Forum Forum inwestycyjneForex

Euro poniżej 4 złotych

Euro poniżej 4 złotych

skomentuj
helmut / .* / 2005-02-04 08:33
Komentarze do wiadomości: Euro poniżej 4 złotych.
Wyświetlaj:
sławek / .* / 2005-02-07 09:28
dlaczrgo nik nie krzyczał gdy euro było po 3,60 i rosło w górę. Może niech rząd zajmie się stabilnymi podatkami i prawem a dzienikarze falą biednych dzieci w Polsce ale zawsze to lepiej szukać dalej i może zmienic to hasło " cudzą biedę karmicie swojej nie znacie" Niemam mic przeciw pomocy innym ale trzeba zaczynać od swego podwórka.
silver / .* / 2005-02-07 10:44
Co roku w wakacje mamy wysoki kurs euro. Tak wiec, raczej ostatnia chwila zeby zrobic walutowe zakupy. A poniewaz wiekszosc z nas nie moze sobie pozwolic na zamrozenie kapitalu, wiec za pol roku znowu bedzie biadolenie ze euro drogie.
helmut / .* / 2005-02-04 08:33
w 2004 roku, jakby przypadkiem, spadał kurs € z kwartału na kwartał. A może zamiast radować się ciągłym wzrostem długu zagranicznego i zwalać to na poczet paskudnego komunizmu (który nota bene już od ponad 15 lat nie wziął ani centa, a ponoć Wałęsarz znacząco go zredukował), zacząć go w końcu spłacać i traktować jako swój (kapitalistyczny), bo wartość jego rośnie, a drugiej "gierkówki", ani dobrobytu na wsi ani w mieście nie widzę (wyjątek warszawka). A co robi RPP z głąbem ekonomicznym - Balcerowiczem? Czy w dalszym ciągu eksporterom się opłaca? Czy pas ich dociskający nie przesuwa się powoli z brzucha na szyję? Czy w dalszym ciągu ważniejsze są tanie wczasy od ustabilizowanej gospodarki? Prywata, prywata i jeszcze raz prywata. Piłsudski do dzieła!!!!
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy