Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Forum dawców kapitału...

Forum dawców kapitału...

lukas_goldman_gmail_com / 2011-06-10 14:21
Z góry przepraszam jeżeli ktoś poczuje się urażony tym postem - nie jest moją intencją kogokolwiek obrażać. Jako doświadczony zawodowy trader chcę się tylko z wami podzielić swoją opinią. Może ktoś to przeczyta zanim straci pieniądze i wyjdzie mu na dobre... ;)

99% osób na tym forum nie ma pojęcia o spekulacji na rynkach finansowych - zawodowcy tu raczej nawet nie zaglądają - chyba, że chcą się pośmiać. Rozumiem, że sporo osób chcę się dopiero czegoś nauczyć lub możliwie najrozsądniej zainwestować i szuka na tego typu forach pomocy i informacji ale obawiam się, że tylko tracicie czas.

Pozdrawiam!
Lukas
Wyświetlaj:
lukas_goldman_gmail_com / 2011-06-10 14:39
Jakoś nie czuję większej potrzeby udzielania się na forum - poględzić bez sensu o rynku mogę równie dobrze z kolegami z trading-roomu.

Po prostu trochę mi was szkoda i jakoś tak mnie naszło, że napisałem do was.

Pozdrawiam
ad... / 62.21.32.* / 2011-06-10 14:30
Wszystko jest kwestia ludzi i wlasciwego forum, znalezienie takowych rowniez na tym portalu nie nastercza problemow tylko trzeba sie troche wysilic ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy