Forum Forum finansoweInne

Filar: Stopy powinny wzrosnąć do 6 procent

Filar: Stopy powinny wzrosnąć do 6 procent

skomentuj
Wyświetlaj:
Dzejas / 2008-03-11 10:12
Ja tam dalej uważam że wzrost stóp procentowych poniesie za sobą najpierw wiele bankructw, a później kolejne rozpędzanie cen i płac (jak kredyt kosztuje więcej to trzeba na niego więcej zarobić, jak pracownik chce więcej zarobić to pracodawca musi skądś kaskę "wytrzepać" więc podniesie ceny produktów, czy usług oferowanych, dodać do tego kurczące się światowe zapasy ropy, windujące ceny i mamy kolejny boom).
Expierienced / 76.10.156.* / 2008-03-16 03:52
Caly wic polega na tym ze wszystko trzyma sie kupy jedynie dzieki "oscylatorowi" w ekonomii i gospodarce polskiej ktory polega na tym ze istnieje pewne opoznienie pomiedzy wrostem cen a zadaniami podwyzek plac.Opoznienie to nigdy nie bedzie rowne zeru bo nastapilby generalny krach finansow.
KAP / 2008-03-10 14:04 / Tysiącznik na forum
Niestety tego sie mozna bylo spodziewac przy boomie inwestycyjnym i wzrostach plac, wzrostach cen paliw i sztywnym gorsecie administracji.

Przykre iz komunikacja fachowa nie moze byc niestety wykonana prezes NBP. Panu Prezydentowi i jego bratu polecam np lewatywe u zaprzyjaznionego hydraulika. Moze wtedy zrozumia co to znaczy spartaczony dobór osób na odpowiedzialne stanowiska. Szkoda slow..
MSP 7 / 2008-03-10 22:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Skrzypek jest chyba jednym z nielicznych myślących w całym RPP
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: