Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Fortis Bank zmieni nazwę na BNP Paribas?

Fortis Bank zmieni nazwę na BNP Paribas?

Money.pl / 2011-02-21 10:23
Komentarze do wiadomości: Fortis Bank zmieni nazwę na BNP Paribas?.
Wyświetlaj:
kama34 / 195.22.98.* / 2011-02-21 21:00
i pewnie nei tylko nazwa sie zmieni, dlatego lepiej miec konto w getin, gdzie zmiany zadne sie nie szykuja i wiem na czym stoje
Pomidorr / 2011-02-21 10:23
no to bedzie trzeba płacić spora kasę BNP za udostępnienie logo. Kolejny sposób na zaniżenie zysku i uniknięciu płacenia podatków w Polsce. Tak samo jest z Orange.
needle / 2011-02-21 12:06 / Bez rangi
mylisz pojęcia drogi Pomidorze, ale nie czas abym wszystko pisał ab ovo
miałem oszczędności w tym banku i musze powiedzieć, że lepszej obsługi nie było chyba na naszym rynku
dlaczego juz nie mam...?
gdzie indziej było na tyle wyższe oprocentowanie, że postanowiłem tam przenieść, a cześć wykorzystałem na zakup akcji
teraz oprocentowanie spada wszędzie w zastraszającym tempie, zatem nie wykluczam powrotu do BNP (który ma gwarancje kapitałowe i własnościowe na tyle dobre, ze nie zbankrutuje)...
...ale to dopiero jak zarobię na akcjach:-)

a co do ORANGE to masz 101% racji...
...dlatego nalezy bojkotowac te firmy bo koszt bedzie sie rozkładał na uzytkownikach
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy