postanowily bronic swojego, mino ze gosc nie umial sobie we wlasnym zyciu poradzic to teraz w nagode dali mu piecze nad Polska, ale tego nikomu sie nie chcialo zauwazyc....
Prowincjusz / 83.238.227.* / 2009-02-25 16:46
Nie wygodny minister
Czuma ma dwie wielkie wady .Jest rdzennym Polakiem i na dodatek wierzącym katolikiem.Poza tym jako człowiek nie ze środowiska prawniczego, nie mający powiązań z nim , może być niebezpiecznym dla wielu ludzi biznesu bliskich mediom które go najzacieklej krytykują.
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-19 09:28 / NiePOsPOlity Intelekt
obyś ty pajacu sobie tak poradził w życiu, jak poradził sobie Czuma (oby tego nie spiep.rzył jak Dziadek Niesioł czy nieprofesor Bartoszewski). Po tobie Tantaloc pozostanie tylko smród ;-)
Tantaloc / 130.34.173.* / 2009-02-20 04:17
Jak zwykle pozalowania godne komentarze. Jak spod budki z piwem....
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-20 07:56 / NiePOsPOlity Intelekt
widzisz źdźbło w oku bliźniego, a nie zauważasz BELKI we własnym ;-)
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-20 07:39 / NiePOsPOlity Intelekt
widzisz źdźbło w oku bliźniego, a nie zauważasz belki we własnym ;-)
omałocozaratustra / 2009-02-18 21:09

znalazł się w krzyżowym ogniu tropicieli afer i ludzkich słabostek

Chodzi mi o tych "tropicieli"...
Może Redaktor odważyłby się ustalić, kim są owi "tropiciele", którzy działają jak sejmowa "nocna zmiana".
A Kaczorek ma motorek / 85.221.181.* / 2009-02-18 15:11
Co jest wart artykuł jeżeli autor jego celowo pomija istotne fakty:
1] że A. Czuma nadal zasiada w radzie nadzorczej firmy swojego syna
Co jest nie zgodne z prawem
2] że w/w firma posługiwała się podrobioną stroną internetową Allegro w celu wyłudzania haseł
i służyła do wystawiania nie istniejących przedmiotów celem wyłudzeń pieniędzy
kto chce niech poczyta konkurencyjnej firmy artykuł bardziej obiektywny
http://wiadomosci.onet.pl/1918604,11,czuma_moze_miec_zalegle_klopoty_rowniez_z_polskim_prawem,item.html
Jeżeli autor Bartłomiej Dzik chwyta się tego typu sposobów uprawiania propagandy to jest to osoba Czarnego Pilara
I robi szkodę polskiej świadomości
issael / 94.254.130.* / 2009-02-18 21:48
kaczorku na (ma) motorku, jezeli przeczytasz wszystkie informacje, tylko z money pl. juz nie żądam z innych źródeł, nie mówiac juz o innojezycznych, wystarczy money.pl, to dowiedziałbys sie ze Czuma juz od dawna nie zasiada w radzie nadzorczej firmy swego syna,
owa firma nie posługiwała sie podrobiona strona internetowa (rozsyłanie plotek niesprawdzonych jest brzydką i dyskwalifikujaca cechą), jezeli juz koniecznie chce sie cos na kogos napisac to powinno sie, najpierw sprawdzic czy to prawda, czuma senior faktycznie dostał przysadzone przez sad kare 100 zł (słownie sto), za uchybienie formalnosci (de fakto) a nie za fałszywe strony internetowe,
ktos tez moze oskarzyć Kaczorka ze , jest np defraudantem , bo nie oddał pozyczki koledze , bez sprawdzenia stanu faktycznego, potem inne kaczorki , beda złosliwie tą informacje powielać, tylko po to aby miec satysfakcje z tego ze komus sie przypieło łatkę.

wyrok sadu, a raczej jego wysokośc, jest pewnym wyznacznikiem wagi i wielkosci owych zazutów,

mnie interesuje , dlaczego jako powód do oplowania Czumów słuza takie bzdety?
czy nie jest to aby najlepszym dowodem ze tak naprawde to na czómów nie ma nic powazniejszego?
w przeciwieństwie do wielu innych prominentnych osób zycia politycznego, wielu ? a może większości?
YYoka / 78.8.41.* / 2009-03-13 11:33
Czuma kandydowal do parlamentu 2 lata po przyjezdzie z USA.Konstytucja mowi ze kandydowac moze czlowiek,oczywisciw Polak ktory od 5 lat jest w Polsce.Jak to z tym jest?
A Kaczorek ma motorek / 85.221.181.* / 2009-02-19 09:44
issael jesteś zwykłym kłamcą i próbujesz mnie oczernić że rozsiewam plotki
moje informacje są oparte z Polsat News ,TVP INFO i artykuł z Onet pl pod tytuł. "Czuma może mieć zaległe kłopoty również z polskim prawem" http://wiadomosci.onet.pl/1918604,11,czuma_moze_miec_zalegle_kl
opoty_rowniez_z_polskim_prawem,item.html [TVN nie oglądam]
1] wczoraj 18 lutego Polsat News podawał że w Rejestrze sądowym A. Czuma nadal figuruje ze zasiada w tej radzie nadzorczej a przedtem A. Czuma podawał że jego syn nie dopilnował formalności " za niego „ że nie pełni tej funkcji
2] a syn Czumy został skazany przez sąd za prowadzenie w/w strony podobnej do Allegro w celu wyłudzeń również wtedy A. Czuma zasiadał w radzie nadzorczej tej firmy
W komentarzu nie podaje ocenie A. Czumy a wytykam autorowi artykułu celowość pomijania istotnych dla dyskusji faktów
Zatem israel sam najpierw sprawdź ,a nie oczerniaj
Jeżeli uważasz jak piszesz że w/w przestępstwo było uchybieniem formalnym to proponuje Ci abyś Ty przykładem K. Czumy dla odmiany ustawił np. pod marketem Bankomat podobny do bankowego zaopatrzonego w rejestrator kodu pin oraz rejestrator danych kart i potem tłumaczył się że robiłeś to dla celów reklamowych Zobaczymy wówczas czy Ci w to uwierzą i czy też tylko dostaniesz 100zl kary
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-19 11:55
za radą issaela przejzałem to co money.pl opublikował w ostatnim okresie o Czumie, przeczytałem inne dzienniki, ba nawet prase polonijna

issael ma sporo racji, warto konfrontowac informacje, aby nie dac się manipulowac.

powoływanie sie na informacje (stronnicze i nie sprawdzone) i dalsze i rozpowszechnianie , nazywane jest plotkowaniem - to takie łagodne baatdzo okreslenie

w money jest art, "Krzysztof Czuma rezygnuje z funkcji asystenta ministra sprawiedliwości" , zapewne to miał na mysli issael kiedy napisał aby przejrzeć chocby tylko money. Pozwoliłem sobie przytoczyc pare cytatów z tego art.
"Krzysztof Czuma podkreśla, że jego ojciec, złożył rezygnację z udziału w radzie nadzorczej firmy w 2003 r. i od tego momentu - zgodnie z prawem - nie jest jej członkiem.", "Media podawały też, że minister zasiada w radzie nadzorczej firmy swojego syna. Krzysztof Czuma, wyjaśniał wówczas, że to przez jego zaniedbanie rezygnacja ojca nie została odnotowana w Krajowym Rejestrze Sądowym."

jezeli chodzi o sprawe sadowa z Allegro, mam troche informacji ale za mało aby jeszcze się wypowiadac, natomias miernikiem dla mnie jest wysokośc wyroku orzeczonego przez sad.
Kaczorek ma motorek może kwestionowac Sad i jego wyrok, ale ja zakładam że sąd rozpatrzył sprawdę bardziej wnikliwie niż Kaczorek, ba sad miał napewno wiecej informacji niż Kaczorek.
Nie pisze tego złośliwie, po prostu nie staram sie oceniac ludzi po uznaniu, po swoich sympatiach swiatopoglądowych, czy nie daj boze pieniaczych.
Pozatym tez jestem zdania ze te wszystkie zazuty wobec Czumy to bzdety, powtarzane na okrągło,

w waszym kraju, wiekszośc polityków , liczacych się polityków miało już swój udział we władzy, przeciez to nie tak dawno było, to dziwne że srodowiska tak atakujące Czumę za p*******, nie pamietaja swoich znacznie cięższych przewinień, niestety ciązy to na wszystkich stronnictwach.
Warto czasami posłuchac pyskówek w TV, na kazdy zarzut jednych jest kontrzarzut drugich, często ciezkiego kalibru.

Widocznie na Czume maja tylko bzdety, gdyby było cos wiekszego, zapewne byo by juz w uzyciu.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.181.* / 2009-02-18 20:31
I proszę redaktor Dzik się zdenerwował moim komentarzem że dorobił mi
Re: Dzik: Bo każdy pijak to złodziej... [0] chodź komentowałem: Dzik: Czuma może być dobrym ministrem
Pod tym kryje się wiele linków mi jednak chciałeś pokazać chamstwo z tego filmiku i pokazać że jesteś w jednej osobie kierownikiem i milicjantem z tego filmu [3min]
http://www.youtube.com/watch?v=q9ut3jdWBVc
matrix-2009_8 / 78.8.145.* / 2009-02-18 14:25
ale obserwujemy niebywały atak na niego ludzi związanych z układem ćwiąkalski+zoll ! widać, że KTOŚ z tego środowiska KOLEKCJONUJE HAKI!
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 14:35 / NiePOsPOlity Intelekt
Niezmiernie ciekaw jestem, czy ninioczka oraz reszta POmniejszego płazu jest ZA czy PRZECIWKO Czumie. To doskonały test na utajonych sympatyków razwiedki w puli rzekomych sympatyków Paliformy.
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 14:56

Niezmiernie ciekaw jestem, czy ninioczka oraz reszta
POmniejszego płazu
- cieszę się że liczysz się z moim zdaniem ale zbyt inteligentny to ty niestety nie jesteś.
Mówię to z wielką przykrością.

test na utajonych sympatyków razwiedki
- możesz powiedzieć o co ci como'n?
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 15:09 / NiePOsPOlity Intelekt
"zbyt inteligentny to ty niestety nie jesteś"

vs

"2009-01-27 14:15:34 | 151.92.176.* | n.
Kochany
ŁowcaWykształciuchów [ NiePOsPOlity Intelekt
to że nie zgadzam się z Twoimi poglądami (...) nie
znaczy że nie doceniam inteligencji i polotu"

Ninioczko, zdaję sobie sprawę, iż kobieta (a szczególnie pryszczata nastolatka) ZMIENNĄ JEST (nawet te zmiany nicków niczym rękawiczek... ;-), ale są pewne granice, których przekroczyć nie wolno (a Ty w tej kwestii właśnie to uczyniłaś ;-)

Ad rem vel Krótka Piłka:
ZA (jak Nasz Płemieł) nowym Ministrem Sprawiedliwości czy PRZECIW (jak Wybiórcza i reszta hołoty)?
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 15:28

nie
znaczy że nie doceniam inteligencji i polotu"
- niżej napisałam że się kończą, czego nie dodałeś...
Ale za tą

pryszczata nastolatka
- to cię lubię-)

zbyt inteligentny to ty niestety nie jesteś
- a o tym właśnie świadczy to że piszesz obraźliwe dla ludzi komentarze nie czytając ich lub nie rozumiejąc... Napisałam juz dawno co o tym myślę...Poniżej.
Miłej lektury.
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 15:39 / NiePOsPOlity Intelekt
A czy ja jestem Duchem Świętym, że akurat dziś ccantate to nowe wcielenie wyszczekanej, pryszczatej nastolatki? ;-)

Proszę jakie niezbadane są wyroki Opatrzności. Ramię w ramię z ninioczką przeciwko nagonce cuchnącego Salonu na nowego Ministra Sprawiedliwości.

A propos razwiedki: naprawdę nie zauważyłaś podczas tej nagonki klasycznego deja vu? ;-)
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 15:44

A czy ja jestem Duchem Świętym, że akurat dziś ccantate to nowe wcielenie
wyszczekanej, pryszczatej nastolatki?
- lubię zmieniać często różne rzeczy, jest ciekawiej...-)
I nie lubię jak ktoś mną manipuluje a tu (vel minister Czuma) manipulacją cuchnie na kilometr.
Wtedy zmieniam się z "pryszczatej nastolatki" w "twardą góralską babę" i bronię swoich poglądów do ostatniej kropli krwi. Jak widać-)
Pozdrawiam.
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 15:52 / NiePOsPOlity Intelekt
Gdybyś faktycznie nie lubiła, gdy ktoś Tobą manipuluje, to już w dawno przejrzałabyś na oczy w sprawie Paliformy.
P.S. Mój dziadek pochodził z Zakopanego ;-)
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 16:00

Mój dziadek pochodził z Zakopanego ;-)
skomentuj zgłoś do usunięcia
- A mój nie...
Ale nie mów tego głośno bo jak cię górale dopadną za tego Kłamczyńskiego i jego żarliwą obronę to nie zostanie nawet włos żeby zbadać DNA
-)))
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 15:31
A na koniec baaardzo długiej wypowiedzi napisałam tak:
zgadzam się wyjątkowo z Łowcą dzisiaj, że nie należy się
uginać pod takimi marnymi próbami nacisku i eliminować człowieka z taką
historia przez jakieś mało ważne głupoty.
...To tak dla ułatwienia.
Pozdrawiam.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-02-18 10:51
Panie Dziki, nie relatywizuj pan wszystkiego co Waści otacza bo kiedyś, ktoś może relatywizować Waści niezbywalne prawa na tej Ziemi. Co do meritum, Czumy czy Hiszpanki na wojsku to widzimy, że owe stanowiska są tzw.wesołymi miejscami pracy! Czyli są to figuranci z Donkiem na czele! Piarowcy wymyślili taki scenariusz aby podnieść Donkowi i podnoszą! Ponadto nie podobna było uciszyć Polonii Chicagowskiej, więc w ten sposób spuszczają powietrze z Polonii I tyle w temacie!
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-18 11:39
Chickagowska Polonia ? otórz w tym szkopół że to nie Chickagowska polonia się wypowiada .. ale pewni ludzie którzy baardzo chcą aby za takich ich uwazać .. ludzie których Czuma "zdemaskował" jako TW,

Jest tajemnica poliszynela że polonie , szczególnie ta w USA była mocno "obsadzona" byłymi a może i jeszcze obecnymi współpracownikami.
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 11:50

Jest tajemnica poliszynela że polonie , szczególnie ta w USA
była mocno "obsadzona" byłymi a może i jeszcze obecnymi
współpracownikami.
- to bardzo ciekawe, zwłaszcza w kontekście tego, że wybory w 2007 roku w USA wygrał PIS...
Co ukrywa Jarosław???
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-18 11:56
za dużo sugerujesz :)
to że, polonia ma sporo TW nie znaczy że to oni steruja wyborami polonusów?
PiS wygrał zapewne dlatego że operował hasłami narodowymi, a to jest wazne dla Poloni, na obczyźnie ma się troszke inna perspektywe :)
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 12:13 / NiePOsPOlity Intelekt
to że w redakcji GWnianej jest sporo konfidentów i jeszcze więcej obrońców konfidentów nie znaczy, że oni sterują linią redakcyjną Wybiórczej.

Hahaha....
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-18 14:48
nie mam pojecia, jakimi drogami przepływaja decyzje w GW.
Natomiast sugerowanie ze TW korych jest zapewne malutki procencik, sa w stanie wpływac na decyzje wiekszości polonusów, siwadczyc moze jedynie o zacietrzeiwniu, i checi dokopania komus pseudoargumentacją.

Jest inna zaleznośc, niewielka ale glosna grupka moze zakrzyczeć większość, szczególnie wtedy kiedy jest tendencyjnie eksponowana, a głosy rozsądnej większoci sa przemilczanie i nieeksponowane.

na szczeście lub nieszczeście (zalezy od punktu siedzenia a co za tym idzie i widzenia :) ), nie na wszystkich takie "nagonki" działają :)
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 09:54 / NiePOsPOlity Intelekt
Jakież to miłe obserwować, gdy żydowska gazeta dla Polaków wije się jak opętana, byleby tylko utrącić nowego Ministra Finansów. O sierotach po PZPR z Polityki nie wspomnę, bo się brzydzę...

Trzeba zapisać pierwszy mały plusik na konto Naszego Ryżego Płemieła. Po ponad roku działalności tego nierządu. Niezły wynik... ;-)
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-18 10:05 / NiePOsPOlity Intelekt
Ministra Sprawiedliwości, oczywiście... A plusik dla Chyżego za pierwsze postawienie się Salonowi.
janru / 2009-02-18 18:28 / Bywalec forum
Czytasz w ogóle jakąś prasę ?GW na pewno nie,Polityki też nie,może jakąś niemiecką?
ŁowcaWykształciuchów / 2009-02-19 09:24 / NiePOsPOlity Intelekt
nie nazywajmy takich szmat "prasą", to nadużycie ;-)
Tantaloc / 130.34.173.* / 2009-02-19 04:19
Nie musi czytac niczego, on wszystko wie... :-D
pan władek / 85.222.86.* / 2009-02-18 09:50
przykład z hiszpańską panią minister przypomina mi słowa Lenina - sprzątaczki na dyrektorów - myślę, że Zapatero z oczywistych względów kierował się taką logiką.
Dr Kuppelweiser / 212.160.98.* / 2009-02-18 08:45
Trywializuje Pan cała sytuację, a sprawa jest poważna. Po pierwsze, nie chodzi o to, że p. Czuma miał długi, ale że celowo i z premedytacją unikał ich płacenia. Po drugie, p. Czuma kilkakrotnie mijał się z prawdą lub mówiąc wprost został przyłapany na KŁAMSTWIE ("to o innego A. Czumę chodziło, nie o mnie", "dom sprzedałem z własnej woli, a nie dlatego, że wymusili to wierzyciele", "nie mam więcej długów"). A to już wystarczający powód, by polityk (o ironio, mister sprawiedliwości!) utracił wszelką wiarygodność...i zajmowane stanowisko.
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 09:10
A co z kłamstwami pana Kaczyńskiego?
"Nie będę premierem jeśli mój brat zostanie prezydentem!"
"W naszym rządzie nie ma miejsca dla przestępców i ludzi z wyrokami!"
"Nie będzie koalicji z Samoobroną!"
(I wiele innych. Przytoczyć?)
???
Czyzby hipokryta? Czy może pan powie, że kłamstwo kłamstwu nie równe i jedne da się usprawiedliwić a inne nie? Czyżby?
Więc ?
Dr Kuppelweiser / 212.160.98.* / 2009-02-18 09:30

Czyzby hipokryta? Czy może pan powie, że kłamstwo kłamstwu
nie równe i jedne da się usprawiedliwić a inne nie? Czyżby?
Więc ?


Nie wiem, czy to do mnie, ale jeśli tak, to odpowiadam. Czy ja gdzieś usprawiedliwiam kłamstwa poprzedniej władzy? Wręcz przeciwnie, uważam, że poprzednia była pod tym względem o wiele gorsza, niż obecna. Różnica jest taka, że na PiS nie głosowałem, bo wiedziałem, czego się można po tych ludziach spodziewać. A na PO - tak! Tym bardziej jestem zażenowany wpadkami tego rządu. Miało być wreszcie inaczej, inne standardy, a jak jest - każdy widzi. Ech, szkoda gadać...
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 09:44

Nie wiem, czy to do mnie, ale jeśli tak, to odpowiadam.
- do ciebie.
Nie można się z tobą nie zgodzić ale weź pod uwagę to co pisze autor artykułu, ten zmasowany atak na pana Czumę jest niezdrowy i przynajmniej dziwny.
Jakby ktoś się uparł żeby cokolwiek na niego znaleźć i się go pozbyć. Spójrz na to obiektywnie. To, że miał długi to oznacza tylko tyle, że nie jest krętaczem (bo niewiele się dorobił w tym kraju Rockefelerów) i nawet kłamać za bardzo nie potrafi, jak widać-)
Popatrz, jeszcze nie zaczął nic robić a już jest próba usunięcia go ze stanowiska i to akurat dobrze o nim świadczy.
Tak na moje oko i na tylu aferzystów, którzy byli w różnych rządachi nikt się ich nie czepiał to to akurat, że się czepiają (i dotarli w tym celu nawet na amerykański zaścianek!) to dobry znak.
Mam nadzieję, że mam rację. Zobaczymy.
A i tak w porównaniu do poprzednich rządów (SLD i ich afery, AWS-i ich dziuuura budżetowa, PIS i ich koalicja i rozróby codzienne) to mamy rząd najlepszy jaki mogliśmy sobie wymarzyć.
Dr Kuppelweiser / 212.160.98.* / 2009-02-18 10:09

Jakby ktoś się uparł żeby cokolwiek na niego znaleźć i
się go pozbyć. Spójrz na to obiektywnie. To, że miał
długi to oznacza tylko tyle, że nie jest krętaczem (bo
niewiele się dorobił w tym kraju Rockefelerów) i nawet
kłamać za bardzo nie potrafi, jak widać-)


Nie trzeba się specjalnie starać, żeby znaleźć "coś" na p. Czumę. Tak naprawdę sam się "podkłada": manipulowanie faktami, ukrywanie prawdy, kiedy wiadomo, że dotarcie do faktów jest tylko kwestią czasu świadczy o dziecinadzie i braku wyobraźni. Pomijam zupełnie fakt, że nie ma on kwalifikacji do rządzenia tym resortem (liczne wpadki w ciągu 2 pierwszych tygodni pracy na tym stanowisku, słaba znajomość naszego systemu prawnego) plus zarzuty o nepotyzm przy obsadzie kluczowych stanowisk w resorcie oraz śmieszne propozycje dotyczący chociażby dostępu do broni (oczywiście na jedynie słuszny wzór amerykański) itd. itp.

Wybacz, ale to, że "się nie dorobił" nie może być kryterium wyboru na to stanowisko. Ktoś złośliwy skomentuje to w ten sposób: był tak nieudolny i niezaradny, że dorobił się tylko długów. Nie uogólniajmy, że w tym kraju jedynie aferzyści mogli się dorobić.
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 10:38

Nie trzeba się specjalnie starać, żeby znaleźć
"coś" na p. Czumę. Tak naprawdę sam się "podkłada":
manipulowanie faktami, ukrywanie prawdy, kiedy
wiadomo, że dotarcie do faktów jest tylko kwestią
czasu świadczy o dziecinadzie i braku wyobraźni
- no przecież mówię, że nie potrafi kłamać i nie jest krętaczem.
Stara się nie dać pożreć dziennikarzom a nie jest wytrawnym, starym politykiem, który by ich wszystkich zjadł na śniadanie i ja naprawdę bardzo mu współczuję bycia w tej sytuacji.

liczne wpadki w ciągu 2
pierwszych tygodni pracy na tym stanowisku
- a jakie bo nie zauważyłam?

słaba
znajomość naszego systemu prawnego
- a pamiętasz pan Skrzypka i jego czerwoną ze wstydu buźkę przy plataniu się w prostych pojęciach ekonomicznych kiedy Jarosław mianował go prezesem NBP?
I jakoś nim jest nadal i nikt nie narzeka (oczywiście poza faktem że Jarosław swoimi ludźmi obsadził wszystkie liczące się stanowiska w Polsce-na to narzekam), nawet ja-))) To nie jest żaden argument.

plus zarzuty o
nepotyzm przy obsadzie kluczowych stanowisk
- gdzie ty żyjesz i gdzie byłeś w poprzednich paru latach jak córki, wnuczki, kuzynki i całe rodziny rządów pracowały w ministerstwach? Że nie wspomnę o firmach w Polsce...spróbuj się przyjąć do jakiejś liczącej się dużej korporacji albo banku...Jak nie masz rodziny albo znajomych zapomnij! Takie zarzuty w naszym kraju zalatują fałszem i czepianiem się czegokolwiek jak już nie ma nic innego.

śmieszne propozycje dotyczący
chociażby dostępu do broni
- Dla mnie bardzo dobry pomysł.
Ja mam rottwilera ale w dzisiejszych czasach broń też nie zaszkodzi.Wczoraj 14-sto latkowie pobili prawie śmiertelnie 50-cio letniego mężczyznę...makabra, gdzie są rodzice???

Wybacz, ale to, że "się nie dorobił" nie może być
kryterium wyboru na to stanowisko.
- no nie ale oznacza że był uczciwy a to już jest dobry argument.

Ktoś złośliwy
skomentuje to w ten sposób: był tak nieudolny i
niezaradny, że dorobił się tylko długów.
- ktos złośliwy skomentowałby, że w takich kryteriach najlepszym ministrem od wszystkiego byłby Palikot...-)

Nie
uogólniajmy, że w tym kraju jedynie aferzyści mogli
się dorobić.
- no, na pewno nie ale jest pewne, że jak się nie dorobił to aferzystą nie jest.
Dajmy mu szansę, zgadzam się wyjątkowo z Łowcą dzisiaj, że nie należy się uginać pod takimi marnymi próbami nacisku i eliminować człowieka z taką historia przez jakieś mało ważne głupoty.
Pozdrawiam.
MN4 / 80.51.231.* / 2009-02-18 09:13
A w Stanach biją murzynów.
MN4 / 80.51.231.* / 2009-02-18 07:43
Czuma pokazał język przedszkolance 65 lat temu. Segregowanie śmieci jest OK.
obserw / 83.4.89.* / 2009-02-18 08:17
Z braku cięższych przewinien wykorzystuje się takie, jakie się posiada... ale jak widać nie wszystkim odebrało rozum i racjonalność myślenia... popieram.
"Najlepszy" w tym wszystkim, jest niejaki Mularczyk (ten co, delikatnie mówiąc, mijał się z prawdą przed Trybunałem Konstytucyjnym) ...jako pierwszy rzekł..."a nie mówiłem, że p. Czuma nie nadaje się na to stanowisko..."
ccantate / 151.92.176.* / 2009-02-18 09:12

Mularczyk (ten co,
delikatnie mówiąc, mijał się z prawdą przed Trybunałem
Konstytucyjnym) ...jako pierwszy rzekł..."a nie mówiłem, że
p. Czuma nie nadaje się na to stanowisko..."
- cały PIS...Moralność na poziomie "Jak Kali ukraść krowę..."
Nic dodać nic ująć.

Najnowsze wpisy