Forum Polityka, aktualnościKraj

Enel-Med to Elmed z Klanu. Tutaj leczy doktor Lubicz

Enel-Med to Elmed z Klanu. Tutaj leczy doktor Lubicz

Wyświetlaj:
pijak / 95.49.151.* / 2010-11-10 21:42
pijany doktorek w tym menelmedzie?
sceptyk / 2010-11-09 14:25 / Tysiącznik na forum
A ja przeczytałem w Konstytucji RP napisanej przez Aleksandra Kwaśniewskiego wraz ze jego oświeconą świtą, że opieka zdrowotna w demokratycznym państwie prawnym o nazwie Rzeczpospolita Polska jest BEZPŁATNA.
Zatem jakim prawem pobiera się opłaty za opiekę zdrowotną??????
Toż to jawne łamanie Konstytucji!
Gdzie jest Trybunał Konstytucyjny???
Gdzie policja, prokuratura????????
kiedyś była jakość / 83.14.220.* / 2010-11-09 11:35
jakość?? miałem w enel-medzie wykupiony pakiet od kilku lat i byłem zadowolony z usług. Teraz lekarz ma 15 minut na zbadanie pacjenta, wcześniej miał tyle ile potrzebował na zbadanie. Mam problemy z tarczycą, więc regularnie robię badania. Zmienili jakoś w tym roku laboratorium i to jest masakra. Nie będę opisywał dokładnie swojego przypadku, bo nikt tego nie przeczyta. Nawet panie pielęgniarki przyznają, że poprzednie laboratorium było dużo lepsze.
Życzliwy / 94.75.74.* / 2010-12-08 17:57
Jak nie podoba się Tobie EL-Med to polecam CAROLINA MEDICAL CENTER.. Mają nowy ładny budynek na Stegnach ( na tyłach toru łyżwiarskiego). Po 2 godzinach czekania wreszcie przyjmie Ciebie lekarz (wstęp - tylko 150 zł) zapyta co jest grane, pokiwa głową ze zrozumieniem i wyśle na: zrobienie zdfjęć rtg (6x2 - każda para po 80 zł) oraz USG - ponad 200zł. Na każde badanie poczekasz trochę ( na USG czekałem ponad 1 godzinę i się nie doczekałem). Na powtórną wizytę u lekarza poczekasz znowu ponad godz. po czym lekarz obejrzy 2 ( z 12 wykonanych zdjęć) i stwierdzi, że on nie jest pewien czy przy tym złamaniu ( wg innych lekarzy później oglądających zdjęcia -pęknieciu) nie ma odprysków - wyśle Ciebie na tomografię komputerową za jedyne 540zł. Tam akurat nie musisz czekać i już po 20 min masz jasno na białym , że złamanie kości nie stanowi zagrożenia. Odczekasz na wizytę u lekarza ok 40min aby usłyszeć, że należy założyć gips ( przepraszam - teraz to jest mata z włókien sztucznych sztywniejąca pod wpływem wody). Założenie opatrunku to już drobny pryszcz ok 20 min , jeszcze recepta ( też za ok 500 zł) aby po 6 i 1/2 godz opuścić klinikę. Jakości usług nic nie możesz zarzucić. Tylko ta organizacja pracy i ordynarne naciąganie na mało komu potrzebne badania ( poza amortyzacją sprzętu oczywiście). Ta sama diagnoza, w normalnie działającej służbie zdrowia mogła być postawiona po obejrzeniu zaledwie 2 zdjęć rtg złamanej kończyny. Reszta badań to naciąganie ( acha bym zapomniał - założenie opatrunku też kosztuje ok 80 lub 100 zł).

PS -jak masz wrogów - to polecaj
nilaszok / 86.111.111.* / 2010-11-09 20:43
zamiast chorób wybierzmy zdrowie co się zowie. Poczytaj o Bioslone w sieci a kliniki omijaj z daleka gdyż im zależy tylko na robieniu kasy.
pacjentka enel-med / 89.78.246.* / 2010-11-09 13:59
To laboratorium jest w ząbkach. Ja robiłam tam badania kilka razy. Panie są bardzo miłe a ceny o połowę niższe niż w enel-medzie, co za pierwszym razem mnie zaskoczyło. Laboratorium nazywa się multi-lab

Najnowsze wpisy