Forum Polityka, aktualnościKraj

Dziś kolejne pogrzeby ofiar smoleńskiej katastrofy

Dziś kolejne pogrzeby ofiar smoleńskiej katastrofy

Wyświetlaj:
barcz . . / 188.33.200.* / 2010-04-24 16:04
ZDRADA TUSKA I RZĄDU POLSKIEGO JEST OCZYWISTA. Wyobraźmy sobie, że na terytorium Polski rozbił się samolot z prezydentem Niemiec na pokładzie. Po kilku godzinach przyleciałyby niemieckie służby i przejęły pełną, realną kontrolę nad wyjaśnianiem przyczyn. Polski premier nie wysłał do Smoleńska jednostki Grom, by przynajmniej zabezpieczyć miejsce. Nie wystąpił też z wnioskiem o powołanie międzynarodowej komisji w celu zbadania przyczyn i przebiegu katastrofy. Rząd Tuska wyraził zgodę, aby śledztwo prowadzili Rosjanie, a dopiero później przekazywali polskiej Prokuraturze Wojskowej swoje ustalenia. Rząd polski nie protestował przeciwko transportowi ciał polskich obywateli do Moskwy bez nadzoru polskich przedstawicieli oraz dopuścił do ich badania pod kierownictwem rosyjskim. Zaskakujący jest także fakt, że szczątki rozbitego samolotu prezydenckiego ciągle nie są transportowane do polskiego ośrodka badawczego w celu zbadania ich przez międzynarodową komisję. POLSKI PREMIER W ZASADZIE NIE ZROBIŁ NIC, PRÓCZ PEŁNEGO PODPORZĄDKOWANIA SIĘ STRONIE ROSYJSKIEJ. I TO PRZY TYLU, CIĄGLE NOWYCH ZNAKACH ZAPYTANIA. PRZY OCZYWISTYM MATACZENIU I SIANIU DEZINFORMACJI PRZEZ SŁUŻBY ROSYJSKIE. TO JUŻ NIE JEST NAWET ZASTANAWIAJĄCE. TO JEDNOZNACZNIE WSKAZUJE NA JAKIŚ RODZAJ WSPÓŁODPOWIEDZIALNOŚCI PREMIERA POLSKI Z PUTINEM ZA TRAGEDIĘ I PRZEBIEG WYDARZEŃ POD SMOLEŃSKIEM.
patriota1 / 79.163.107.* / 2010-05-01 16:39
Cała Platforma Obywatelska z Tuskiem nadaje się tylko do wysłania bezpowrotnie na Księżyc. Gorzej jak komuniści. Komusnistami ,,wypaczonymi"'było kilkuset ludzi, łącznie z Kiszczakiem i Jaruzelskim w POlsce. Obowiązkiem Rządu Polskiego czyli Tuska było zadbanie i bezpieczne zorganizowanie lotu Prezydenta i jego świty do Katynia. Zastanawiające dlaczego Tusk z Putinem umówili sie kilka dni wcześniej w Katyniu?. Na to pytanie niech odpowie Tusk, Platforma Obywatelska i Putin tj. współtowarzysz Tuska i przyjaciel Polski z KGB. Tusk, jego rząd i wszystkie jego służby są odpowiedzialne za tą tragedię i to im w wyborach prezydenckich i samorządowych trzeba najszybciej podziękować!. Przecież tak naprawdę ci ludzie się do niczego nie nadają . Nie potrafią pracować i na niczym sie nie znają. Wezmy samego Tuska?. Ilu w Polsce mamy mgr historii?. Czy pozostali mgr historii są gorsi o Tuska?. Na pewno, nie. Moim zdaniem premierem powinien być człowiek który jest dobrze przygotowany merytorycznie na tą funkcję i jest prawdziwym Polakiem?. Popatrzcie na Izrael, jaką oni robią selekcję na stanowiska. Tam każdy jest zbadany dokładnie.Bardzo mądry naród!. A ,,niby nasi'' to się jeszcze muszą dużo uczyć, kopią tylko w piłkę (dla szpanu) i robią interesy na ,,niby orlikach''Drzewieckiego - zwanego RYSIA który powrócił do Polski i ma się dobrze. Tak przyjechał do ,,dzikiego kraju'' po pieniądze, bo właśnie tylko w Polsce można robić duże pieniądze i przekręty i za nic nie odpowiadać. My w tej chwili karmimy ,,RYSIA" a on gównozjad nas POLAKÓW obraża. W rządzie Tusk nabrał takich gówniarzy-sami popatrzcie kogo wybieracie!. Jak ta Polska to jeszcze wytrzymuje, nie wiem. Komorowski prezydenturę przegra bo NARÓD się obudził i obudzi w wyborach!. Jarosław Kaczyński będzie PREZYDENTEM POLSKI. W drugiej turze środowisko wiejskie ROLNICY i LUDZIE BIEDNI poprą Jarosława Kaczyńskiego i wygra i zostanie PREZYDENTEM. TAK BĘdzie!>Platforma wcale nie będzie zachęcała do wyborów, ich ludzie póją ,,ogłópieni"'. Ogłópieni to ci którym wystarczy dać ,,łyżkę zupy''. Ale, NARÓD będzie czujny i pójdzie na wybory i wybierze tego właściwego. Nie boję się gównozjadów i namawiam wszystkich Polaków do zrywu narodowego w wyborach, nie zaśpijmy bo oni ,,czekają na sasz błąd''. Ojczyzna w potrzebie i tzreba jej pomóc. Nie jestem i nigdy nie byłem członkiem PIS. Jestem osobą bezpartyjną.
Bialoczerwona / 159.121.4.* / 2010-07-09 18:41
Jakim prawem pozwolono Rosyjanom zajmowac sie sledztwem zwiazanym z totalna zaglada calego Rzadu Polskiego! Czy to ma byc jakis "wisielczy zart " ?! Rosja traktuje Polske do dzis jak "Wersalskiego Bekarta"! Mowy nie ma o "kooperacji" i "wspolczuciu"! 70 lat temu rozdzielili Polskei z Niemcami, mordowali strzalem w glowe wszystkich naszych patriotow, zolnierzy, oficerow, w Katynskich lasach a teraz naiwni Polacy dopatruja sie w nich "przyjaciol"?! Powolac jaknajszybciej miedzynarodowa komisje wykluczajac wszystkie osoby ktore maja jakieskolwiek "poboczne" interesy za wyjatkiem jednego: Dojsc do sedna sprawy! Co sie stalo w Smolensku a nie polegac na "wspolczucieu i dobrych checiach Rosjanow!. Zabojstwo Gen. Sikorskiego w Gibraltarze tez byl zdaniem ruskich) wypadek!, ktory pozniej zawazyl na losach milionow Polakow !

Najnowsze wpisy