Forum Polityka, aktualnościKraj

Fundacja Rydzyka donosi na KRRiT

Fundacja Rydzyka donosi na KRRiT

Money.pl / 2012-08-02 13:47
Komentarze do wiadomości: Fundacja Rydzyka donosi na KRRiT.
Wyświetlaj:
już wszystko stracone / 178.43.2.* / 2012-08-09 13:15
Papież to też dla was "Ratzinger"?
Pis jest na lewo ode mnie / 178.43.2.* / 2012-08-09 13:13
to przynajmniej pokażmy go z zasłoniętymi ustami, to oznacza, że ma coś do ukrycia, pewnie te zachachmęcone milijony.
Drań / 93.159.53.* / 2012-08-02 16:19
Polecam wywiad z Panią Lidią Kochanowicz. To kawałek treści:

W rozmowie z GN Krzysztof Luft zarzucił Fundacji, że nie chciała ujawnić umowy pożyczki z redemptorystami.

– Pan Luft mówi nieprawdę. Na wezwanie Rady w ciągu czterech dni odpowiedzieliśmy pisemnie i złożyliśmy dokładne wyjaśnienia w tej sprawie. Krajowa Rada w swoim wezwaniu nie prosiła o przedstawienie umowy pożyczki, a jedynie o przedstawienie warunków jej obsługi.

Czy przedstawiliście pełną umowę pożyczki?

– Oczywiście nie, ponieważ jak już powiedziałam, nie o to prosiła nas Krajowa Rada. Umowa ma charakter poufny, co jest standardem przy umowach handlowych. Pomimo tego uzyskaliśmy zgodę drugiej strony, czyli ojców redemptorystów, na ujawnienie jej w zakresie objętym wezwaniem Krajowej Rady. Zapis umowny w zakresie warunków spłaty został przez nas dokładnie zacytowany. Krajowa Rada dostała więc odpowiedź na pytanie, które zadała. KRRiT posiadała wiedzę, że terminy spłaty naszego zobowiązania nie obejmują okresu, na jaki staraliśmy się o rozszerzenie koncesji, tym samym zobowiązanie to w ogóle nie powinno być brane pod uwagę przy ocenie naszego wniosku.

Dodatkowo na dzień złożenia wniosku fundacja miała ponad 5 mln zł na koncie. Inne podmioty, które dostały koncesję - szkoda słów.

http://gosc.pl/doc/1104045.TV-Trwam-Skrzywdzono-nas/2
Drań / 93.159.53.* / 2012-08-02 16:12
Powyższy artykuł zawierała kłamstwo. Fundacja nie odmówiła KRRiT dostarczenia umowy pożyczki. Umowa pożyczki została dostarczona a termin spłaty pożyczki upływa po okresie koncesji. KRRiT miała zwyczajnie z góry ustalone komu da koncesje. Żal d... ściska na nasze Państwo prawa.
Młodzież nie zastanawia się / 193.46.187.* / 2012-08-02 14:09
Młodzież w ogóle się niczym nie interesuje oprócz sobą. Mają wszystko gdzieś.
Myślą, że zawsze będzie się im żyło miło i przyjemnie.
licznik długu / 94.42.189.* / 2012-08-02 13:47
zwolennicy Zielonej Wyspy, tego kłamstwa dla plebsu cieszą się jeszcze karnawałem.
Obserwowałem jak reagują na wyswietlany na liczniku balcerowicza dług publiczny państwa, jak reagują młodzi , modobno wykształceni wyborcy tuskowej gawiedzi. Kompletnie ich to nie obchodzi, jakby to ich nie dotyczyło, ale no cóż z prawdziwej Warszawy zostało niewiele, najechało sie pełno prowincji kompletnie nie rozumiejącej Warszawy, no i jeszcze duza armia potomków bolszewii. I tak wyrabiają opinię o Warszawie.

Stalin siłą zmuszał do masowych przesiedleń, liberąłowie głodem i brakiem pracy.

Najnowsze wpisy