Forum Forum dla firmKsięgowość

Faktura VAT - marża ?!

Faktura VAT - marża ?!

skomentuj
Pytanie / 78.8.51.* / 2012-08-12 11:50
Witam, nie bardzo rozumiem to zagadnienie, czy ja jako nabywca, otrzymujac taka fakture, moge odliczyc sobie na tej podstawie VAT?
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Guziasty / 185.161.93.* / 2019-07-07 13:27
Poszukaj sobie księgowości na miarę swojej firmy. Gama z Myśliborskiej to chyba najbardziej profesjonalna obsługa na jaką dotąd trafiłem. Porządny system rozliczeń, łatwa komunikacja z księowym, którego wybierzesz i nawet zdalne operacje przeprowadzone bezbłędnie i niezawodnie.
wfirma A.Borowska / 93.175.124.* / 2012-08-13 21:08
Witam,
Faktura VAT marża nie wykazuje kwoty podatku (zgodnie z art. 120 ust. 16 ustawy o VAT- Podatnik, o którym mowa w ust. 4 i 5, nie może oddzielnie wykazywać na wystawianych przez siebie fakturach podatku od dostawy towarów, w przypadku gdy opodatkowaniu podlega marża), a co za tym idzie, nabywca nie może tego podatku odliczyć.
Pozdrawiam.
wfirma A.Borowska / 93.175.124.* / 2012-08-13 21:08
Witam,
Faktura VAT marża nie wykazuje kwoty podatku (zgodnie z art. 120 ust. 16 ustawy o VAT- Podatnik, o którym mowa w ust. 4 i 5, nie może oddzielnie wykazywać na wystawianych przez siebie fakturach podatku od dostawy towarów, w przypadku gdy opodatkowaniu podlega marża), a co za tym idzie, nabywca nie może tego podatku odliczyć.
Pozdrawiam.
skomentuj

Najnowsze wpisy