Forum Polityka, aktualnościKraj

Expose i tarcia w koalicji. Graś ujawnia

Expose i tarcia w koalicji. Graś ujawnia

Money.pl / 2012-10-04 09:38
Komentarze do wiadomości: Expose i tarcia w koalicji. Graś ujawnia.
Wyświetlaj:
nok / 77.253.80.* / 2012-10-04 23:06
Nie będę słuchał łgarza !!! Poprzednie też nie były warte funta kłaków !!!
JanuszPOlikot / 2012-10-04 11:01 / Tysiącznik na forum
Czekamy na nowe jeszcze lepsze "exPOse" czyli dalszy ciąg błaznowania i Dyzmowania.......Ciekawe czy tym razem AmberDyzma będzie nocował w sejmie aby "POpilnować" ustaw.....?
Jak można wygłaszać kolejne expose skoro się nie zrealizowało POprzedniego...:):):)
bsf / 46.45.103.* / 2012-10-04 10:52
Tuskowi należy zadać jedno pytanie KTO zapłaci za niefrasobliwość nieudolnego zrządzania państwem i ich POtężne długi ?
grey_82 / 83.136.224.* / 2012-10-04 10:14
Jak się znów będzie zaprzeczać obietnicom danym przed wyborami, to wiadomo po co te "expose", by przygotować lemingi na kolejny szach, być może tym razem z matem!
debos / 79.191.185.* / 2012-10-04 10:32

by przygotować lemingi na kolejny szach, być może tym razem z matem!

Jaki szach? Jaki mat? Jesteś na emigracji czy co?
grey_82 / 83.136.224.* / 2012-10-04 11:26
Sorry, to juz było. Szachem było podniesienie wieku emerytalnego do 67 z późniejszym żebraczym świadczeniem a matem w tej sytuacji jest bezrobocie wsród młodych na pozimie dwudziestu kilku procent! Nie jestem emigrantem, ale coraz częściej noszę sie z takim zamiarem. ;-)
debos / 79.191.185.* / 2012-10-04 12:49

Szachem było podniesienie wieku emerytalnego do 67 z późniejszym żebraczym świadczeniem

Niepodniesienie byłoby szachem i matem. Gdyby wiek nie był podniesiony to świadczenia byłyby wyższe? Chcę ci przypomnieć, że wiek przejścia na emeryturę został ustalony ok. sto lat temu kiedy to średnia życia była z pięćdziesiąt lat. a więc wtedy kiedy mało kto miał szansę do tej emerytury dożyć. Chcę ci także przypomnieć, że żeby te dziadowskie świadczenia mozna było w ogóle wypłacić budżet musi dołożyć bo ze składek nie wystarcza.



matem w tej sytuacji jest bezrobocie wsród młodych na pozimie dwudziestu kilku procent!

Nie jest tak, że dwadzieścia procent młodych nie ma pracy. Ale rzeczywiście problem jest poważny. Tym większy, że w Polsce będzie rosła, bo będzie musiała rosnąć wydajność pracy. A to znaczy, że gospodarka będzie rosła ale przy użyciu mniejszej ilości rąk.
Nie jestem emigrantem, ale coraz częściej noszę sie z takim zamiarem. ;-)

Ja to napisałem bo odnoszę wrażenie, że ludziom wmówili, że było nadzwyczajnie a teraz nadszedł kataklizm. Że byli bogaci, że nie mieli co z pieniędzmi robić a teraz nagle stali się biedakami. otóż Polska jest i była relatywnie biednym krajem. A jednak Polska dzisiaj jest bogatszym krajem niż to było kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. I chciałbym zauważyć, że to co piszę nie ma nic wspólnego z barwami politycznymi. Piszę tak jak w moim subiektywnym odczuciu sytuacja realnie wygląda.
Drops12 / 2012-10-04 15:30 / Bywalec forum
Waldemar Pawlak widzi że czas rządów PO i PSL dobiegają końca, że społeczeństwo ma już dość tych polityków , dlatego teraz szuka drogi ucieczki z sytuacji.
w oparach mafii / 94.42.189.* / 2012-10-04 09:38
ten twój KLUB rycho, miro, zdzicho, zbycho, zakochana sawicka i reszta koterii systematycznie niszczy Polskę i Polaków.
Nie ma dziedziny, w której byśmy nie poznali twoich sukcesów od medycyny po podatki. Po drodze likwidujesz polska gospodarkę i przysżłość Polski.
Pruszków NIEWINNY, bloger skazany ! nizależne sądy ubekistanu
INWIGILACJA na niespotykaną skalę !
Długi NIESPOTYKANE W HISTORII POLSKI !!! a przy tym wysokie apanaże dla swoich !
1 020 300 000 000 zł. roczny koszt obsługi 43 miliardy złotych. Uff ale ZUCHY !
co znowu naobiecuje jak dzieciakom w 2007 r laptopy, teraz obiecał tablety, kłamstwa , kłamstwa , kłamstwa !!!
Wyprawki dla szkół poloni na Litwie Biąłorusi i co Kłamstwo , kłamstwo,kłamstwo

i tym gownie chalpią się "wykształceni z dużych miast" i celebryci od oper mydlanych dla ciemnogordu lemingowego.
1 020 300 000 000 zł. roczny koszt obsługi 43 miliardy złotych. Uff ale ZUCHY !

zakaz wstępu do MediaMarkt !!!
el. / 178.37.87.* / 2012-10-04 10:26
@w oparach mafii?-Ty chyba jesteś w oparach alkoholu! A jeśli ci aż tak źle,to wyjedź do Białorusi. Łukaszenka się ucieszy,a ty będziesz miał demokracji po grzywkę. Tam marsze będziesz uskuteczniał w obozach karnych! A,jeśli chodzi o "expose",to zostało tak nazwane przez prasę i zawsze było pisane w cudzysłowie,nie wiem,czy w wirze "pracy" nad krytką zdąrzyłeś to zauważyć?!
Tomasz P. / 2012-10-04 09:54
czy to normalne że premier w trakcie trwania kadencji wygłasza kolejne expose? wydawało mi się, że to tylko raz się wygłasza, na początku jak się obejmuje funkcje w rządzie
debos / 79.191.185.* / 2012-10-04 10:26

czy to normalne że premier w trakcie trwania kadencji wygłasza kolejne expose?

Normalne jest, że premier chce poinformować naród o sytuacji kraju i planach na przyszłość. Tym bardziej to potrzebne, że jest w Polsce lud który żyje w państwie stworzonym przez pisowską czeredę a który pewien socjolog nazwał bardzo celnie - nibylandem.
Powiedz jakie ma znaczenie to jak sie nazwie wystąpienie premiera. Przecież wszyscy wiedza i mielą to naokrągło, że to expose nie będzie.
oczy oczy niech patrzą / 94.42.189.* / 2012-10-04 10:00
.świat zazdrości nam takiego premiera !

geniusz od wszystkiego !

niech go weźmie PZPN, to jeszcze i to zlikwiduje

Najnowsze wpisy