Forum Forum inwestycyjneFundusze

fundusze.pytanie??

fundusze.pytanie??

chiperr / 83.15.145.* / 2008-01-06 14:18
witam mam kilka pytan jesli chodzi o fundusze.
mam konto w mbanku i chcialbym zainwestowac w kilka funduszy.niemam duzej wiedzy wiec pytam czy jezeli wplace na fundusz to czy moge wyjsc z pieniazkami w kazdej chwili czy tzreba sie zdeklarowac na ile miesiecy czy tam lat wczodze do funduszu.chodzi mi oczywiscie o fundusze akcji.drugie pytanie to dlaczego w mbanku niema wszystkich funduszy??niema tam funduszy ING miś ,Pionier miś rynku polskiego,pko miś czy arka bzwbk...
gdzie mozna kupic kazdy fundusz..chodzi mi oto zeby byla pelan lista funduszy akcji ...w mbanku jest niestety ograniczona.
z gory dzieki za odp.
pozdrawiam.
Wyświetlaj:
przewodnick / 2008-01-06 15:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odp. 1. Nie musisz deklarowac na jaki okres inwestujesz - po prostu sprzedajesz jednoski lub je konwertujesz w kazdym momencie (poza skrajnymi, gdy np. fundusz blokuje)
Odp. 2. W mBanku nie ma wsyzstkich funduszy ponieważ nie ma w nim opłat za zakup, konwersje czy sprzedaz jednostek a nie każde TFI chce pozbawić się tego zarobku (bazujac na prowizji za zarządzanie)
Odp. 3. Każdy fundusz ma stronę internetową z informacją gdzie można kupić jednostki.

Powodzenia !
chiperr / 83.15.145.* / 2008-01-06 15:33
dzieki bardzo!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy