EL-Q

M.Trymek / 173.234.116.* / 2016-09-23 09:24
IPO (MSI) nie było do końca dobrym strzałem giełdowym. Podejście akcjonariuszy tego dowodzi. Prezesi EL-Q wykorzystali okazję wejście na giełdę poprzez dawno zapomniany twór jakim było IPO. Od 19 września notowani są pod nazwą EL-Q SA. Co sądzicie o tym zabiegu? Mają szansę coś zdziałać na NC?
Wyświetlaj:
zieta / 2016-12-29 22:15
Od września wiele się zmieniło. Warto zajrzeć na nową stronę internetową www.elqsa.pl - opisuje nową strategię biznesową.
Elliot / 23.19.26.* / 2016-09-27 14:38
Nie powiem "nie", nie powiem "tak". IPO miało okazać się strzałem w dziesiątkę - okazało się klapą. Nieco lepiej było z MSI. El-Q ma fajne prognozy. Ciężko stwierdzić na ile zrealizują założone cele. Dodaję ich do zakładki obserwujących. Strasznie ciekawi mnie w jaką stronę to pójdzie
Zdrojek / 185.79.33.* / 2016-09-28 10:37
Mnie też interesuje ten aspekt. Jak wiemy, EL-Q stabilnie działa w branży energetycznej. Na giełdzie istnieje już kilka spółek z tą dziedziną np. słynna Energa. Czy pójdą w tym kierunku?
Zdrojek / 185.79.33.* / 2016-09-23 11:41
Ciężko jednoznacznie stwierdzić. IPO zapowiadany był jako gwiazdka, ale zarząd przeliczył swoje umiejętności i nic z tego nie wyszło. Natomiast EL-Q jest dosyć znaną firmą w swojej branży. Od wielu lat działają i mają grono zaufanych, stałych odbiorców. Start nie będzie łatwy ze względu na historię IPO, ale nic nie stoi na przeszkodzie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy