Forum Spółki giełdowe Erbud SA

Erbud chwali się portfelem zleceń

Erbud chwali się portfelem zleceń

Money.pl / 2014-02-26 09:23
Komentarze do wiadomości: Erbud chwali się portfelem zleceń.
Wyświetlaj:
pislamista616 / 83.9.210.* / 2014-02-26 09:23
współczuję inwestorom !!! Tyle spartolonej roboty !!!
Znam tą firmę i wiem, że na każdym kroku oszukują. Rżną wszystkich na czym się da. Uważam, że takim firmom powinno się zakazać wykonywanie prac.
Wiecie ile lotnisko w Modlinie straciło na ich partactwie ? Tego nie da się wyliczyć !!! Ale to więcej, nić wartość wszystkich prac !!! Partaczy powinno się gonić do diabła.
Doświadczony przez tę firmę / 83.5.239.* / 2014-02-26 17:31
Oszukują nie tylko inwestorów ale również właścicieli terenów bezpośrednio przylegających do realizowanych przez tę firmę inwestycji.Przekonałem się o tym na własnej skórze przy realizacji przez tę firmę inwestycji w jednym z miast na dolnym śląsku.Metody ich działania przypominają stare komunistyczne czasy:zgódż sie na udostępnienie wody a my w nagrodę skutecznie zatrujemy ci życie i niejako przy okazji zaanektujemy prawem kaduka twój teren niszcząc jego infrastrukturę skutecznie i bezkarnie.Metody działania tej "firmy" są z pogranicza prawa.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy