Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Gant sprzedał w marcu 70 mieszkań

Gant sprzedał w marcu 70 mieszkań

Money.pl / 2010-05-25 10:51
Komentarze do wiadomości: Gant sprzedał w marcu 70 mieszkań .
Wyświetlaj:
andzialipka / 83.13.189.* / 2010-05-25 10:51
Gant oszukuje ludzi, płacisz za większy metraż niż jest w rzeczywistości, u nas była to różnica 4 metrów, teraz widziałam że różnica sięga nawet do 12 metrów! W umowie jest inny metraż niż w akcie notarialnym, jeśli będziesz chciał sprzedać swoje mieszkanie, to dostaniesz pieniądze za mniej metrów kwadratowych niż kupiłeś.
Pozatym na osiedlach Ganta nie ma gdzie parkować. Cena miejsca przekracza cenę zwykłego używanego auta, a o parkingu dla gości można pomarzyć.
Ada$_op / 83.24.41.* / 2010-05-30 10:01
Ceny jakie są każdy widzi. Nie zamierzam bronić Ganta ale coś mi się robi jak widzę/słyszę takie argumenty. Przecież nikt nikogo nie zmusza do kupowania miejsca parkingowego, poza tym spójrz proszę ile kosztują miejsca pargingowe w innych inwestycjach. Nie mówię już o samodzielnym garażu, bo takie są w cenach kawalerki sprzed kilku lat. Jeśli chodzi o metraż to ja miałem w umowie zapis, że różnica może wynosić do 3%. Jeśli jest więcej to wyjaśnij to w biurze Ganta. Na moim osiedlu parking dla gości jest, co prawda mógłby być większy ale jest.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy