Forum Forum prawneZmiany w prawie

Eurocity od dzis taniej

Eurocity od dzis taniej

alexandra24 / 2013-04-02 08:34
Od kliku dni w pociagach firmy Eurocity mozna zakupic nizsze bilety, poniewaz po 11 latach zacczely obowiazywac znizki, co oznacza ze przez 11 lat pasazerowie czyli my zwykli ludzie przeplacalismy za podroz tymi liniami kolejowymi
Wyświetlaj:
hiteh / 2013-06-28 13:58
Dziwne... Jestem studentką, kiedy w grudniu jechałam do Warszawy EC płaciłam około 62zł, a dopiero od marca uznawane są zniżki? Powrót kosztował mnie tyle samo, więc nie wiem o co cała afera, tak naprawdę, to panie w kasach PKP zawsze pytają czy ktoś ma zniżkę, nawet jak nie miałam nieważną legitymację dostałam zniżkę wiekową (nie na EC, tylko na REGIO). Pozdrawiam szukających dziury w całym
loloa / 2013-04-02 12:37
hahaha 11 lat dalismy sie dobrowolnie okradac! ahahaha co za polski tempy narod.... niestety pewnie sie okaze ze to wsystko za cichym przyzwoleniem wladz rzadzacych ....
chojrak / 2013-04-03 11:01
no niestety nieswiadomosc spolczenstwa i uklady na gorze przedstawiaja sytuacje jaka jest w polsce :) a jest tragiczna :) niestety ;/ a mialo sie zyc lepiej
modelka_ania / 2013-04-02 09:52
wow niezle, przez 11 lat urzad ochrony konsumentow nie widzial problemu? przeciez niechce mi sie wierzyc ze przez te lata nikt nie zadal pytania dlaczego nie obowiazuja znizki... moim zdaniem firma powinna byc ukarana zdecydowana kara finansowa aby sie przekonala ze kradziez nie poplaca

Najnowsze wpisy