Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Firmowe konta puchną od pieniędzy. To już ponad 187 miliardów złotych

Firmowe konta puchną od pieniędzy. To już ponad 187 miliardów złotych

Wyświetlaj:
asdafas / 194.33.72.* / 2013-06-14 21:58
A dlaczego ktoś zagląda na prywatne konta bankowe jeśli tam nie włożył 1 grosza? Czyżby dla "naszego bezpieczeństwa" czy też smaczek na cudzą kasę...
P.J.J. / 84.148.196.* / 2013-06-14 21:31
To po co uelastyczniony czas pracy ? Zeby firmy kosztem pracownikow dalej powiekszali stany swojego konta firmowego ? Tak sie wykancza Polakow.
anty_urzędas_ / 83.24.228.* / 2013-06-14 21:04
Nie wiecie co zrobić z tymi pieniędzmi?
Powiedzcie urzędasom skarbowym żeby zajęli te rachunki i po problemie.
ananalityk / 87.205.58.* / 2013-06-14 20:05
nasz ukochany nierząd z Donkiem i Gargamelem na czele chcąc pobudzić gospodarkę -PODNOSI PODATKI WZMAGA KONTROLE I PRODUKUJE URZĘDASÓW -i na co liczy? ŻE JA JAKO PRZEDSIĘBIORCA PÓJDĘ NA TAKI UKŁAD?..że będę inwestował w warunkach kurczącego się popytu wewnętrznego ,rosnącego w zastraszającym tempie deficytu i zadłużania się państwa ?PRZECIEŻ KAŻDY PRZEDSIĘBIORCZY CZŁOWIEK WIE ŻE TO NIE SĄ WARUNKI NA INWESTYCJE I LADA MOMENT PIEPRZNIE TO Z HUKIEM !!! WIELKIE MI TAM DZIWOTA RZĄRZĄCYCH ŻE KASĘ PRZEDSIĘBIORCY LOKUJĄ NA KONTACH {najlepiej w obcej walucie},wiedzą co się święci .ŻAL TYLKO PROSTYCH LUDZI CIĘŻKO PRACUJĄCYCH BO JA JAKO PRZEDSIĘBIORCA ZE ZGROMADZONYM KAPITAŁEM PRZEŻYJE CIĘŻKIE CZASY ALE RESZTA SZARYCH I JESZCZE POZADŁUŻANYCH LUDZI {przepraszam za dobitne wyrażenie }ZDECHNIE Z GŁODU!!!
Santander / 91.90.160.* / 2013-06-14 19:42
No to nareszcie wiem co się dzieje z moją pensją....
FD / 89.67.125.* / 2013-06-14 18:59
chyba zawinili trochę vatowcy - firmom opłaca się zwiększyć kredyt i zapłacić mniej więcej w terminie aniżeli tracić prawo do odliczenia VAT w przypadku zwłoki.
ACdeusz / 79.189.218.* / 2013-06-14 18:32
Pracodawcy nie inwestują bo zatrzymał się zbyt. Obywatele ograniczają zakupy bo coraz mniej zarabiają albo wcale nie zarabiają. Ludzie MUSZĄ mieć pieniądze by kupować produkty !!! To jest niby takie proste ale ...ech zwłaszcza nasi rządzący. Z umowami śmieciowymi pan Tusk nic nie zrobi bo pracodawcy mu powiedzieli że tak będzie dobrze. Ale za to, praktycznie likwiduje 8-mio godzinny dzień pracy choć wydawać by się mogło że to żelazne minimum praw pracowniczych. Rusza rzeczy NIENARUSZALNE. Pracodawcy najchętniej by zlikwidowali wypłaty, robotników by trzymali w czworakach za wikt i lnianą koszulę tyko kto by miał kupować to co wyprodukowali?! Kto nazywa premiera Dyzmą jest w dużym błędzie. Dyzma był prostym ale inteligentnym człowiekiem z instynktem dobrego menadżera. Wlot wyłapywał dobre pomysły i stawiał na właściwych ludzi. Polska gospodarka i finanse się rozłażą. Każdy miesiąc rządów tej koalicji to kolejny krok ku katastrofie.
Marian z Gdyni / 89.69.201.* / 2013-06-14 20:54
Te 187 miliardów złotych wcale nie musi pochodzić z zaciąganych kredytów przez raąd. Wg mnie aktualnie jest moda na przyjmowanie waluty pochodzenia spekulacyjnego np.pochodzenia tytułem amerykańskiego rozdawnictwa. Te waluty
przez ich właścicieli są wciskane rządom,państwom w celach ich wyprania na prawdziwa walutę za pośrednictwem przeróżnych inwestycji potrzebnych i zbędnych aby tylko interes się kręcił. Jeżeli Polska nie skorzystałaby z takich możliwości byłaby ostatnią w tej całej strategii ekonomicznej wg SAYA. Dodam że brać i nie spieszyć się z oddawanie A najlepiej nie oddawać. Pozdrawiam!
iroo / 94.78.183.* / 2013-06-14 18:15
Konta przedsiębiorstw puchną,a zmowa płacowa żeby stawka za pracę nie była za wysoka ma się jak najlepiej.
qaduq / 89.71.130.* / 2013-06-14 17:27
To zła i dobra wiadomość . Dobra , że samorządy i przedsiębiorcy są zaradni . Żła , bo minister od kasy nie nadąża ich łupić , tylko baluje w Londynie . Mam niepłonną nadzieję , że z nową energia , napompowany wiedzą ukróci ten pazerny trend na zgarnianie mamony przez Polaków .
taki tam / 213.227.93.* / 2013-06-14 16:43
Rozumiem, że zaraz rząd się tymi pieniędzmi "zaopiekuje". Po co się mają marnować, skoro można je wydać z tak wielkim pożytkiem pod hasłem rozbudzania popytu na armię urzędasów-pasożytów lub inne poronione pomysły władzy np. jakieś igrzyska olimpijskie albo kilka kolejnych stadionów.
:/ / 83.7.116.* / 2013-06-16 12:11
Racja w 100 %
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy