Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Gałązka: Wspomnienia i życzenia spod choinki

Gałązka: Wspomnienia i życzenia spod choinki

Wyświetlaj:
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-23 15:13 / NiePOsPOlity Intelekt
Towarzyszu Wiesławie, jeszcze a propos Leppera... ;-)

Tak się nieszczęśliwie składa, iż niektórzy jeszcze doskonale pamiętają, jak swego czasu Ketman Presse piała z zachwytu nad talentami Andrzeja Leppera - jaki to z niego sprawny minister rolnictwa (i inne podobne brednie).

Niemożliwe? Ależ jak najbardziej możliwe. Działo się to z każdym, nawet najbardziej znienawidzonym przez michnikowszczyznę, lecz akurat wyrzucanym przez premiera Kaczyńskiego podwładnym. Więc działo się i z Lepperem. Nawet w przypadku Ludwika Dorna - furda "wykształciuchy, furda "bure suki", doszło do tego, że "dziennikarze" z Gazety Wymiotnej niemal przestali się zżymać na ksywkę "ścierwojady")

I tyle rocznicowych wspomnień. Nie drążmy już tych śliskich tematów, lecz staropolskim zwyczajem podzielmy się tu wirtualnym wigilijnym jajeczkiem. A potem - w poczuciu dobrze spełnionego przez cały ten rok obowiązku, niemal jak starych, dobrych czasów - w spokoju ducha zasiądzcie, towarzyszu Gałązko, do zasłużonej, staropolskiej wigilijnej golonki w piwie ;-)

„– Czy wy nie uważacie, że my za mało prywatnie się widujemy? Zaprosilibyście mnie kiedy do siebie.
– Gdyby towarzysz generał zechciał dać się zaprosić na tradycyjną wigilię.
– Bardzo chętnie. Kiedy urządzacie?
– Dwudziestego czwartego.
– Aha, znaczy jeszcze przed świętami. Może i słusznie." (Rozmowy Kontrolowane)
sceptyk / 2008-12-23 15:47 / Tysiącznik na forum
Oj Łowco!
Awansowanie Gałazki do rangi genereła, nawet jak na Bożonarodzeniową atmosferę pojednania to chyba ździebko zbyt wielka dla Gałązki łaska.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-23 12:21 / NiePOsPOlity Intelekt
Towarzyszu Wiesławie, czy nawet wypada w wigilię Wigilii po swojemu psioczyć na Lecha - przecież nie dalej jak dwa dni temu z wielką pompą zapalał Chanukę! ;-)))
n. / 151.92.176.* / 2008-12-23 14:45
Kolejna gwiazda pis-u...
ŁowcaWykształciuchów

Zapamiętajcie mali ludkowie, prezydencika wszystko obraża! Nawet jak się użyje słowa prezydent! Nawet artykuły nie o nim! nawet słowo bliźniak!
ŁowcaWykształciuchów / 2008-12-23 14:47 / NiePOsPOlity Intelekt
A co z antysemityzmem, ninioczko? Przecież moje przypominenie Chanuki to bezczelny antysemityzm, nieprawdaż? ;-)))
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-12-23 11:46
No to wreszczie święta!!! A pan Panie Makówka zapewne zakupił prezenty, zrobił zakupy, posprzątał mieszkanie, wytrzepał chodniki..... Jeszcze tylko tekścik odnośnie prezydenta i już można przywdzieć papucie i zacząć świętować. Ale co Panie Makówka chcesz Pan swiętować??? Tutaj drobna reflaksja, bo piszesz: " tych, którzy w niechrześcijańskiej zapiekłości chcieliby wypominać prezydenckie gafy, konfliktowość i obrażalstwo". Skoro Panie Makówka dobre rady przekazujesz innym (no bo chyba nie sobie?) mamy tu dwie możliwości: albo jesteś z daleka od tej "zapiekłości" (grzczny Misiu!) albo w odróżnieniu do adresatów jesteś przykładnym chrześcijaninem!!! Albo obie mozliwości naraz..... Jeżeliby tak było uważałbyś się Panie Makówka za chodzącą cnotę a to jest zaprzeczeniem chrześcijaństwa na które się powołujesz!. A nawet stwierdzę staropolskim powiedzeniem że kto "wróblem się urodził ten orłem nie będzie". Co do udziału Samoobrony to Panie Makówka nie dodałeś, że wasi pupile z PO nie zawahali sie wejść w czasie ostanich głosowań z "czerwonymi upiorami". Ni przeszkodziła ich przeszłość: Jaskiernia, Kwaśniewski, Miller, mafia paliwowa, węglowa, Starachowicka, afera Rywina (Michnika) itd.... Samoobrona poza burackim image nie miała takiej przeszłości i możliwości korupcyjnych!!! Lecz Panie Makówka zupełnie to w tfojej twurczości ci nie przeszkadzało!!! W tym chrześcijańskim, niepolitycznym geście kończę i życzę zastanówki Panie Makówka na sobą i nad istotą świętowania bo co rok piszesz to samo....
KAP / 2008-12-23 13:01 / Tysiącznik na forum

Samoobrona poza burackim image nie miała takiej przeszłości i
możliwości korupcyjnych!!!


nabrala je dzieki PiSowi wlasnie. Poza tym czy to nie piekne ze partia odnowy moralnej wprowadza tak milych ludzi jak Lyzwinski czy Farfal do realnej wladzy.
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-23 12:06

Samoobrona poza burackim image nie miała takiej przeszłości i
możliwości korupcyjnych!!!

No nie...samobrona miała za to prawdziwych, rzeczywistych (nie z przeszłości) przestepców...wiekszość...
dodałeś, że wasi pupile z PO nie zawahali sie wejść w czasie
ostanich głosowań z "czerwonymi upiorami"

No widzisz jakie świnie..?Odebrali kolejną przystawkę pis-owi, który krzyczy od paru dni jak to lewica już nie jest w opozycji...i oczywiście nie jest już lewicą...I oczywiście jest przeciwko pis-owi (nieważne że podtrzymała 5 wet, wiadomo albo wszystko albo nic, w myśl złotej zasady jarka "kto nie jest z nami jest przeciwko nam")Teraz, jedyną słuszną lewicą jest tylko pis...
kto "wróblem się urodził ten orłem
nie będzie".

Nie bądź dla siebie taki surowy "scorpion1"...Na pewno nie jest tak źle...Na pewno masz jakieś zalety...-)))
I dla ciebie ta sama rada co dla kolegi poniżej:
Życze Wesołych Świąt pozbawionych tej paskudnej frustracji...
Uśmiechnij się, rodzina cię nie pozna...
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-12-23 12:22
Olejniczak z Napieralskim to przystawka PiS??? No, no śmiała opinia!!! Już się zastanowiłeś co będziesz świętować???
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-23 14:48
Cóż...
Olejniczak z Napieralskim
mają 5 czy 6% poparcia..Samobrona miała więcej jak jarek rozpoczął konsumpcję...-)
Powtarzam panu

scorpion1
z ciężką sklerozą...Może dużymi literami dotrze...WIEM JAKIE ŚWIĘTA OBCHODZIMY, POCHODZĘ Z BARDZO DOBREJ KATOLICKIEJ RODZINY...A twoje uwagi są jak kulą w płot.
scorpion1 / 77.112.134.* / 2008-12-23 22:09
Coś nie równo pod kopułką.....? Ja się nie pyta z jakiej rodziny pochodzisz (co mnie obchodzą te twoje dyrdymały) tylko co będziesz swiętował???
hahahaaa / 213.158.199.* / 2008-12-23 16:16
a co na to miejscowy rabe, tj. na tą bezmyślną noszalancję w obchodzeniu świąt?
UPRzejmy / 89.187.228.* / 2008-12-23 07:59
Gałązka - dosc o Kaczynskich, o Tusku chcemy cos uslyszec

dlaczego money toleruje ludzi ktorzy nie maja wlasnej opini tylko powtarzaja wysztko za ludzmi u wladzy?

money zeszlo na psy
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-12-23 11:22
To co tu robisz? Ty, taki mądry a zamiast zagłębiony w Czasie Najwyższym czytasz takie szmatławe strony jak Money.pl
Życze Wesołych Świąt pozbawionych tej paskudnej frustracji... Uśmiechnij się, rodzina cię nie pozna...
UPRzejmy / 89.187.228.* / 2008-12-23 20:13
jestem tu po to zebys miala przynajmniej watpliwosc w bezstronnosc tego pana z biala broda
sceptyk / 2008-12-23 15:51 / Tysiącznik na forum
A buziaczek gdzie, lekka panienko?
tużyczenia.....! / 213.158.199.* / 2008-12-23 11:47
nie wywołuj wilka z lasu. Nie wspominaj o życzeniach, bo się zrealizują. A byłoby smrodu i ambarasu dla otoczenia, oj byłoby. Natomiast płaskuń to już stary człowiek i naprawdę nie trzeba mu życzyć tego (w mniejszym lub wielokroć większym zakresie), co się niebawem przecież zrealizuje samo.
n. / 151.92.176.* / 2008-12-23 11:58
Nie wiem o czym mówisz ale NA PEWNO nie życzę nikomu nic złego w przeciwieństwie do ciebie, zwłaszcza w takie piękne Święta...
nie trzeba mu życzyć tego (w mniejszym lub
wielokroć większym zakresie), co się niebawem przecież
zrealizuje samo.

Biedny człowieku, ile ojciec dyrektor i spółka nienawiści w ciebie wcisneli żebyś nie potrafił przed Świętami Bożego Narodzenia słowa dobrego nikomu powiedzieć...
Współczuje i życzę zdrowia.
hahahaaa / 213.158.199.* / 2008-12-23 16:19
a gdzie święte przykazania: oko za oko, ząb za ząb, zmodyfikowane nieco stwierdzeniem: ręka, noga, mózg na ścianie - starsza siostro w wierze?
n. / 151.92.176.* / 2009-01-05 14:58
Biedny, oj biedny
213.158.199.* | hahahaaa
...Będziesz tak zionął nienawiścią i złością do wszystkiego co nie-pisowate do końca swoich dni?
Tego cie uczy ojciec dyrektor? Nieładnie ale

213.158.199.* | tużyczenia.....!
moge ci tylko współczuć i dziękować Bogu że mnie coś takiego nie spotkało...
Co ci mali kaczorkowie zrobili z Polakami??? To jest jakaś rzeźnia...takiej nienawiści w narodzie to nawet moja babcia nie pamięta...

Najnowsze wpisy