Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

EFEKT na trochę dłużej

EFEKT na trochę dłużej

skomentuj
rob65 / 83.21.169.* / 2007-08-24 10:31
Spółka EFEKT znajduje się w trendzie rosnącym wyższego stopnia. Struktura ostatniej konsolidacji po spadkach oraz już przebicie od dołu linii trendu spadkowego, wskazują na dość wysokie prawdopodobieństwo, że możemy mieć do czynienia z kształtowaniem istotnego dna (a zatem że czekają nas dłuższe wzrosty). Aktualny poziom kursu jest dość atrakcyjnie niski do zakupów, jednak na najbliższych sesjach możliwy jest przejściowy spadek notowań tej spółki. Poziom obrony pozycji dobrze wyznaczyć na ok. 26 zł. Ptencjał wzrostu jest atrakcyjny, dlatego warto rozpatrzeć zainwestowanie przynajmniej części środków w ten walor.
Na GPW jest jeszcze przynajmnij kilka dobrze rokujących papierów. Może warto pomyśleć o ograniczeniu ryzyka posiadając w portfelu kilka rodzajów akcji.
Opinia oparta na wskazaniach gstsystem.pl
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy