Flauta na GPW

nn / .* / 2005-08-24 21:07
Komentarze do wiadomości: Flauta na GPW.
Wyświetlaj:
strokuś / .* / 2005-08-25 15:53
Jujo, śledzę arkusz kghm na interiiprzed chwilą sprzątnięto zlecenia 38.1 i na interii też znikły po 2-3 sekundach - na 100% działa to onlinemoże masz problem z odświeżaniem w przeglądarce?
dzeju / .* / 2005-08-25 15:51
nie, ale poważnie, czasami zastanawiam się, czy znowu nie sprzeniewierzyć się naczelnym zasadom inwestowania, głoszącym, żeby ciąć straty póki małe i nie przeczekiwać, przecież większość spółek po spadkach odbija, i to jak!, to tylko kwestia czasu, np ATM , Ferrum, Zabrze, Techmex, Rolnikbo innej zasadzie - zbytniej dywersyfikacji się sprzeniewierzyłem i dobrze na tym wyszedłem, tralalalala :)
Pablo / .* / 2005-08-25 18:24
Dżeju, powiem Ci, że masz rację. Ja kupiłem kiedyś Mostostal Warszawa po 14zł. Potem spadł na 5-6 zł a ja sprzedałem go za 27-28 zł zarabiając 100%kupiłem w 94r a sprzedałem w 97rMoże jest to niezbyt dobry przykład ale pokazuje, że kaźda spółka kiedyś odbija.
dżeju / .* / 2005-08-25 15:55
oczywiście mówię nie mówię tu o ewidentnym long-trendzie spadkowym, bo przeczekanie może zająć tu trochę czasu, tylko o sytuacji, kiedy "przespailiźmy" i strata urosła, wtedy sprzedając mamy dużą szansę trafić na dołek od którego odbije, i moje przykłady takie były, do których chciałbym dołączyć jeszcze Jutrzenkę :) (no i ciągle pokładam zaufanie w CCC)
orzeł / .* / 2005-08-25 15:21
właśnie zdałem sobie sprawę pisząc o rolmopsie i moswar że gdyby nie te dwie gwiazdy to dziś byłoby całkiem przyzwoicie :( na 14 spółek które posiadam w portfelu zawsze trafi mi się jakaś zakała:)
dżeju / .* / 2005-08-25 15:46
może zbyt dywersyfuckujesz orzełku?:)
o / .* / 2005-08-25 15:13
październik się zbliża:)
Robbi / .* / 2005-08-25 16:31
Powiem szczerze że tak szybkiej reakcji się nie spodziewałem. ustawiłem sie dzisiaj na zakup po 43,3, ale jak na złość nie byłem pierwszy, a później już nie chciało spaść. Nic, trzeba spróbować jutro, wierzę w to że jeszcze spadnie poniżej 44 i gdzieś blisko tej kwoty trzeba będzie się ustawić. Co o tym myślisz Orzełku, chyba ten papierek nie powoduje ubytku twoich piórek?
orzeł / .* / 2005-08-25 14:59
a ten cichociemny rolmops zmienił nazwę i rośnie tego już za wiele ! taki duży ze mnie chłopak i dwa razy dałem total dupy (aż boli) moswar teraz sprzedałbym z zyskiem sprzedałem ponad 10 % w plecy a rolmopsa - prawie 15 co mnie za szatan podkusił coby taką anallizę zrobić fakaną :)
o / .* / 2005-08-25 14:37
dzięki Jujku :)
orzeł / .* / 2005-08-25 14:33
ja tu gadu gadu a polimex 44 zł no i co z tym 44,4 zrobić :)
Robbi / .* / 2005-08-25 14:53
Orle czy widzisz ten wolumen chętnych po 44, następny próg to 45zł i to może wcześniej niż przepuszczałem.PS. Niechcę rozsiewać niepotwierdzonych plotek, ale parę dni temu usłuszałem od przyjaciela ("niezbyt zaufanego") że ktoś wysoko postawiony w Polimexie, którego przepisy o papierach wartościowych nie dotyczą, skupuje akcje. Nie pam zaufania do tej osoby, bo lubi opowiadać bajki, dlatego nic nie mówiłem, ale może w każdej bajce jest ziarenko prawdy. Osąd pozostawiam każdemu z osobna.
Robbi / .* / 2005-08-25 14:40
Jak to co? KUPOWAĆ I KUPOWAĆ !!! :-) Mówiłem że do września będzie 44, a do pzździernika to i jeszcze 46 zobaczymy (no chyba że bessa będzie wielka - w co wątpię). Ja tam próbowałem skupować już od dłuższego czasu na korektach. Za wiele nie kupiłem ale i ztego co mam uzbiera się ładna sumka. Stanowi już prawie 20 % mojego portwela i ponad 45% dotychczasowych zysków,jedyny papier który mnie dotej pory nie zawiódł.PS. Siedlce górą! :-)
AGo / .* / 2005-08-25 14:39
jedna z dwóch zielonych moich dziś pozycji... nie wiem jak Tobie ale ja nie mogę się z nią rozstać
orzeł / .* / 2005-08-25 14:30
Jujku to powiedz mi mój drogi jaki jest skrót tych papierków skarbca i jeszcze jedno do kiedy trzeba trzymać pko bp coby te darmowe akcyje dostać (1:20) dzięki:)
jujo / .* / 2005-08-25 14:34
jezeli chodzi o skarbca to kod tego papierka to SRNFIZ a jezeli chodzi o PKO BP to do daty pierwszego notowania (choc tu nie jestem pewien w 100%) a to bylo 10 listopada, lub do daty przyznania papierkow - musze to sprawdzic - a teraz sie pozegnam bo musze skoczyc na budowe
orzeł; / .* / 2005-08-25 14:11
Strokuś wiesz o tym że 29 odbędzie się pierwsze notowanie certyfikatów nieruchomości BPH - co o tym myślisz?
jujo / .* / 2005-08-25 14:19
nie wiem czy Stroke bedzie mial podobne zdanie ale nie warto wchodzic w certyfikaty inwestujace w nieruchomosci na poczatku bowiem jest to okres dopiero ich nabywania, uwazam ze racjonalnym jest wejscie np po roku od emisji; choc np Skarbiec nieruchomosci dal zarobic od razu
strokuś / .* / 2005-08-25 16:14
generalnie się zgadzamzależy jeszcze jaki to będzie rok dla innych inwestycjico do skarbca to jest kwestia różnicy w udziałowcach - w skarbcu większość to instytucje finansowe, które są zdecydowane twardo trzymać papiery przez kilka lat, w arce indywidualni, których wkurza, że giełda pięknie rośnie, a ich arka prawie stoibph jest podobny do arki i z polityki inwestycyjnej i z struktury udziałowców, więc pewnie będzie go można kupić taniej po jakimś czasie
orzeł / .* / 2005-08-25 13:53
a jak mnie nawet BETA zostawi to puszczę może i z tysiąc pawi !ja nie piszę ile straciłem bo jeszcze by żona przeczytała a jak narazie mnie kocha :)
AGo / .* / 2005-08-25 14:37
Budimex przynosi straty na poziomie operacyjnym (11,6 mln zł w I półroczu), które częściowo rekompensuje zyskami z działalności finansowej. PMS w tym roku wypracował już 39,7 mln zł zysku operacyjnego. Jego wskaźnik P/E (jeśli powtórzy wynik netto z I półrocza w następnym) nie przekracza 15. Tymczasem nie ma pewności czy Budimex zarobić netto w tym roku nawet kilka milionów złotych. Olbrzymią różnicę w kapitalizacji (1062 mln zł Budimexu i 665 mln zł PMS) można więc uznać za anomalię. Duzi inwestorzy korygują ją już od 2004 r. (zaangażowanie OFE w PMS przekracza inwestycję w Budimex). Szkoda, że fundusze obaliły plany programu lojalnościowego w PMS, ale ta decyzja paradoksalnie stała się impulsem do dalszych zakupów z ich strony. Sprzyja im jeszcze jedno PMS to jedyny liczący się podmiot budowlany w kraju bez zagranicznego inwestora." - Puls Biznesu 25.08 - dlaczego ja mam go tak mało w porfelu?! :-/
AGo / .* / 2005-08-25 14:18
ajaj... mam to samo :)i jeszcze zabrakło mi akcji by wzorek na beefsanie dokończyć
Robbi / .* / 2005-08-25 13:53
Panowie nie jesteście osamotnieni. Mnie tydzień wakacji kosztował podwójnie. Straciłem od 16.06 jakieś 8,3% co wyniosło mnie 90% tego co wydałem na urlopie. Gdybym wtedy sprzedał i przeznaczył pieniądze na wyjazd to siedziałbym pewnie na plaży w Bahama a nie w Ustce. Ale najgorsze jest to że po powrocie zaczołem się wypżedawać i zgadnijcie co się dzieje? ...........Tak!!! spólki sprzedane zaczynają rosnąć, a pozostawione tracą dalej. I jak tu się nie przekląć?
AGo / .* / 2005-08-25 14:27
a ja myślałem że to tylko ja tak mam z tymi wzrostami... ostatnio to nawet już sprzedaję na raty niby los kusząc... Poważnie myślę że ago powinno mieć alterego co kupuje kilka sesji później i kilka sesji później sprzedaje. Miałby dużo lepsze wyniki. :-))
Robbi / .* / 2005-08-25 13:58
Oczywiście od 16.08 a nie 06
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-25 13:38
mnie ten bajer orle juz 400 zł dziś kosztuje , boze za jakie grzechy :(ogolnie jakies 6 % w dol jestem a to przeciez dopiero polmetek, strach sie bac :(
orzeł / .* / 2005-08-25 13:33
a powiem Wam jeszcze że z samego rana miałem przetrevelować na inną planetę i nic ..................problem w tym że o ile niedawno tez zmuszony byłem robić porządki to tym razem nie bardzo widzę gdzie brudno :) ps tylko nie piszcie proszę że to się nazywa bessa:)
Igor | Evil Empire / .* / 2005-08-25 13:33
wlasnie zobaczylem co sie dzieje u mnie na portfeliku i to swkituje . CO TU SIE QR..A DZIEJE , ja pier..ole ale zjazd na minusie z mostostalem zabrze i moim prosperkiem a nie wspomne o stelesporcie , imho dobrze ze sie go wczoraj pozbylem :|Orle nie jestes sam ja nawet w dupe dostaje jak jest sobotai gileda zamknieta :D hehe
orzeł / .* / 2005-08-25 13:35
Igor rozbawiłeś mnie do łez :)
orzeł jakiś taki zawiszony w próżni:) / .* / 2005-08-25 13:30
taki punkt jaki aktualnie osiągnąłem sprawia że jeszcze chwila i orzeł puści pawia:)indeksy spadają ja spadam indeksy odrabiają ja spadam a przecież k**** skrzydła mam nie od parady:)dmuchnijcie coś bo ............................
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy