Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Eurostat:Spadek bezrobocia w Polsce najszybszy w UE

Eurostat:Spadek bezrobocia w Polsce najszybszy w UE

Wyświetlaj:
taki tam / 87.205.64.* / 2008-12-02 18:47
Spadało konsekwentnie od rządów PiS. Teraz mamy "rząd cudów" i szacuje się, że bezrobocie wzrośnie do 10 proc.
kilinka / 151.92.176.* / 2008-12-03 15:13
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.............................................
Co spadało za czasów pis???Chyba poziom inteligencji w narodzie....
To już są szczyty wszystkiego, jak pis-uar, ohydny kłamca potrafi przekręcić rzeczywistość...Pis rządził 2 lata, kłócił się ciągle z koalicjantami, nie zrobił NIC pożytecznego, a gospodarka toczyła się siłą rozpędu poprzedniego rządu...A od roku rządów PO bezrobocie spada błyskawicznie ty nieuku...Poczytaj sobie wskaźniki, statysyyki i opinie ekspertów i może przestaniesz pieprzyc takie kosmiczne bzdury!
TakaJestPrawda / 82.146.225.* / 2009-11-02 20:28
najwyraźniej tylko Tobie spadł ten "poziom inteligencji" skoro nawet do dziś wierzysz w propagandę Po. Za dużo telewizji się naoglądałeś( łaś). Porozmawiaj sobie trochę z ludźmi którzy pracują zawodową to może zrozumiesz w końcu za jakich rządów dostawało się lepsze wynagrodzenie, płaciło mniejsze podatki itp.a jeżeli ktoś zwala wszystko na kryzys gospodarczy to tak naprawdę daje sobie wciskać kit. Czy w Niemczech dochodzi do tak masowych zwolnień jak w Polsce? Ten rząd dba tylko o własne interesy, partyjne i o wizerunek w mediach, więc prawdy tam się na pewno nie dowiesz. Kaczyńscy w mediach są ośmieszani i krytykowani, ale za co? Czy jeden albo drugi podpisali jakąś katastrofalną ustawę? Czy któryś z nich źle się zachował na arenie miedzy narodowej, tak jak nasz były prezydent który wielokrotnie był pod wpływem alkoholu? Zazwyczaj tak jest że osoby krytykujące Pis,Kaczyńskich krytykują również kościół,służby bezpieczeństwa,radio maryja. Otóż bez kościoła nie byłoby naszego państwa, nie byłoby wolności słowa w naszym kraju, i teraz możemy sobie obrażać, kpić z prezydenta, premiera, biskupa. Nie powinno tak być!!! Trochę szacunku nie tylko do ludzi ale do funkcji , do tego że ten człowiek jest np najwyższym urzędnikiem państwowym i należy mu się odpowiedni szacunek. Kto poważnie będzie brał pod uwagę nasze poglądy jeżeli w taki sposób "szczeniacki" będziemy wyrażać nasze poglądy!? chyba tylko ludzie jeszcze bardziej zieloni. Nie mam nic do ludzi którzy nie interesują się polityką, ale proszę aby nie byli podatni na takiego typu sugestie. (Pisowska Policja, Pisuar itp.) Ja interesuję się polityką i po tych wszystkich latach wiem na kogo warto zagłosować i wiem kto dotrzyma danych zobowiązań.
fryga / 83.9.75.* / 2009-01-09 10:12
Faktycznie ! za rządów po POGORSZYŁY SIE WARUNKI OGÓLNE! WZROSŁY CENY! JESZCZE GORSZY DOSTĘP DO LEKARZY SPECJALISTÓW, Bądż właściwie zaden dostęp.Wzrost przestępczości! Łamanie nagminne praw człowieka! Faktycznie bardzo mało! Praktycznie powrót do kamienia łupanego

Najnowsze wpisy