Forum Polityka, aktualnościKraj

Ewakuacja w Opolu. Wyciekł gaz

Ewakuacja w Opolu. Wyciekł gaz

Money.pl / 2013-05-06 07:37
Komentarze do wiadomości: Ewakuacja w Opolu. Wyciekł gaz.
Wyświetlaj:
Kaśka12 / 83.30.8.* / 2013-05-06 14:50
Ja mam czujnik gazu w systemie alarmowym i jestem spokojna, że jak zacznie się ulatniać gaz, to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną. Opłacam tylko 20 zł miesięcznej składki w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa. Oprócz tego pilnują całą dobę czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania!
bankowiec28 / 2013-05-06 08:21
wyciekl gaz?? a wyciekl z jakiego powodu. gaz sam z siebie nie wyceika nigdzie i ndziej niz w polsce.... problemem jest przestarzala infrastruktrua oraz bledy dotyczace prac ziemnych wykonywanych przez pewnie bardzo czesto niedouczonych pracowników
wieloszczet / 83.27.81.* / 2013-05-06 07:37
Dość często wycieka gaz, i piszą. Ale nie ma odważnych, by pisać o wynalazkach wewnątrz mieszkań związanych z gazem i wentylacją, która ma spaliny odprowadzać z mieszkania. Jest moda na samodzielne przebudowywanie instalacji. Nie ma nadzoru, kontroli. Wszystko z powodu "takich czasów". Bezrobocie rośnie, amatorów pracy na czarno przybywa, robią jak klient chce, bo jak nie, to nic nie mają do roboty. Naganiają zwykle jacyś zatrudnieni w spółdzielniach mieszkaniowych np. A cały proceder z biedy. Od czasu do czasu, ktoś się wywnętrzy, ale dylemat jest - mają mieszkańcy bloków prawo do prawa budowlanego, czy to tylko dla budowlańców? Bo od czasu do czasu problem wybuchnie albo zatruje...

Najnowsze wpisy