Forum Polityka, aktualnościKraj

"Gazeta Wyborcza" - sonda wyborcza

"Gazeta Wyborcza" - sonda wyborcza

Money.pl / 2010-05-18 10:03
Komentarze do wiadomości: "Gazeta Wyborcza" - sonda wyborcza.
Wyświetlaj:
otwartyUmysł / 153.19.220.* / 2010-06-13 14:23
Ja zamiast niej wybieram Janusza Korwin-Mikkego! Prawdziwego patriotę, człowieka, który chce, aby ludzie byli WOLNI i ODPOWIEDZIALNI. Ja chcę decydować o tym:

- gdzie odłożę pieniądze na emeryturę
- komu zapłącę za leczenie
- gdzie poślę w przyszłości dzieci do szkoły oraz jak je wychowam

Co więcej, zrobię to wszystko za te pieniądze, które obecnie SĄ odprowadzane przy różnego rodzaju podatkach składkach PRZYMUSOWYCH! Nie ma nigdy nic za darmo. Jak jest, to albo ktoś ma w tym interes, albo ktoś Ciebie okrada.

Podatki zostaną mocno obniżone, zmniejszą się koszta zatrudnienia, co za tym idzie, więcej zarobimy a produkty i usługi potanieją!

Wolisz dalej płacić ZUS, który niedługo zbankrutuje i stracić swoje pieniądze? Wolisz płacić składki na NFZ a w praktyce jak idziesz do lekarza to i tak musisz mu zapłacić? jeżeli tak to głosuj na Komorowskiego /Kaczynskiego /Napieralskiego /Pawlaka... tu nie ma różnicy.

Ja nie chcę takiej Polski. Chce być WOLNY i SAM DECYDOWAĆ oraz być za siebie ODPOWIEDZIALNY!

Mój głos na JKM!

Pozdrawiam,
student, 22 lata
wiwan / 2010-05-18 10:03

Waldemar Pawlak i Jarosław Kaczyński na pytania gazety nie odpowiedzieli...

Kaczyński w ogóle nie odpowiada, nie tylko na te pytania i nie tylko tego medium. Taka strategia, czy spryt polegający na tym, że w razie wygranej ze słów swoich zostanie rozliczony ? A może w ogóle niewiele ma do powiedzenia na te tematy...
demi / 84.144.80.* / 2010-05-18 17:08
a PO co ma odPOwiadac ??????
ja bym tez sie nie wychylal.
Dobra robote
za niego robi sztab
Bronka KOMOROWSKIEGO.
Agresja az zionie od nich
Bartoszewski zaplul juz pare mikrofonow.
Kaczynski wygra z zapasem......

Najnowsze wpisy