Forum Forum finansoweKonta

Eurobank - konto oszczednosciowe

Eurobank - konto oszczednosciowe

Gekon / 217.153.75.* / 2009-09-28 16:12
Czy uwazacie ze warto zalozyc konto oszczednosciwoe w Eurobanku? Czy ktos ma jakies negatywnie / pozytywne doswiadczenia z tym bankiem w sprawie oszczednosci?
Wyświetlaj:
kontek / 77.114.92.* / 2009-10-03 23:08
zalozylem pare dni temu mam bardzo pozytywne wrazenia co do obslugi juz wiem dlaczego maja tam stolki barowe a nie krzesla wszystko idzie expresem panie bardzo kompetentne i dobrze zorientowane kazaly mi nawet przeczytac umowe przed podpisaniem co w bankach rzadko sie zdarza poprzednio zakladalem w polbanku trwalo to 10 razy dluzej a obsluga byla bardzo niekompetentna nie mowiac juz o tym ze internet u nich wogole nie dziala, na forach strasza ze eurobank przenosi sie za granice ale to bajki poza tym sa gwarancje rzadowe
zalozylem pare dni temu mam bardzo pozytywne wrazenia co do obslugi juz wiem dlaczego maja tam stolki barowe a nie krzesla wszystko idzie expresem panie bardzo kompetentne i dobrze zorientowane kazaly mi nawet przeczytac umowe przed podpisaniem co w bankach rzadko sie zdarza poprzednio zakladalem w polbanku trwalo to 10 razy dluzej a obsluga byla bardzo niekompetentna nie mowiac juz o tym ze internet u nich wogole nie dziala, na forach strasza ze eurobank przenosi sie za granice ale to bajki poza tym sa gwarancje rzadowe
tata leny / 77.115.186.* / 2009-10-02 16:44
bierz e-getin. to jedna z najlepszych ofert na rynku w tym momencie
aasa / 87.101.38.* / 2009-11-07 10:32
Co tym mowisz? O ile mi wiadomo, jesli nie ma dziennej kapitalizacji odsetek to tradycyjny rachunek oszczednosciowy (lub lokata) musialby byc oprocentowany na blisko 7% zeby dorownac oprocentowanemu na 5% z dzienna kapitaliacja.

paragraf4, pkt.7 Odsetki naliczane za okres miesiąca kalendarzowego (z ostatnim dniem miesiąca włącznie) Bank dopisuje do salda rachunku TOP, w ostatnim dniu każdego miesiąca kalendarzowego. (...)

Czyli lapiesz sie na podatek belki. :/
Gekon / 94.75.91.* / 2009-10-03 11:17
Przegladalem strone getinbanku i nigdzie nie moge znalesc info na temat oplat za e-getin, interesuje mnie tylko konto oszczednosciowe, bez kart platniczych.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: