Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Euro 2012 w Polsce. Tusk pisze do kibiców

Euro 2012 w Polsce. Tusk pisze do kibiców

Money.pl / 2012-06-01 09:33
Komentarze do wiadomości: Euro 2012 w Polsce. Tusk pisze do kibiców.
Wyświetlaj:
łojewskii / 46.134.237.* / 2012-06-03 16:59
dlaczego Polacy od polskiej żywności
mają lużny stolec !!!!!

SÓL WYPADOWA
to jest przyczyna ???

*ZPS Łojewski Sp. z o. o., ul. 23 Stycznia 2, 63-130 Książ Wlkp. (paczkarnia Kiełczynek 24), Stanisław Łojewski, Jolanta Łojewska

*Zakład Przetwórstwa Solnego Aleksandra Topolska, Russocice 58, 62-710 Władysławów,

*PPHU „KONSALT” Aleksander Spliter, Chełmiczki 45, 88-121 Chełmce,

*AMASOL Sp. z o. o., Zofia Fikert i Adam Fikert, Chełmiczki 45, 88-121 Chełmce.
ghj6h67 / 31.63.171.* / 2012-06-01 10:30
Wydaje mi się, że najbardziej zadowolony z tych mistrzostw jest Tusk. Natomiast większości ludzi są one zupełnie obojętne.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-01 09:33
Coś z "reala" o działalności Tuska:
"...rozmowa Tuska z Merkel :) Tusk: Angela, my podnieśliśmy wiek emerytalny naszym ludziom. Ty miałaś to też zrobić, a nie zrobiłaś! Merkel: Zrezygnowałam, bo ze wschodu przyjechała do nas tania siła robocza. Tusk: Ale obiecałaś! Merkel. Obiecałam, ale to byłoby nielogiczne, bo dzięki tej sile roboczej nasi emeryci nic nie stracili. Tusk. Przecież macie bezrobocie, a przyjmujecie innych do pracy. Merkel. No tak, ale dzięki tej nowej sile roboczej, możemy spokojnie wypłacać wysokie zasiłki dla naszych bezrobotnych. A co tam u was? Tusk. A u nas po staremu. Bezrobocie wzrosło - nie wiadomo dlaczego, młodzi nie chcą zakładać rodzin i mieć dzieci - nie wiadomo dlaczego. Ale szczęśliwie coraz więcej starców umiera w pracy. Dzięki temu nasza służba zdrowia może odsapnąć. Merkel To dobrze. To dobrze. Najważniejsze że kontrolujesz sytuację. I nie przejmuj się tym co ludzie mówią. W polityce już tak jest. Nie zawsze sondaże są na wysokim poziomie. Tusk. Ale tobie słupki wzrosły. Merkel. No tak. Wzrosły. Ale to dzięki nowej sile roboczej, rezygnacji z podwyższania wieku emerytalnego i z podwyżek zasiłków dla bezrobotnych. Tusk. Też będę musiał coś wymyślić, bo niedługo wybory... Merkel. To daj ludziom pracę! Przecież masz super głowę na karku! Tusk. Ale jak? Merkel. Jeśli zatrudnisz w administracji 100 tysięcy ludzi, to przybędzie 100 tysięcy głosów i ubędzie 100 tysięcy między bezrobotnymi. To razem 200 tysięcy! A z ich rodzinami jeszcze więcej! Tusk. Mamy obliczoną kasę i nie będę miał z czego im zapłacić. Merkel. To ja ci pożyczę. Dzięki nowej, niemal darmowej sile roboczej kasy nam przybywa i mogę to zrobić na korzystnych warunkach 10% w skali roku. Tusk. Dzięki Angela. Na ciebie zawsze mogę liczyć! Merkel. Bo mądrzy ludzie zawsze się dogadają. A ty naprawdę masz głowę na karku. U nas takiego nie ma! Tusk No a ty... Merkel. Ja ci do pięt nie dorastam... Żebyś ty słyszał naszych obywateli... U nas wszyscy Donek cię chwalą

..."
adamRocznik91 / 2012-06-01 09:40 / Bywalec forum
heh dobre, sam to wymyśliłeś, czy podebrane skądś?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-06-01 09:49
Cudzysłów tam jest na początku i końcu ... sam nie mam głowy do takich rzeczy ..

Najnowsze wpisy